Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Wszyscy mówią o Jamiem
Film przypomina widzom, że obecnie skomercjalizowany drag, pozostaje wciąż mocno zakorzeniony w ideach buntu politycznego, ale i osobistego. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
6
Krwawe polowanie
Miało być dobrze, a niestety wyszło jak zazwyczaj. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
3
Teściowie
Kwartet naszej narodowej mentalności. Doskonała farsa i komedia, jak to Bóg Mordu przyszedł na polskie wesele. przeczytaj recenzję
8
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Brak Wana za kamerą jest widoczny, choć akurat trzeba przyznać, iż Chaves dość dobrze poradził sobie. Trzecia część mocno odbiega od dwóch poprzednich odsłon. Nacisk tutaj został na coś zupełnie innego. Tym razem nie mamy historii o opętanym domu i typowego horroru. Powiedziałbym, że to taki kryminał z nadnaturalnymi elementami. Ta zmiana nawet przypadła mi do gustu choć gdyby nie Wilson oraz Farmiga, którzy w swoich rolach po raz kolejni byli świetni to ocena byłaby niższa.
Łukasz Wróblewski
Nieobliczalny
Nie wiem skąd te wysokie noty u mnie ma 5 za temat poruszony filmie takie zwykłe przepraszam które większości ludziom trudno powiedzieć reszta to gniot ten film powinien mieć tytuł Znieczulica.
bob33
Cienka czerwona linia
długi film ale dobry 7/10
Daniel Ciechanowski
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Świetny film rewelacyjna rola Carey Mulligan warto obejrzeć film szokująca końcówka polecam
Daniel Ciechanowski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Czarna Wdowa
Emma Watson, Alice Englert, Saoirse Ronan oraz Dar Zuzovsky były brane pod uwagę do roli Yeleny Belovej.
Psi Patrol Film
Jack Stanton, Antonio Raul Corbo, Andy Walken, Tyler Wladis i Blue Chapman byli rozważani do roli Rocky'ego, zanim Callum Shoniker dostał tę rolę.
Legion Samobójców: The Suicide Squad
David Ayer miał wyreżyserować sequel, ale nie wrócił z powodu różnic twórczych i rozczarowującego przyjęcia poprzedniego filmu.
Luca
Pierwotnie reżyser Enrico Casarosa chciał, aby legendarny włoski kompozytor filmowy Ennio Morricone napisał muzykę do tego filmu, ponieważ był wielkim fanem jego muzyki. Ale Morricone zmarł, zanim Casarosa zdążył go o to zapytać. Film został poświęcony jego pamięci.
Dodający
1
antyle26
10706 pkt.
2
Czejen71
8989 pkt.
3
AgaBot
6855 pkt.
4
agatkar16
4491 pkt.
5
szwejzi
3062 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…