SONIC. Szybki jak błyskawica
Można stworzyć porządną i dynamiczną przygodę z gry i dać postaci głębszy wymiar. Nadążamy za Soniciem.
7
Jakub, Mimmi i gadające psy
To historia z napędem na cztery koła pobudzająca wyobraźnię i pięknie pokazująca siłę komunikacji bez dydaktycznej maniery.
7
Kobiety mafii 2
Recenzja DVD - Kobiety mafii 2
Martyna Kardyś
3
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Recenzja DVD - Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
Martyna Kardyś
4
Wielcy malutcy
Mętna historyjka o młodocianych zboczeńcach u progu "kariery". Poprawni światopoglądowo i ogólnie na wskroś "nowocześni" twórcy tego knota usiłują wmówić widzowi, że zwyrodnienia seksualne to rzecz normalna i powszechna. Zapewne temu celowi służy uruchomienie postaci starego pedała (ojciec głównego bohatera), który "odkrył" własne upodobania w wieku dojrzałym i niezwłocznie zostawił żonę z dziećmi, aby oddać się pasji zapinania odtylcowego osobnika tej samej płci. Pełni on rolę swoistego mentora, który niezrażony początkowymi niepowodzeniami, ze szlachetnym uporem w oczach, dąży do wyniesienia potomka na wyższy poziom świadomości, przejawiający się nie tylko pełną akceptacją zboczeń, ale wręcz uznania tego rodzaju zjawisk za pożądane na drodze rozwoju. Wytrwałość starego degenerata wieńczy sukces - nastolatek stwierdza, że nie wie, czy jest ciotą, ale obciąganie przez kolegę wydawało mu się czymś normalnym, na co mentor w końcowej instrukcji poleca obserwować na razie komu się ciągnie i nie próbować tego nazywać. I tutaj mamy punkt kulminacyjny - młody człowiek, posiadłszy tajemną wiedzę starego pedała, osiąga ów stan wyższego uświadomienia, graniczący z ekstazą, po czym pędzi niezwłocznie naprawiać własne błędy z okresu nieświadomości i wypaczeń oraz osiągać sukcesy. W tym momencie niebędący zwyrolem, normalny widz - w intencji twórców - powinien poczuć marność swoich prostackich doświadczeń erotycznych w okresu wczesnej młodości - prymitywnie romantycznych spotkań z osobami płci przeciwnej i jeszcze prymitywniejszych dążeń do trwałego związku pomiędzy mężczyzną i kobietą. W przypływie samokrytyki powinien też stać się oddanym orędownikiem lezb i pedałów, do którego to grona zalicza się zapewne większość "twórców" tego propagandowego gniota. Oczywiście seans niewątpliwie uraduje wszystkich zboków, natomiast normalnym widzom można polecić ten film jedynie na zasadzie studium przypadku.
Bronson
W pogoni za zemstą
Ocena sześć tylko dzięki Billemu
Chemas
Obywatel Jones
Reżyserka nie popisała się ! Co to ma być ? "Lajtowo"pokazane to do czego był zdolny zwyrodnialec Stalin ! Ogólnie oglądanie dłuży się i przynudza ;)
Darco W.
Drakula
Wyśmienity film pokazujący, że Francis Ford Coppola ma kunszt kinematograficzny. Anthony Hopkins jest jednym z najlepszych aktorów na świecie (o ile nie najlepszym). Klimat na galaktycznym poziomie.
dawidek98
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Kasia
15406 pkt.
2
Adam
12478 pkt.
3
szwejzi
8563 pkt.
4
Bluejohn_26
4146 pkt.
5
Tadek
4052 pkt.

Proszę czekać…