Tatakae!! Iczer 1
Klasyczne anime z kategorią R, gdzie nie wszystko jest idealnie, ale całość zrobiono na tyle dobrze, że warto do niej zajrzeć. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
7
What We Do in the Shadows
Recenzja: Co robimy w ukryciu - sezon 1. Serial dostępny na HBO GO. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
7
Coffee i Kareem
Tytułowa "kawa" okazała się bezkofeinowa- w dodatku pozostawiła po sobie gorzki posmak. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
3
Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3. przeczytaj recenzję
Kornel Nocoń
8
Zaginione miasto Z
nie złe kino
dareczek50
Sniff i duch z bagien
Świetny film i bardzo ciekawa fabuła. Wspaniałe kino dla całej rodziny. Polecam wszystkim ten film. :) Filmowi daję ocenkę 10/10, ponieważ warto go obejrzeć. Podoba mi się także piosenka końcowa, jednakże nie znam tytułu ani wykonawcy. Jeśli ktoś kojarzy ten utwór, to proszę o odpowiedź w komentarzu, będę wdzięczna :)
Domi_ula
DOA: Dead or Alive
Fabuła nie prezentuje się tutaj najlepiej. Dużo lepiej jest już pod względem scen walk oraz wszechobecnego humoru. Widać, że twórcy podeszli do tego filmu na luzie zamiast robić super poważną produkcję o jakimś turnieju i chwała im za to. Parę scen tutaj robi naprawdę wrażenie np. ta w pokoju hotelowym. Reasumując jest to nawet niezły film, który od biedy można zobaczyć. Plus jeden za ładne panie.
Łukasz Wróblewski
Niewidzialny człowiek
Z jednej strony jest to naprawdę świetny horror z naprawdę dobrym klimatem grozy. Z drugiej metaforyczne spojrzenie na temat przemocy w rodzinie. Na duży plus na pewno zasługuje to jak reżyser skupił się tutaj na przestrzeni.
Łukasz Wróblewski
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa Fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Dżentelmeni
Hugh Grant ujawnił w programie Graham Norton, że nie spotkał się z Matthew McConaughey podczas kręcenia filmu. Po raz pierwszy spotkali się w tym programie Graham Norton.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
1
szwejzi
4044 pkt.
2
Adam
2477 pkt.
3
Kasia
1925 pkt.
4
LadyMoon
1484 pkt.
5
Chemas
1041 pkt.

Proszę czekać…