(Nie)znajomi
Ugotowani, ale być może cali. Nieciężkostrawna, ale mocno doprawiona i syta kolacja. Kłamstwo ma ludzie nogi.
7
Piłsudski
Prawdziwa historia "Ziuka"
Martyna Dziedziak
6
Dzięki Bogu
To kino mocno publicystyczne, mniej artystyczne i psychologicznie pogłębione. Spojrzenie z nadzieją na przyszłość. Nie kościoła, a świata.
7
Parasite
Ja mam dynamit wypełniony frustracją. O kryzysie językiem wyjątkowym i niepowtarzalnym w kinie.
9
Bez litości
Stevenowi nawet serial wyszedł
Daniel Ciechanowski
American Horror Story
jeśli się lubi horrory to serial godny polecenia
Daniel Ciechanowski
Poza czasem
Bardzo dobry film, choć niestety momentami się ciągnie. Richard jest jego mocnym punktem, charakteryzacja bardzo dobra, wypierał się sytuacji w jakiej wylądował jego bohater niczym diabeł święconej wody lub alkoholik picia, ale problem jest tam zapewne o wiele większy, bo tysiące ludzi tak żyją z dnia na dzień, z nocy na noc.       Ciężka sytuacja córki, lecz chyba na koniec jak się to trochę nieładnie mawia - zmiękła jej rura i jednak chyba z ojcem coś więcej słów zamieni, niż by to z samego początku planowała w emocjach.       Dobry, wartościowy film, polecam lecz nie każdemu, a tylko tym z odpowiednim nastawieniem i wielką cierpliwością, bo to nie jest łatwe i miłe kino rozrywkowe.      
Zenon Szypuła
Kodachrome
Mam dylemat z tym filmem, w sumie to nawet nie z samym filmem i jego fabułą, co z zagadnieniem pt. czy dać szansę komuś, kto całe życie przesrał i nie wykazał się/spełnił swojej roli i pokładanych w nim nadziei? W filmie niby pada odpowiedź, że tak, że powinno się i cały czas jego trwania główny bohater jest pouczany przez kolejne osoby, a najbardziej przez atrakcyjną pielęgniarkę, że ojciec to ojciec, że to przecież rodzina, że zasługuje, że się stara... Choć się w sumie nie starał, tylko wysnuwał kolejne swoje widzimisię. No nie wiem, film niezły ale temat trochę skopany i ktoś taki raczej nie zasługuje na nic więcej niż tylko: żegnaj tato! Raczej właściwie to: ojcze.            
Zenon Szypuła
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
John Wick 3
Halle Berry złamała trzy żebra podczas kręcenia filmu.
1
Adam
5317 pkt.
2
Khaosth
3264 pkt.
3
Kasia
2767 pkt.
4
szwejzi
2721 pkt.
5
Chemas
2041 pkt.

Proszę czekać…