Dolly Parton: Cudownych Świąt!
Od lekko kiczowatej koncepcji, po pełne przewidywalności, choć wciąż szczęśliwie zakończenie, musical nie chce niczego więcej, jak tylko sprawić, byś poczuł się przytulnie, bezpiecznie i ciepło przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
5
Seize printemps
Urocza opowiastka wiosenna o relacji bez zmanierowania, o tworzeniu swojej tożsamości i samotności, która nie ma wieku ani płci. Trochę wehikuł do Francuskiej Nowej Fali. przeczytaj recenzję
7
Złodziej
Debiut Króla Nocy przeczytaj recenzję
89Keradius
8
Coś
uwielbiam ten horror często do niego wracam polecam
Daniel Ciechanowski
Na pewno, być może
po sam koniec filmu nie wiedziałem jak się historia skończy 7/10
Daniel Ciechanowski
Daniel Markowicz
Świetny producent i specjalista od efektów specjalnych. Widziałam większość jego filmów i super się ogląda.
kiniaMM
Król Skorpion: Księga dusz
Najgorsza odsłona całej serii. Ja się pytam dlaczego nie poszli dalej w ten fajny humor jak w dwóch poprzednich częściach. Do tego ten nowy aktor wcielający się Króla Skorpiona to jakaś porażka. Już ten chłopaczek w drugiej części był znacznie lepszy. Jednym słowem słabizna.
Łukasz Wróblewski
Greenland
Pierwotnie reżyserem filmu miał być Neill Blomkamp, jednak wycofał się z powodu pracy nad innym projektem.
Tenet
Projekt był objęty wielką tajemnicą przed jego premierą. Robert Pattinson powiedział, że wolno mu czytać scenariusz tylko w zamkniętym pokoju w studiach Warner Bros. Jego współpracownik Michael Caine nie pozwolił mu nawet przeczytać całego scenariusza; miał tylko swoje sceny do przeczytania przed wykonaniem zdjęć. Przed premierą filmu Caine powiedział prasie, że nie ma pojęcia, o czym jest film, mimo że był bliskim przyjacielem i współpracownikiem reżysera Christophera Nolana.
Nowi mutanci
Rosario Dawson pierwotnie zaproponowano zagranie roli Cecilii Reyes, ale zrezygnowała z nieznanych powodów.
Mank
Reżyser David Fincher i główny aktor Gary Oldman są byłymi mężami Donyi Fiorentino. Fincher był żonaty w latach 1990-1995, natomiast Oldman w okresie od 1997 do 2001 roku. Córka Finchera i dwaj synowie Oldmana są przyrodnim rodzeństwem.
1
Alter_Al
8287 pkt.
2
agatkar16
5383 pkt.
3
ar23s
5018 pkt.
4
Bluejohn_26
3918 pkt.
5
szwejzi
3603 pkt.

Proszę czekać…