Rewolucja
Rewolucja francuska urozmaicona o wirusa, apokalipsę zombie, body horror. Wykonanie nie dogadania intrygującego i ekscentrycznego pomysłu kompletnie. Rewolucji ten serial ze sobą nie niesie. przeczytaj recenzję
3
Cobra Kai
Humor okraszony pewnymi wartościami ważnymi dla każdego. przeczytaj recenzję
7
Rebecca
Hitchcock przepisany kropka w kropkę. Casus "Psycho" Van Santa. Anachronizm, nie nostalgia. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
4
Gniazdo zła
Zło nie jest tym, czym jest? W posągowym, surowym, bawiącym się konwencjami horrorze, któremu bliżej do kina mystery zaklęte jest pytanie: wolność, czy bezpieczeństwo? przeczytaj recenzję
7
Kraina Lovecrafta
Wielki Cthulhu w zwiastunie - wieśniaki pod wodzą białej czarodziejki w finale... Druzgocące rozczarowanie względem zwodniczych zapowiedzi. Więcej tu pulpowej przygodówki z odkrywaniem czarów i artefaktów, niż grozy. Wszystko oczywiście utopione w sosie wszelkich możliwych nierówności społecznych. Serial jest dobrze zagrany i ma dobre momenty (zwłaszcza gdy stara się straszyć agresją i uciskiem ludzi a nie magią), ale jest tak eklektyczny i zdominowany przez tematykę, że łatwo stracić zainteresowanie głównym wątkiem jak i samymi postaciami.
Khaosth
Otchłań
Bardzo dobry film. Końcówka psuje nieco frajdę z oglądania, ale wrażenia ogółem jak najbardziej pozytywne.
dawidek98
Horyzont uczuć
Nawet dobrze się ogląda ;) Nie jest źle !
Darco W.
Ukryty wymiar
Dobry film, co wy od niego chcecie? Najfajniejsza jest scenografia. Wnętrza statku w miarę wiarygodne. Pomieszczenie z napędem bardzo ciekawie zaaranżowane. Byłby jeszcze lepszy, gdyby nie kwestia nadnaturalności w filmach science-fiction. Demoniczność dużo bardziej odpowiada mi w horrorach.
dawidek98
Greenland
Pierwotnie reżyserem filmu miał być Neill Blomkamp, jednak wycofał się z powodu pracy nad innym projektem.
Pinokio
Roberto Benigni grający Geppetto, napisał, wyreżyserował i wystąpił jako tytułowy bohater w Pinokio (2002).
Tenet
Projekt był objęty wielką tajemnicą przed jego premierą. Robert Pattinson powiedział, że wolno mu czytać scenariusz tylko w zamkniętym pokoju w studiach Warner Bros. Jego współpracownik Michael Caine nie pozwolił mu nawet przeczytać całego scenariusza; miał tylko swoje sceny do przeczytania przed wykonaniem zdjęć. Przed premierą filmu Caine powiedział prasie, że nie ma pojęcia, o czym jest film, mimo że był bliskim przyjacielem i współpracownikiem reżysera Christophera Nolana.
Nowi mutanci
Rosario Dawson pierwotnie zaproponowano zagranie roli Cecilii Reyes, ale zrezygnowała z nieznanych powodów.
1
Bluejohn_26
9389 pkt.
2
agatkar16
5604 pkt.
3
Alter_Al
5051 pkt.
4
LadyMoon
3236 pkt.
5
Adam
1767 pkt.

Proszę czekać…