Aspromonte
Walka wartości, miejsce jako bohater pięknej i delikatnej przypowieści o poczuciu przynależności, zepchnięciu na margines i gorzkiej dominacji siły nad rozumem.
7
Żelazny most
Żelazny most zapowiada się na naprawdę emocjonalny thriller. Zbrodnia bez kary, ale podana z czasem coraz markotniej, blado i serialowo.
5
Proceder
Charakterne i energetyczne, ale niezdecydowane i chaotyczne. Nieskutecznie chce być czymś więcej, niż biografią.
5
Miasteczko Twin Peaks
Twin Peaks nie jest po prostu operą mydlaną ani kryminałem. Czym więc jest? Najlepszym serialem w historii telewizji.
Katarakty Owsianko
10
Piranie
Film dobrze zrobiony i dobrze się ogląda . Włochy i bandziorstwo które się zmienia i przejmuje władzę . Przerażające jest to że są to takie wyrostki ,które nie zdają sobie z tego sprawy "żyją szybko umierają młodo " ! Moim zdaniem powinno się to tępić od zarodka ,bo to są szkodniki !
Darco W.
Menashe
Taka fajtłapa która nie radzi sobie w życiu ;) Takich ludzi nie brakuje . Film trochę pokazuje jak żyją żydzi . Są tacy i tacy tak jak wszyscy ;) Film można obejrzeć ? Szału nie ma !
Darco W.
Ostre siatkarki
Netflix atakuje! Niesamowicie bałaganiarski i prostacki crapik. Scenariusz tragedia, nie wiem jak można coś takiego napisać. Rozjechana kura i zabity piesek, no kuźwa gratulacje.
The_Nomad
Żmijowisko
Kręcone ładnie, ale treści słabe. Dużo przekleństw, chamstwa i prostactwa, to jest takie sobie. Nie jestem pewny czy taka prosta historyjka kryminalna jest mnie w stanie zachęcić do dalszego oglądania, bo serial (raczej) nic więcej nie oferuje oprócz już wspomnianych "atutów", a same ładne leśne klimaty, pojezierza, jak i zwolnienia to chyba trochę za mało.       Ocenę daję taką a nie inną (sporo na wyrost) żeby nikt mi nie zarzucał, że zaniżam.      
Zenon Szypuła
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Rambo 5: Last Blood
Pierwszy film Rambo, w którym Sylvester Stallone nie ma długich włosów, jak w poprzednich filmach.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
1
szwejzi
6364 pkt.
2
Adam
3681 pkt.
3
Khaosth
3576 pkt.
4
Chemas
2913 pkt.
5
Asmodeusz
2623 pkt.

Proszę czekać…