Kwas
Kwas to nie jest substancja silnie żrąca. Epizodycznie intrygująca i udana refleksja na temat skutków ubocznych komfortu i dezorientacji młodych.
5
Szybcy i śnieżni
Życie to gra zespołowa. Dużo ciepła wśród zimnych zasp śniegu i fantazji!
7
Bad Boys for Life
O dwóch takich co z rozrabiania nie powyrastali. Temperamentne kino rozrywkowe, co umie się i z siebie zaśmiać.
7
Poznajmy się jeszcze raz
Nic dwa razy się nie zdarza. Pełen szczerości uczuć i nostalgii smakołyk spoglądający za siebie, udowadniający, że można być sentymentalnym, ale jak warto afirmować chwilę obecną.
7
Color Out of Space
Póki co to najlepszy film jaki powstał bazujący na jednym z opowiadań Lovecrafta.. Bardzo lubię "Kolor z innego wszechświata", więc ucieszyłem się na wieść o tej produkcji - dobra interpretacja i uzupełnienie, ładne zdjęcia, a film nie popada w kicz (a o to łatwo...). Nie jest to kino wybitne, ma wiele wad, ale dla fanów twórczości mistrza grozy jak znalazł - krok w dobrym kierunku. Od "W paszczy szaleństwa" Johna Carpentera (który co prawda nie przełożył żadnego z opowiadań, ale ewidentnie inspirował się mistrzem), to pierwszy film, który mogę polecić w tym gatunku. Mam nadzieję, że więksi/z wizją zainteresują się tematem i dostaniemy w końcu film na jakiego Lovecraft zasługuje! Cieszę się z tego co dostałem... i jako fan daję +1, bo nie było źle, ale wiem, że może być lepiej :-) Choć z przyjemnością ujrzałbym też więcej opowiadań od tych twórców - lepsze to niż nic.
Spiff
Xue Bao
Zima że aż zimno ! Interesujący scenariusz ,niezła obsada i dobrze się ogląda od początku do końca . Gorączka złota ;)
Darco W.
American Assassin
Dobre sceny akcji - na sucho, bez muzyki, a więc sama walka. Trochę wszystkiego, akacja, dramat, trochę humoru i drastyczności. Plus lubię tych dwóch świetnych aktorów (uczeń i nauczyciel) :)
dareczek50
Opłacone krwią
Film nie zły tylko zapomnieli o jednym szczególe, że jak stoczył walkę z Duranem to miał przed tym 6 walk, a w filmie pokazano, że to była jego pierwsza walka po kontuzji
dareczek50
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Na noże
K Callan, która gra matkę Harlana Thrombey'a jest w rzeczywistości ponad sześć lat młodsza od Christophera Plummera.
Le Mans '66
Tom Cruise i Brad Pitt pierwotnie byli rozważani do głównej roli.
1
Adam
4586 pkt.
2
szwejzi
4063 pkt.
3
Bluejohn_26
3552 pkt.
4
5
Chemas
2442 pkt.

Proszę czekać…