Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Ballada o białej krowie
Szczery portret kobiety opłakującej straconego za zabójstwo męża, żyjącej w opresyjnym społeczeństwie Iranu przeczytaj recenzję
Joanna Adamiak
7
Poobijana
Ten wyblakły format jest wyeksploatowany przez hollywoodzkie filmy do granic możliwości. Wygrywasz lub przegrywasz - nie mam tu żadnych niespodzianek. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
5
Squid Game
Czasem cierpliwość twórców odpłaca się z dużą nawiązką. „Grę w kalmara” zna już chyba cały świat. przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
9
Squid Game
Wszystkie elementy ze sobą współgrają i pozwalają wciągnąć się momentalnie do krwawego świata, w którym niestety trudno jest zostać tylko na chwilę… przeczytaj recenzję
7
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Nikt
No to jako kobieta muszę tu się sprzeciwić ar23s bo właśnie obejrzałam i jestem absolutnie zachwycona :) Iniemamocni w wersji dla dorosłych. Księgowy okazuje się superbohaterem a dalej wszystko wg Hitchcocka, zaczynamy czyli trzęsieniem ziemi a potem napięcie rośnie. No i Lloyd mówiący "до свидания" rozłożył mnie na łopatki. Dobrrrrre!
Izabelacom
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Początki filmu niemrawe, kilkoro aktorów w ogóle nie grało, dopiero później się co niektórzy trochę rozkręcili. No i często nie można było zrozumieć co mówiła Bachleda Curuś, nie ma w ogóle dykcji. Stramowski i Ostaszewska na plus, Fabijański neutralnie jak dla mnie.
ana481516
Szósty zmysł
Dobry film, nie przeczę. Może i nie można nazwać tego plagiatem, ale dziewięć lat przedtem powstał jeszcze lepszy film o tytule "Drabina Jakubowa", który jest bardzo podobny w fabule i konstrukcji. Największym atutem jest fenomenalna kreacja Haley Joel Osmenta, który tak mi zaimponował, jak jeszcze żaden dzieciak w historii kina. "I see dead people" to już klasyka wielokrotnie cytowana i parodiowana w wielu filmach, serialach czy niekiedy piosenkach.
dawidek98
Za kilka dolarów więcej
Dobre stare kino. Clint Eastwood był chyba stworzony do tej roli.
dawidek98
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Diuna
Kompozytor Hans Zimmer jest wielkim fanem powieści Diuna i odrzucił współpracę z Christopherem Nolanem przy Tenet (2020), aby skomponować muzykę do tego filmu.
Eternals
Keanu Reeves, Luke Evans, Rami Malek i Ian McShane byli rozważani do roli Druiga.
Nie czas umierać
Daniel Craig powiedział, że wycofałby się z roli Jamesa Bonda, gdyby poczuł, że jest za stary, by zagrać tę postać. Craig powiedział również, że coraz trudniej jest dopasować się do tej roli i że w sekwencjach akcji częściej używano dublerów.
Ostatni pojedynek
Francis Lawrence miał wyreżyserować film, ale prawa autorskie wygasły zanim rozpoczęła się produkcja.
Dodający
1
antyle26
2167 pkt.
2
Czejen71
1470 pkt.
3
szwejzi
754 pkt.
4
roksana_goly
581 pkt.
5
agatkar16
438 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…