Ozark
Recenzja: Ozark - sezon 3.
Kornel Nocoń
8
Iron Sky. Inwazja
Recenzja DVD - Iron Sky. Inwazja
Martyna Kardyś
2
Żegnaj, mój synu
Uderzająca antologia cierpienia. Wnikliwie o sztuce zrozumienia nieprzewidywalności rzeczywistości i nieprzerwana lekcja pokory w praktyce.
8
Bankier
O dwóch takich, którzy chcieli udowodnić, że amerykański sen jest dla każdego. Bez uciemiężenia, w niezłej formie filmowej o nierównościach.
6
Samobójcza misja
Hahaha, ale to słabe. Na początku zapowiadało się w miarę, ale im dalej w las, tym gorzej. Żeby chociaż do roli pani profesor dali jaką fajną laseczkę ...
Chemas
Shaolin
Dobry film, ciekawy scenariusz, dość realistyczne walki. Podobał mi się, chociaż i tak bardziej wolę mistyczne klimaty innych produkcji.
Chemas
Trois jours et une vie
Głupawy wybryk i tragedia do której nie chce się przyznać główny bohater .Życie z piętnem ,wyrzutami sumienia ? Lata lecą i pętla się zaciska ...
Darco W.
Bloodshot
Zabili go i uciekł🤔A po za tym efekty, efekty i jeszcze raz efekty🤗
Darco W.
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Wyspa fantazji
Jason Blum chciał, aby Nicolas Cage grał pana Roarkea, ale ten odmówił.
Małe kobietki
Emma Watson przejęła rolę Meg March od Emmy Stone, która stała się niedostępna z powodu zaangażowania się w pracach przy filmie Faworyta.
Judy
Renée Zellweger przed rozpoczęciem zdjęć spędziła rok szkolenia z trenerem wokalu Ericem Vetro. Następnie ćwiczyła przez 4 miesiące z dyrektorem muzycznym Mattem Dunkleyem, śpiew.
1
Kasia
10567 pkt.
2
szwejzi
8334 pkt.
3
Adam
6154 pkt.
4
Chemas
5203 pkt.
5
Alter_Al
3083 pkt.

Proszę czekać…