Jakub, Mimmi i gadające psy
To historia z napędem na cztery koła pobudzająca wyobraźnię i pięknie pokazująca siłę komunikacji bez dydaktycznej maniery.
7
Kobiety mafii 2
Recenzja DVD - Kobiety mafii 2
Martyna Kardyś
3
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Recenzja DVD - Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Martyna Kardyś
4
Emma
Jako lekko satyryczne kino o dorastaniu sprawdza się. Jednak tego szturchania, mrugania okiem i teatralności jest czasami za dużo, widać szwy i umowność.
6
Bad Boy
Nie szkoda ludziom na to kasy? Kto w ogóle ogląda te gnioty Vegi? Przykro widzieć Andrzeja Grabowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego w tym filmidle. Polecam wideorecenzję Tomasza Raczka na yt https://www.youtube.com/watch?v=X4KUBQ3elaM
Kasia
Święta Judy
Pocieszające jest to że jest jeszcze sprawiedliwość ! Nie dla wszystkich liczy się tylko kasa !!! Ten film do którego scenariusz napisało samo życie ! Nadal się rozgrywa ... Film można obejrzeć ? Szału nie ma ;)
Darco W.
Miś
O ile Nietykalni mnie wcale nie bawią, tak "Miś", "Alternatywy 4" i "Zmiennicy" zawsze będą mnie bawić. Jak tylko się zapoznałem z tymi dziełami to je od razu pokochałem. Stanisław Bareja to GENIUSZ! A najlepszą sceną z Misia jest końcowa przemowa, która definiuje słowo "tradycja". Kocham!
dawidek98
Necromentia
mózg się lasuję...
Daniel Ciechanowski
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
1
Kasia
14848 pkt.
2
Adam
12371 pkt.
3
szwejzi
7407 pkt.
4
Tadek
3938 pkt.
5
ana481516
3118 pkt.

Proszę czekać…