Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Ballada o białej krowie
Szczery portret kobiety opłakującej straconego za zabójstwo męża, żyjącej w opresyjnym społeczeństwie Iranu przeczytaj recenzję
Joanna Adamiak
7
Poobijana
Ten wyblakły format jest wyeksploatowany przez hollywoodzkie filmy do granic możliwości. Wygrywasz lub przegrywasz - nie mam tu żadnych niespodzianek. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
5
Squid Game
Czasem cierpliwość twórców odpłaca się z dużą nawiązką. „Grę w kalmara” zna już chyba cały świat. przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
9
Squid Game
Wszystkie elementy ze sobą współgrają i pozwalają wciągnąć się momentalnie do krwawego świata, w którym niestety trudno jest zostać tylko na chwilę… przeczytaj recenzję
7
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Szósty zmysł
Dobry film, nie przeczę. Może i nie można nazwać tego plagiatem, ale dziewięć lat przedtem powstał jeszcze lepszy film o tytule "Drabina Jakubowa", który jest bardzo podobny w fabule i konstrukcji. Największym atutem jest fenomenalna kreacja Haley Joel Osmenta, który tak mi zaimponował, jak jeszcze żaden dzieciak w historii kina. "I see dead people" to już klasyka wielokrotnie cytowana i parodiowana w wielu filmach, serialach czy niekiedy piosenkach.
dawidek98
Za kilka dolarów więcej
Dobre stare kino. Clint Eastwood był chyba stworzony do tej roli.
dawidek98
Sabat sióstr
Świetne kino kobiece, pomimo ciężkiej tematyki pełne sarkastycznego humoru i piękne wizualnie. Trochę mi całość przypominała "Wodę na sicie" autorstwa Anny Brzezińskiej.
Izabelacom
Rambo: Ostatnia krew
Ostatnie pół godziny to "kopiuj-wklej" z Home Alone. Aż wstyd mi, kiedy oglądałem tą najgorszą w moim mniemaniu część przygód weterana wojennego, Johna J. Rambo, granego przez świetnego Sylvestra Stallone.
dawidek98
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Psi Patrol Film
Jack Stanton, Antonio Raul Corbo, Andy Walken, Tyler Wladis i Blue Chapman byli rozważani do roli Rocky'ego, zanim Callum Shoniker dostał tę rolę.
Diuna
Kompozytor Hans Zimmer jest wielkim fanem powieści Diuna i odrzucił współpracę z Christopherem Nolanem przy Tenet (2020), aby skomponować muzykę do tego filmu.
Moje wspaniałe życie
Zdjęcia do filmu zrealizowano od 10 sierpnia do 20 września 2020.
Eternals
Keanu Reeves, Luke Evans, Rami Malek i Ian McShane byli rozważani do roli Druiga.
Dodający
1
antyle26
1533 pkt.
2
Czejen71
1043 pkt.
3
szwejzi
754 pkt.
4
roksana_goly
581 pkt.
5
agatkar16
438 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…