Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Harpoon
Kilka ciekawych i zaskakujących scen ,dobrze się ogląda ;)
Darco W.
Mayday
Można się trochę uśmiać :) Dobrze zrobiona komedia !
Darco W.
Przygody Pana Michała
Serialowy Pan Wołodyjowski jest jeszcze lepszy od filmowego.
dawidek98
Kimbar of the Jungle
Tania wersja i ripoff Tarzana, w założeniu 13 odcinkowego serialu, który z braku funduszy zakończył się na 1 odcinku i pierwsza rola młodziutkiego siłacza Stevea Reevesa
Asmodeusz
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
Kasia
10567 pkt.
2
szwejzi
8334 pkt.
3
Adam
6154 pkt.
4
Chemas
5203 pkt.
5
Alter_Al
3083 pkt.

Proszę czekać…