Zew krwi
Opowieść chwilami przypomina mistyczną podróż w głąb samego siebie w poszukiwaniu wyśnionej idylli i pełni szczęścia. Nic co ludzkie nie jest psom obce!
Martyna Dziedziak
7
W labiryncie
Historia z sensem we mgle. Labirynt, w którym zgubili się twórcy. Pełne klisz.
3
Bad Boy
Fabuła skręca nagle w rejony gry Soccer Manager połączonej z Grand Theft Auto.
Kornel Nocoń
4
Sybilla
Skrótowo, zbyt rozbiegane, cierpiące na nadmiar wątków, tracące ostrość widzenia na niekorzyść obiecującej psychodramy.
4
eXistenZ
Dla mnie bardzo fajny. Ostatni film Davida Cronenberga, który mi się podobał. Bo następne poza jego stylem nie mają dla mnie w sobie nic.
dawidek98
American Hustle
Nie obejrzałam tego filmu "na fali" zachwytów przy okazji nagród i chyba dobrze, bo zapewne oczekiwałabym czegoś nadzwyczajnego, a mamy tutaj po prostu dobry film (7/10). Historia ciekawa, natomiast mam mieszane uczucia co do tego jak zostało to zagrane. Role Bale'a i Lawrence zagrane naprawdę super (przede wszystkim Lawrence, której prawdę mówiąc kompletnie nie poznałam). Natomiast Cooper w loczkach kompletnie mi nie pasował (nie widziałam go w tej roli), a Adams zwyczajnie nie lubię, dla mnie wszędzie wygląda podobnie i tutaj też nie wyszła ponad to co widziałam do tej pory. Jak najbardziej film do obejrzenia, niemniej niekoniecznie jako pozycja obowiązkowa.
justangel
I żyli z drugą i szczęśliwie
nawet znośna komedyjka
Daniel Ciechanowski
Zabójczy cel
jak na Seagal słabizna
Daniel Ciechanowski
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
1
Kasia
14018 pkt.
2
Adam
12026 pkt.
3
szwejzi
6882 pkt.
4
Tadek
3655 pkt.
5
ana481516
3115 pkt.

Proszę czekać…