Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Każdy wie lepiej
Jako diagnoza obyczajowa społeczeństwa, które w coraz większym stopniu składa się z rodzin rozbitych i posklejanych na nowo, film Rogalskiego nie wypada zbyt odkrywczo przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
4
Predator: Prey
W tym filmie nie zagrało absolutnie nic - od scenariusza po wizualny aspekt widowiska. Co gorsza poprawność polityczna dosięgła nawet kosmicznego łowcę. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
2
The Twin
Taneli Mustonen wprowadzając celowy rozgardiasz na planie, gdzie każda z postaci inne obierała wektory swoich działań, na sam koniec wtrącił się ze swoją bezbłędną pointą przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
7
Greckie wakacje
„Greckie wakacje” to gwarancja spędzenia czasu bez wysilania ani jednej z wielu szarych komórek przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
5
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Predator: Prey
Ten film jest tak szybki z akcji na akcję że całość przeleciała mi w 20 min. Takie miałem wrażenie. Obejrzę go jeszcze raz. Zdecydowanie, dobre kino akcji.
magsp
Elizjum
film polecam dobra gra aktorska akcja jeszcze do tego filmu kiedyś powrócę
Daniel Ciechanowski
Anastazja
Dobra bajka świetna zła rola Rasputina fajna muzyka
Daniel Ciechanowski
Jednostka specjalna
Widać, że momentami mało realny i przesadzone niektóre strzelaniny, ale i tak mi się podobał. Może to tak zwane "guilty pleasure".. Przede wszystkim Scott Adkins świetnie wypada ale też i sama akcja jest przyjemna, nie można się nudzić a i trup ściele się gęsto.
fredaser
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Thor: Miłość i grom
Christian Bale początkowo odrzucał możliwość pojawienia się w kolejnych filmach o superbohaterach z komiksu, postrzegając gatunek jako nieciekawy z perspektywy aktorskiej, a zwłaszcza mając negatywne doświadczenie przy zakładaniu kostiumu. Zgodził się jednak wziąć udział w tym filmie, po tym, jak jego dzieci błagały go, by przyjął tę rolę.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Jurassic World: Dominion
Stephen Brusatte, konsultant ds. filmu i profesor paleontologii i ewolucji gatunków na Uniwersytecie w Edynburgu, uważa, że ​​Park Jurajski jest „najważniejszą rzeczą, jaka przydarzyła się paleontologii od przełomu wieków”. Według niego, film Stevena Spielberga spopularyzował dinozaury i nadal wzbudza powołanie wśród młodych, początkujących paleontologów. „Wywołało to efekt kuli śnieżnej i zwiększyły się budżety na badania, a także liczba kursów uniwersyteckich, wystaw muzealnych i wiele innych efektów polepszających, z których nadal korzystamy po dziś dzień”.
Dodający
1
Czejen71
5429 pkt.
2
antyle26
4677 pkt.
3
roksana_goly
3743 pkt.
4
k_malecki
3083 pkt.
5
Lillu
1859 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…