Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Gry rodzinne
Nie każdy filmy lub serial musi się trzymać sztywnych ram gatunkowych. przeczytaj recenzję
6
Echa
Dwie osoby na jednym świecie z mnóstwem problemów. przeczytaj recenzję
7
Blondynka
Film „Blondynka” jest ciekawym wizualnie kolażem kadrów, w jakie zmieścić chcieliby Marilyn Monroe zapewne jej liczni apologeci. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
7
Niewidzialna wojna
„Niewidzialna wojna” to chaotyczny zbiór utkany z anegdot o życiu artysty subiektywnie zreferowanych przez niego samego. przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
3
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Ewangelia według Harry'ego
Ciekawa wizja świata na pustyni, choć za dużo to w tym filmie się nie dzieje, dobrze ze choć Jennifer swoim pięknem umilała seans :)
Zigor
Infinite Storm
Niektóre sceny są dalekie od realizmu, np. ranny i wyczerpany człowiek wpada do lodowatej wody i... po przebywaniu w niej co najmniej 30 minut ma się dobrze i kontunuuje wędrówkę - bujda na resorach, taki skrót w filmie jest niepoważnym traktowaniem widza i przerywa przyjemność oglądania. Druga, rażąco nierealna scena to ratowany gość (odmrożone dłonie i stopy, powinien być nie tyle wyczerpany co wycieńczony zmęczeniem, bólem, brakiem żywności i wyziębieniem, nie wspominjąc o wyczerpującym marszu) na tyle jest krzepki, że wsiada do swojego samochodu i bez kolizji drogowej wraca do domu - bujda. Mamy w Polsce specjalistów od gor - wystarczyło się z nimi skonsultować i sceny byłyby dopracowane. Zdjęcia i muza OK.
Trabert
Sabrina
Audrey Hepburn mam słabość do tej aktorki i nie tylko ja a film na 7
Daniel Ciechanowski
Uśmiechnij się
Horror dobry zwłaszcza końcówka finał warto do kina się wybrać
Daniel Ciechanowski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Nie martw się, kochanie
Olivia Wilde początkowo miała zagrać główną rolę, ale postanowiła obsadzić Florence Pugh po tym, jak zobaczyła ją w Midsommar. W biały dzień (2019).
Sierota. Narodziny zła
Niektórzy z obsady, którzy byli tego samego wzrostu co Isabelle Fuhrman, gdy byli w kadrze, musieli nosić buty na wysokim obcasie, stojąc obok niej, aby wyglądała na niższą.
Top Gun: Maverick
Pod naciskiem Toma Cruise'a w filmie wykorzystano minimum ujęć z zielonego ekranu i CGI z lotu ptaka, a nawet zbliżenia z kokpitu są robione podczas prawdziwych sekwencji w locie. Oznaczało to, że znaczna część obsady musiała przejść intensywne sesje treningowe z przeciążeniami, aby wytrzymać fizyczne obciążenia wywierane przez przeciążenia podczas lotów.
Dodający
1
Lillu
2012 pkt.
2
roksana_goly
1376 pkt.
3
agatkar16
1005 pkt.
4
antyle26
563 pkt.
5
suwalczanin
549 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…