Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Johnny
"Johnny" wygrywa przede wszystkim ludzką historią i sposobem w jaki generuje w widzu pokłady emocji - płaczemy ze śmiechu, aby za chwilę uronić łzę wzruszenia. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
8
Athena
Film młodszego z Gavrasów to sprawne kino akcji, pytanie, co z niego wynika przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
6
Baby Broker
Hirokazu Koreeda, reżyser tej wzruszającej produkcji, podjął temat w przeludnionym miejscu istotny i jeszcze go dodatkowo nobilitował. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
9
Apokawixa
Jeśli potraktować „Apokawixę” z jej przesłaniem serio, będzie to sukces tej zwariowanej historii przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
6
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Całkiem dobrze się bawiłem, choć styl narracji trochę niezbyt mi pasował i gra aktorska pozostałych bohaterek, ale ogólnie film jest dobry.
Zigor
Żywot Mateusza
Niesamowicie metafizyczny i pełen metafor film. Bardzo dziwny, ale ma coś w sobie, że ciężko wzrok oderwać. Jak zwykle doskonała rola już nieżyjącego Pana Pieczki. Wspaniałe zdjęcia.
Chemas
Johnny
Ogrodnik jest moim zdaniem najlepszym aktualnie aktorem młodego pokolenia, deklasuje resztę ale potrafi czasami się wrypać w taki projekt jak Magnezja :P Co do samego filmu to zachęca recenzja, ogólnie czekałem na ten film.
Bercik022
Bo wolność krzyżami się mierzy... Generał Anders
Nawet i misio służył w korpusie :D
Zigor
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Thor: Miłość i grom
Christian Bale początkowo odrzucał możliwość pojawienia się w kolejnych filmach o superbohaterach z komiksu, postrzegając gatunek jako nieciekawy z perspektywy aktorskiej, a zwłaszcza mając negatywne doświadczenie przy zakładaniu kostiumu. Zgodził się jednak wziąć udział w tym filmie, po tym, jak jego dzieci błagały go, by przyjął tę rolę.
Dodający
1
antyle26
12546 pkt.
2
Lillu
12353 pkt.
3
suwalczanin
11809 pkt.
4
szwejzi
11802 pkt.
5
roksana_goly
7466 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…