Park Jurajski: Obóz Kredowy
Za każdym razem jak słyszy się Park Jurajski, od razu wyobrażenie jest jedno - duża akcja z ogromnymi stworzeniami. przeczytaj recenzję
7
Wyprawa na Księżyc
Jak na możliwość animacji to bardzo przyziemna podróż na księżyc. Chwilowe zauroczenie i czułość. przeczytaj recenzję
5
7 powodów do ucieczki
Jeśli jesteś wielbicielką lub wielbicielem komedii tak czarnej, jak to tylko możliwe, zdecydowanie polecam rozważenie ucieczki od społeczeństwa przed ekran telewizora na nieco ponad godzinę. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
6
Gambit królowej
Bezpieczny serial o pasjach i nałogach w zimnowojennej rzeczywistości. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Władca Paryża
Dobrze zrobiony i dobrze się ogląda ;)
Darco W.
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Tyel krzyczano o tym filmie, tyle hałasu było, a tu co? Słabizna, słabizna, słabizna. Nie czytałem książki, ale podejrzewam, że jest dużo lepsza, a ktoś ją po prostu spłycił. W ogóle cały film bez jaj i bez jakiekolwiek klimatu. Wahałem się między 2 i 3, ale za Dakotę dałem 3.
Chemas
Bad Boy
W końcu pooglądałem co nie co, niestety, tak jak się spodziewałem, znowu ten sam Vega. Masa klnięcia, sceny na siłę brutalne, ale jednak nie wywołują ani krzty dreszczu emocji. Królikowski też jest na siłę bandziorem, nie przekonuje. Tak a propo to oglądałem na Polsacie i zamiast przekleństw jest pikanie. Wnerwiające trochę. Ale przynajmniej można sobie uzmysłowić, że połowa dialogów to przekleństwa.
Chemas
Hellboy: Złota armia
Bardzo dobra kontynuacja, masa specyficznego humoru, wiele ciekawych stworków, efekty specjalne super, dobry scenariusz, co tu chcieć więcej.
Chemas
Greenland
Pierwotnie reżyserem filmu miał być Neill Blomkamp, jednak wycofał się z powodu pracy nad innym projektem.
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
Andrew Fleming nie powrócił jako reżyser do kontynuacji drugiej części.
Tenet
Projekt był objęty wielką tajemnicą przed jego premierą. Robert Pattinson powiedział, że wolno mu czytać scenariusz tylko w zamkniętym pokoju w studiach Warner Bros. Jego współpracownik Michael Caine nie pozwolił mu nawet przeczytać całego scenariusza; miał tylko swoje sceny do przeczytania przed wykonaniem zdjęć. Przed premierą filmu Caine powiedział prasie, że nie ma pojęcia, o czym jest film, mimo że był bliskim przyjacielem i współpracownikiem reżysera Christophera Nolana.
Nowi mutanci
Rosario Dawson pierwotnie zaproponowano zagranie roli Cecilii Reyes, ale zrezygnowała z nieznanych powodów.
1
Bluejohn_26
10150 pkt.
2
agatkar16
6684 pkt.
3
Alter_Al
6539 pkt.
4
LadyMoon
4026 pkt.
5
Adam
2036 pkt.

Proszę czekać…