Gambit królowej
Bezpieczny serial o pasjach i nałogach w zimnowojennej rzeczywistości. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
My dwie
Reżyser dokładnie wie, jak pokierować kamerą, preferując ścisłe zbliżenia, abyśmy mogli w pełni korzystać z oddziaływania wzajemnych spojrzeń i mieć swój współudział w czymś niezwykle intymnym. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
7
Rewolucja
Rewolucja francuska urozmaicona o wirusa, apokalipsę zombie, body horror. Wykonanie nie dogadania intrygującego i ekscentrycznego pomysłu kompletnie. Rewolucji ten serial ze sobą nie niesie. przeczytaj recenzję
3
Cobra Kai
Humor okraszony pewnymi wartościami ważnymi dla każdego. przeczytaj recenzję
7
The Tax Collector
po raz kolejny trailer lepszy od samego filmu
Asmodeusz
COVID-19: Świat w zagrożeniu
Bardzo dobry dokument reporterów Superwizjera, całość pokazana od samego początku, czyli od Chin. Każdy koronasceptyk powinien obejrzeć.
Chemas
Dopóki piłka w grze
Cóż tu dużo pisać, przyzwoity film z jak zwykle dobrą rolą Eastwooda, ale i Amy Adams bardzo dobrze sobie poradziła. Dobre wymieszanie sportu z dramatem.
Chemas
Nieobliczalny
Russell Crowe "trochę"się wkurza i terroryzuje kogo sobie upatrzy ! Film dobrze zrobiony i dobrze się ogląda ,akcja od początku do końca ! Ja tylko polecam ;)
Darco W.
Greenland
Pierwotnie reżyserem filmu miał być Neill Blomkamp, jednak wycofał się z powodu pracy nad innym projektem.
Nowi mutanci
Rosario Dawson pierwotnie zaproponowano zagranie roli Cecilii Reyes, ale zrezygnowała z nieznanych powodów.
Tenet
Projekt był objęty wielką tajemnicą przed jego premierą. Robert Pattinson powiedział, że wolno mu czytać scenariusz tylko w zamkniętym pokoju w studiach Warner Bros. Jego współpracownik Michael Caine nie pozwolił mu nawet przeczytać całego scenariusza; miał tylko swoje sceny do przeczytania przed wykonaniem zdjęć. Przed premierą filmu Caine powiedział prasie, że nie ma pojęcia, o czym jest film, mimo że był bliskim przyjacielem i współpracownikiem reżysera Christophera Nolana.
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
Andrew Fleming nie powrócił jako reżyser do kontynuacji drugiej części.
1
Bluejohn_26
9522 pkt.
2
agatkar16
6091 pkt.
3
Alter_Al
5763 pkt.
4
LadyMoon
3781 pkt.
5
szwejzi
1859 pkt.

Proszę czekać…