What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO.
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak.
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Szefowie wrogowie
Całkiem zabawny, choć sam pomysł na film nie do końca mnie przekonał, jak również niektóre decyzje bohaterów. Denerwował mnie głos Charliego Day'a - nieprzyjemnie mi się go słuchało. Pięknie się zaprezentowała Jennifer, jak zwykle. Na plus też Jamie - również naciągany ale i udany wątek.
fredaser
Zabójczy rejs
6- Naciągana historia, ale można się pośmiać momentami, jest też tajemnica do rozwikłania, której udaje się wciągnąć widza, na pewno nie bez reszty, no ale. Policja oczywiście bardzo głupia, bywa niestety. Piękna Shioli.
fredaser
Showtime
6- Jako komedia bardziej mi się spodobał (nie wybitnie), jako akcja już gorzej - dużo niemożliwych scen, np. te strzelaniny, z których nasi bohaterowie wychodzą cało. Widać niestety luki w fabule. Bardzo ładny pies.
fredaser
Jak dogryźć mafii
Słaba akcja pełna dziur fabuła, komedia niestety też słaba - może parę razy się uśmiechnąłem. Niektóre wątki poupychane zdaje się na siłę. Bruce jakoś dziwnie wypadł, wydawało mi się jakby się w ogóle nie starał, nie pokazał swojego uroku w tej produkcji, pokazał za to co innego. Piękna Jessica Gomes.
fredaser
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
1449 pkt.
2
Adam
810 pkt.
3
Kasia
684 pkt.
4
LadyMoon
438 pkt.
5
Chemas
427 pkt.

Proszę czekać…