W labiryncie
Historia z sensem we mgle. Labirynt, w którym zgubili się twórcy. Pełne klisz.
3
Bad Boy
Fabuła skręca nagle w rejony gry Soccer Manager połączonej z Grand Theft Auto.
Kornel Nocoń
4
Sybilla
Skrótowo, zbyt rozbiegane, cierpiące na nadmiar wątków, tracące ostrość widzenia na niekorzyść obiecującej psychodramy.
4
Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Ballada o Busterze Scruggsie
Lubię Coehnów, nie lubię westernów, a ten film mnie nie ujął. Akcja nierówna, zapewne z powodu, iż historie miały różne tempo i ich połączenie nie było do końca udane. Tylko 6/10 (spodziewałam się 8).
justangel
Boże Ciało
Naprawdę dobry film, zdecydowanie zasłużona kandydatura do Oskara. Historia niesamowita (zwłaszcza, że oparta na faktach), główny bohater skupia na sobie całą uwagę (gdyż rola zagrana fenomenalnie). W końcu polskie kino, które można chwalić.
justangel
Wyścig szczurów
Dobra komedia, ale trochę nierówna jak dla mnie. Na wyższy poziom zdecydowanie wybijają się dwa numery, z sercem i autobusem z fankami serialu. To jest mistrzowskie ! No i sama końcóweczka z występem zespołu Smash Mouth, miodzio.
Chemas
Czarna Pantera
Film jest słaby i tyle i co tu dużo gadać. Zastanawiam się tylko, kiedy hamerykanie przestaną wreszcie tą swoją papką częstować to swoje nieszczęsne społeczeństwo mieszane. Chyba nigdy, niech żyje KASA !
Chemas
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
1
Kasia
13105 pkt.
2
Adam
11193 pkt.
3
szwejzi
6787 pkt.
4
Tadek
3537 pkt.
5
ana481516
2999 pkt.

Proszę czekać…