Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Czarna owca
Wszystko lepsze, co się szczerze zaczyna. Kino Aleksandra Pietrzaka dojrzewa, a on jest osamotniony w komedie familijne w Polsce, bez nadmiaru i szczerze afirmujące życie, niekłamiące. przeczytaj recenzję
7
Rasa
Przewidywalny, ale dobrze skrojony horror, w którym natura nie ma litości. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
7
Ostatni najemnik
"Ostatni najemnik" jest niczym cokół stworzony, by podeprzeć jego legendę…cokół wykonany z kruchej balsy. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
4
Goeshi
Egzotyczna ciekawostka, która okazała się sporym rozczarowaniem i zapożyczeniem z Europy. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
2
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Lone Wolf
mocno przeciętny
Asmodeusz
Smok życzeń
Całkiem przyjemna bajka, z mądrym przesłaniem. Dzieci (4 i 6lat) z przyjemnością obejrzały a młodszy nawet się wzruszył (a on raczej z tych mało wrażliwych). Dzieci zadowolone, rodzice też, więc pozytywnie.
Mariusz M.
Kraina smoków
Nie mam odniesienia do książki, natomiast bajkę uważam za całkiem udaną. Dzieciaki obejrzały w całości i im się podobała (4 i 6 lat)
Mariusz M.
Noc oczyszczenia: Anarchia
W porównaniu do jedynki wypada dużo lepiej. Odejście od home invasion i skupienie się na biedniejszej części ludności oraz tego jak oni się radzą podczas czystki wyszło filmowi na dobre. Oglądanie chaosu panującego na ulicach podczas tej jednej nocy było całkiem przyjemne, choć troszkę brutalności mi tutaj zabrakło. Krwawa jatka idealnie wpasowałaby się w taki rodzaj filmu.
Łukasz Wróblewski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Czarna Wdowa
Emma Watson, Alice Englert, Saoirse Ronan oraz Dar Zuzovsky były brane pod uwagę do roli Yeleny Belovej.
Bodyguard i żona zawodowca
Nicolas Cage był rozważany do zagrania w tym filmie.
Luca
Pierwotnie reżyser Enrico Casarosa chciał, aby legendarny włoski kompozytor filmowy Ennio Morricone napisał muzykę do tego filmu, ponieważ był wielkim fanem jego muzyki. Ale Morricone zmarł, zanim Casarosa zdążył go o to zapytać. Film został poświęcony jego pamięci.
Ciche miejsce 2
Brian Tyree Henry został pierwotnie obsadzony, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu. Djimon Hounsou zastąpił go, gdy film był już w produkcji.
Dodający
1
antyle26
2825 pkt.
2
szwejzi
2543 pkt.
3
agatkar16
2396 pkt.
4
Czejen71
1108 pkt.
5
Phantom
612 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…