Dolly Parton: Cudownych Świąt!
Od lekko kiczowatej koncepcji, po pełne przewidywalności, choć wciąż szczęśliwie zakończenie, musical nie chce niczego więcej, jak tylko sprawić, byś poczuł się przytulnie, bezpiecznie i ciepło przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
5
Seize printemps
Urocza opowiastka wiosenna o relacji bez zmanierowania, o tworzeniu swojej tożsamości i samotności, która nie ma wieku ani płci. Trochę wehikuł do Francuskiej Nowej Fali. przeczytaj recenzję
7
Złodziej
Debiut Króla Nocy przeczytaj recenzję
89Keradius
8
Wiosła w dłoń
średniawa komedia spodziewałem się czegoś lepszego
Daniel Ciechanowski
Notting Hill
Zabawne sceny dobre role aktorskie polecam
Daniel Ciechanowski
Antologia duchów miasta
Szkoda na to marnować czas ;) Jest kiepski !
Darco W.
Król Skorpion 4: Utracony tron
Kolejna udana odsłona tej serii. Stawiam ją jednak niżej od poprzedniej między innymi za to, że czarny charakter jest tutaj po prostu słaby i przez cały seans jest wkurzający. Poza tym scenografia poprzedniego filmu dużo bardziej przypadła mi do gustu aniżeli ta tutejsza.
Łukasz Wróblewski
Greenland
Pierwotnie reżyserem filmu miał być Neill Blomkamp, jednak wycofał się z powodu pracy nad innym projektem.
Tenet
Projekt był objęty wielką tajemnicą przed jego premierą. Robert Pattinson powiedział, że wolno mu czytać scenariusz tylko w zamkniętym pokoju w studiach Warner Bros. Jego współpracownik Michael Caine nie pozwolił mu nawet przeczytać całego scenariusza; miał tylko swoje sceny do przeczytania przed wykonaniem zdjęć. Przed premierą filmu Caine powiedział prasie, że nie ma pojęcia, o czym jest film, mimo że był bliskim przyjacielem i współpracownikiem reżysera Christophera Nolana.
Mank
Reżyser David Fincher i główny aktor Gary Oldman są byłymi mężami Donyi Fiorentino. Fincher był żonaty w latach 1990-1995, natomiast Oldman w okresie od 1997 do 2001 roku. Córka Finchera i dwaj synowie Oldmana są przyrodnim rodzeństwem.
Nowi mutanci
Rosario Dawson pierwotnie zaproponowano zagranie roli Cecilii Reyes, ale zrezygnowała z nieznanych powodów.
1
Alter_Al
8000 pkt.
2
agatkar16
5316 pkt.
3
ar23s
5018 pkt.
4
Bluejohn_26
3722 pkt.
5
szwejzi
3524 pkt.

Proszę czekać…