Supernova
To kino, które chce eksperymentować i ma na to świetny koncept, jednak w wykonaniu ani to super, ani to nowe. Zaczyna się kręcić w kółko.
5
Doktor Sen
Artysta stworzył konstruktywne kino pełne nostalgii, napięcia, tajemnicy i suspensu, z którego po dwu i pół godzinnym seansie wychodzi się z pewną dozą smutku, ale i ogromnej satysfakcji.
Martyna Dziedziak
8
Le Mans '66
Dla entuzjastów motoryzacji, mniej złożonego psychologicznie, wielowymiarowego kina. W formie wchodzi w każdy zakręt, psychologicznie ścina szykany.
5
Atlantyda
Człowiek z wojny wyjdzie, wojna z człowieka nigdy. Ciepło drugiego człowieka to luksus.
8
Złota Rękawiczka
A gdy wydawało mi się, że widziałem już wszystko, wtedy zobaczyłem coś takiego! Brawo szkopy, mało się nie porzygałem!       Niesamowity klimat brudu, smrodu i lat 70-tych. Realizm jest na takim poziomie, że Hollywood może się tylko grzecznie uczyć i ochoczo buty Niemcom pucować, a wierność oddania tych wydarzeń nie pozostawia nic więcej do powiedzenia, no może tylko to, że dziękuję z całego serca, iż oprócz wizji i fonii nie wynaleziono czasem przekazu smrodu!       Ten film nie jest od lat osiemnastu, zapisu bardzo popularnego w oznaczeniu 18+, ten obraz powinien być opatrzony adnotacją 20+, czy może raczej 30+, a najlepiej to chyba 40+!      
Zenon Szypuła
Drive
Szkoda prądu, kilobajtów, czasu, oczu, nerwów... wszystkiego! To jakiś inny wszechświat, odmienna czasoprzestrzeń i postrzeganie otaczającego świata, brak słów i w sumie nie powinno się w ogóle próbować oglądać coś podobnego jak się nie jest w klimacie wielka Kalkuta, Bombaj Masala, święte krowy, kadzidełka, Ganges i te sprawy!      
Zenon Szypuła
Bimbrownicy
Do obejrzenia jest teraz tu: https://www.youtube.com/watch?v=x_-ehagcrBg
Grzegorz
Świat w ogniu
Dobrze zrobiony film z niezłą obsadą .Scenariusz nie należy do odkrywczych ? To nic innego jak powtórka z rozrywki ;) Obejrzeć można ? Szału nie ma !
Darco W.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Rambo 5: Last Blood
Pierwszy film Rambo, w którym Sylvester Stallone nie ma długich włosów, jak w poprzednich filmach.
1
szwejzi
4857 pkt.
2
Khaosth
3130 pkt.
3
Adam
3076 pkt.
4
Chemas
2793 pkt.
5
Bluejohn_26
2535 pkt.

Proszę czekać…