Dwóch papieży
Bez koloratki, bez nabożeństw, bez religijnego wymiaru, nieoceniające ale uczłowieczające i w nastroju oryginalnego buddy movie. Chwilami to tylko zabawa dla zabawy.
7
Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
RoboCop 3
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_- Zaraz, jak ty się zwiesz? Murphy?_* *_- Dla przyjaciół Murphy, dla ciebie Robocop!_* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Tony Stark nie był pierwszym latającym człowiekiem-superbohaterem w odrzutowym skafandrze! Pierwszy był Alex Murphy, Robocop :]       <img src="https://i1.fdbimg.pl/6l52tiv1_ob39f1.jpg" width="" height="250">   &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; _(nie licząc agenta 'dabyl oł sewen', czyli Jamesa Bonda, lecz on jako nie superbohater jest tylko 'zwykłym' człowiekiem, więc mógł sobie latać z jetpackiem te ponad 50 lat temu;)_ &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Jedna ze słabszych części opowieści o policjancie ze stali, czy raczej ze stopów tytanu, ale i tak warta zobaczenia choć zabrakło w niej wszystkiego: zarówno pomysłu jak i funduszy na... lepszy pomysł. To i tak nic, bo niebawem miał nadejść serial, który merytorycznie też nie był taki zły, ale ciągnął się jak flaki z olejem i też widać było po nim, że był kręcony na siłę i zupełnie bez pomysłu. Co ważne w tej części i wymaga podkreślenia, to to, że oficer Murphy w końcu wie kim jest, w końcu też jako Robocop ma dosyć i puszczają mu nerwy, jeśli tak można ująć nieznaczne wahnięcie żelaznego opanowania ;) W końcu przebrała się miareczka i niezniszczalny glina zaprowadza porządek, a ułatwiło mu to wykasowanie czwartej dyrektywy... &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; *_- To ty jesteś Murphy? Co mogę dla ciebie zrobić?_* *_- Możesz stawiać opór._* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;   *:D* &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Zenon Szypuła
Góra
Jednym zdaniem to dno i długo nic a później szuwary ! Szkoda czasu na tego gniota ! Omijać szerokim łukiem ;)
Darco W.
Kobieta idzie na wojnę
Główna bohaterka chyba ma "pomroczność jasną " ? Ma plan ? Chce uratować świat ? Jak widać na filmie to tylko szkodzi ! Ma dosyć dużo szczęścia i nawet jest sprytna na swój sposób . Film na czasie ,bo takich jej podobnych nie brakuje ;)
Darco W.
Wśród chwastów
Tak się robi dobre filmy ! Interesujący i wciągający ,wzruszający i zabawny ...Sama przyjemność w oglądaniu ! Ja tylko polecam ! ;)
Darco W.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Shane Black był kandydatem do reżyserowania filmu.
1
Adam
3459 pkt.
2
Bluejohn_26
3345 pkt.
3
szwejzi
3122 pkt.
4
Chemas
1363 pkt.
5
Alter_Al
1201 pkt.

Proszę czekać…