Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ja teraz kłamię
Recenzja DVD - Ja teraz kłamię
Martyna Kardyś
5
Fighter
Recenzja DVD - Fighter
Martyna Kardyś
4
Dżentelmeni
Liga niezwykłych dżentelmenów. The king is back z soczystą komedią gangsterską i elegancką, bez scenariuszowego niechlujstwa.
8
Pewnego razu... w Hollywood
Film średni i najgorszy w dorobku Quentina Tarantino. Ale za to mamy ciekawe spojrzenie na historię Hollywoodu, mega zabawną scenę z Brucem Lee i świetne aktorstwo Leonardo DiCaprio i Brada Pitta, Al Pacino zagrał moim zdaniem tylko dobrze. Bo jego ostatnią wielką kreacją była ta w Adwokacie Diabła. Także parę rzeczy było jak najbardziej elegancko na plus, z tym że niestety dużo więcej jest minusów.
dawidek98
Juanita
Na nudną sobotę można obejrzeć
dareczek50
IO
Nudny film !!!
dareczek50
Rozmowy kontrolowane
Ten film idzie zawsze oglądać!!!!!
dareczek50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Kasia
11006 pkt.
2
Adam
10543 pkt.
3
szwejzi
5419 pkt.
4
Tadek
2910 pkt.
5
ana481516
2717 pkt.

Proszę czekać…