Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
For All Mankind
Mocne strony produkcji pozostawiają nadzieję, że koneserzy podróży w kosmos, nie zaliczą tym razem bolesnego lądowania wspólnie z całą filmową załogą. (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
Wysoka dziewczyna
Jednym słowem bzdura ! Radzę omijać to szerokim łukiem ;)
Darco W.
Mord
Kiepścizna ! Szkoda marnować na to czas ;)
Darco W.
Ojciec Mateusz: Chrzestny 1x287
Paruzel bije Sherlocka na głowę! ;D            Ściągnął odbitkę odcisku opony w ziemi na miejscu zdarzenia w tym lasku i recytuje jak najęty "to jest opona szerokość 235 na 70 R16 z samochodu terenowego, jakiegoś SUVa", hahaha! Dobre sobie, miszcz normalny! Lubię tę postać, ale tu przeszedł sam siebie, to o ile rozumiem ustalenie szerokości i powiedzmy po zagłębieniu jakoś można dedukować wysokość profilu opony, to jakim cudem on do licha odgadł tę średnice felgi??       Poza tym nie wytrzymałem z ciekawości i o ile dobrze widziałem, to to było Porsche Macan, sprawdziłem specjalnie na Oponeo i do tego modelu są faktycznie opony szerokości 235, ale profile są tylko do 60, natomiast najlepsze, że najmniejsza felga do tego auta to... 18 cali! A to wszystko do najsłabszej dwulitrówki, bo mocniejsze i V6 wymaga szerszych kół, hehe, ale "dowcip" się im udał ;)             P.S. Jeśli to jednak było Cayenne, to tam sytuacja przedstawia się tak, że najwęższa opona ma 255, największy profil 55, no a najmniejsza fela to już astronomiczne 19 cali, więc z oczywistych względów odpada :))      
Zenon Szypuła
Irlandczyk
I to jest prawdziwe arcydzieło. Warto poświęcić czas na ten film.
Sylvanas
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Adam
2115 pkt.
2
szwejzi
1911 pkt.
3
Asmodeusz
699 pkt.
4
Chemas
601 pkt.
5
Tadeusz
496 pkt.

Proszę czekać…