Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
DNA
Pulsująca i rozedrgana adoracja poszukiwania swojej tożsamości w wersji sauté. Ukryte pragnienia. przeczytaj recenzję
8
Ciotka Hitlera
Bycie człowiekiem w czasach nieludzkich. Bestie z naszych krain tylko bardzo anegdotyczne i jednoznaczne. Szlachetność za głośno krzyczy o swojej obecności. przeczytaj recenzję
3
Luca
Oryginalna i odurzająca animacja coming of age i rozgrzane, jak miejsce akcji do czerwoności wykrzyknienie o pragnieniu doświadczeń! przeczytaj recenzję
8
Skater Girl
O wolności na czterech kółkach... naiwnie, jakby wszystko się działo za pstryknięciem palcami. Piękne intencje, wydźwięk irytującej, utopijnej bajki... przeczytaj recenzję
3
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Frantic
Zmieniam ocenę na 10. Arcydzieło
Chemas
Pete Postlethwaite
Wybitny aktor drugoplanowy, twarzowiec tak zwany :) Jeden z moich ulubionych, patrzeć na niego jak gra, to istna rozkosz. Mistrz świata. Ode mnie dycha jak nic.
Chemas
Kroniki portowe
Magiczny film, uwielbiam takie podejście do filmu. Wielu powie, że nuda, że nic się nie dzieje itp. Oj dzieje się i to wiele, ale w sferze psychiki. Rewelacyjne role wszystkich aktorów, podkreślam WSZYSTKICH!
Chemas
Druhny
Główna bohaterka może i dobrze zagrała, ale postać, którą grała jest tak denerwująca, że filmu nie da się po prostu oglądać. To oczywiście tylko moje subiektywne zdanie.
Chemas
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Ci, którzy życzą mi śmierci
Film poświęcony montażyście dźwięku Alanowi Robertowi Murrayowi, który zmarł w wieku 66 lat, 24 lutego 2021 roku.
Luca
Pierwotnie reżyser Enrico Casarosa chciał, aby legendarny włoski kompozytor filmowy Ennio Morricone napisał muzykę do tego filmu, ponieważ był wielkim fanem jego muzyki. Ale Morricone zmarł, zanim Casarosa zdążył go o to zapytać. Film został poświęcony jego pamięci.
Cruella
Nicole Kidman, Charlize Theron, Julianne Moore i Demi Moore startowały do roli Baronowej.
Ciche miejsce 2
Brian Tyree Henry został pierwotnie obsadzony, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu. Djimon Hounsou zastąpił go, gdy film był już w produkcji.
Dodający
1
agatkar16
9038 pkt.
2
antyle26
8899 pkt.
3
Czejen71
4476 pkt.
4
szwejzi
3829 pkt.
5
Bluejohn_26
2407 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…