Biały, biały dzień
Dużo ciemności w tym białym dniu. Wylęgarnia ciężarów i emocji.
8
Zew krwi
Opowieść chwilami przypomina mistyczną podróż w głąb samego siebie w poszukiwaniu wyśnionej idylli i pełni szczęścia. Nic co ludzkie nie jest psom obce!
Martyna Dziedziak
7
W labiryncie
Historia z sensem we mgle. Labirynt, w którym zgubili się twórcy. Pełne klisz.
3
Bad Boy
Fabuła skręca nagle w rejony gry Soccer Manager połączonej z Grand Theft Auto.
Kornel Nocoń
4
O czym marzą faceci
Krytykuje i nabija się z głupoty napalonych facetów którym w głowach tylko jedno, żeby przelecieć babkę. Film ukazuje mentalność facetów i przebiegłość kobiet które są niebezpieczne i nieprzewidywalne.
dareczek50
Autostopowicz
Nie zabieraj autostopowicza!!!!!!
dareczek50
Zabójczy rejs
Przyjemna lekka komedyjka, nawet niektóre dialogi są śmieszne, bez klozetowego humoru i z Sandlerem, to coś nowego. Można zobaczyć
dareczek50
Predator 2
Czemu to momentami wygląda jak parodia? Ostatni akt trochę podratował bo reszta to tanie kino klasy B. Glover starał się jak mógł żeby dorównać Arniemu.
dareczek50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
Kasia
14051 pkt.
2
Adam
12026 pkt.
3
szwejzi
6882 pkt.
4
Tadek
3655 pkt.
5
ana481516
3115 pkt.

Proszę czekać…