Dwóch papieży
Bez koloratki, bez nabożeństw, bez religijnego wymiaru, nieoceniające ale uczłowieczające i w nastroju oryginalnego buddy movie. Chwilami to tylko zabawa dla zabawy.
7
Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
47 Meters Down: Uncaged
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; -------------- p(fa-3x). &nbsp;&nbsp;&nbsp;▓▒░ SPOJLERY! ░▒▓ -------------- &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; <br> Cztery małolaty urwały się Wranglerem rodzicom przy sobocie gdzieś za miasto, wylądowały w seksownych bikini w niezwykle malowniczym jeziorku, znalazły pomost i masę profesjonalnego sprzętu nurkowego, oczywiście się momentalnie i właściwie nim obsłużyły, zanurkowały w toni zalewającym pradawną aztecką świątynię w skałach, masa posągów, sarkofagów, figur, zdobionych kolumn etc. Szybko się okazało, że także pełną... ślepych żarłocznych bestii, łoł! Kilka dało się wszamać, spoko, tata wiele nie pomógł, bo sam zrobił za karmę, ale końcówka wprost wymiata! Panna wskakuje do wody po przyszywaną ciemniejszą siostrę i odstrzeliwuje rekina racą, no może i tak, lecz za sekundę sama w paszczy kolejnej bestii atakuje ją kłem amuletem od ojczulka– no way! ;D &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Film całkiem niezły, nawet fajnie się ogląda, zakończenie trochę przetłoczone absurdami, ale ogólnie OK. Jednak sumienie i rzetelność nie pozwalają dać temu filmowi zbyt wiele ;) &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Zenon Szypuła
Celeste
Nic ciekawego ! A od tego jazgotu operowego uszy więdną ! Ogólnie szkoda czasu na to ... Fajna sceneria (przyroda) .
Darco W.
Kraina nadziei
Trochę niemrawo się rozkręca ale z czasem zachęca . Jak radzić sobie mimo niesprzyjających warunkom i przeciwnością losu . Co znaczy wielka miłość ? ;) Ogólnie dobrze się ogląda .
Darco W.
Słodki koniec dnia
Jak zwykle nic ciekawego ? Krystyna Janda jakaś taka roztrzepana ,chyba Italia źle wpływa na nią ? Chyba czuje wiatr w siwych włosach ? Kasia Smutniak jest mało wyrazista ? Smutna tak jak to nazwisko . Ogólnie nic ciekawego i tyle ;)
Darco W.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Shane Black był kandydatem do reżyserowania filmu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
1
Adam
3499 pkt.
2
Bluejohn_26
3345 pkt.
3
szwejzi
3176 pkt.
4
Chemas
1414 pkt.
5
Alter_Al
1272 pkt.

Proszę czekać…