Klątwa Ju-on: Początek
Klątwa nie jest tutaj zjawiskiem ciążącym na jednostce, to bardziej cywilizacyjna choroba XX i XXI wieku. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
XABo: Ksiądz Boniecki
Samotność długodystansowca. O człowieku myślącym, otwartym, gdzie koloratka niczego nie uciska. Nie ocieplanie wizerunku kościoła, a przykazanie miłości napisane bez udziału religii. przeczytaj recenzję
8
Curon
Kolejny zmarnowany potencjał w ładnej oprawie graficznej od Netflixa. przeczytaj recenzję
Martyna Kardyś
6
Domysł
Kilka lat temu na pewno nie byłoby mowy o tym, aby obraz trafił do polskich kin lub sklepów jako płyta DVD. Jest to produkcja zdecydowanie zbyt niszowa. przeczytaj recenzję
7
Predator 2
Pamiętam, jak ten film miałem na kasecie wideo - lektorem był nie kto inny jak Tomasz Knapik. Szkoda, że Arnold Schwarzenegger nie zagrał w tym filmie. Wyszłoby to jeszcze lepiej.
dawidek98
Predator
Świetny film. Genialna muzyka. Pomimo lat, to jeden z najlepszych obrazów science-fiction. Szkoda, że dzisiaj takie kino już praktycznie nie istnieje.
dawidek98
Królewna w oślej skórze
Kolejny film odnaleziony po latach, tym razem to baśń Perrault'a o "Oślej skórce", którą gra przepiękna, młodziutka Catherine Deneuve. Na uwagę zasługują też piękne kostiumy, szczególnie suknie księżniczki.
Kasia
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Nie ma w sobie tego uroku co "Kamień filozoficzny", niemniej przygody głównych bohaterów nadal wciągają teraz już trochę starszego widza.
Kasia
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Niewidzialny człowiek
Armie Hammer i Alexander Skarsgard byli wybrani przez studio do tytułowej roli.
1
Bluejohn_26
3206 pkt.
2
agatkar16
1896 pkt.
3
Kasia
1827 pkt.
4
Adam
1798 pkt.
5
LadyMoon
1213 pkt.

Proszę czekać…