Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Lux Æterna
Hipnotyczny seans o czarownicach i kulisach pracy na planie filmowym według Gaspara Noé przeczytaj recenzję
Joanna Adamiak
6
Nocne kły
Film wywiązuje się z części swoich zobowiązań ze stylem, nawet jeśli nigdy nie zbliża się do ambitnego rozmachu początkowej sekwencji. przeczytaj recenzję
Martyna Dziedziak
6
The Office PL
Po zobaczeniu zwiastuna byłem załamany. Na szczęście polskie "The Office" zaskakuje - ten serial naprawdę się udał! przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
7
Narcyz i Złotousty
Oparta na podstawie książki Hermanna Hesse brutalna opowieść o dwójce przyjaciół w średniowieczu przeczytaj recenzję
Joanna Adamiak
3
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Kosmos 1999
Wyśmienity serial, który wcale, ale to wcale nie zasługuje na zapomnienie. Uważam też, że każdy szanujący się zwolennik fantastyki naukowej powinien obejrzeć to dzieło sztuki. Martin Landau i Barbara Bain stworzyli fenomenalne kreacje, najlepsze w swojej karierze. Moją ulubioną, a zarazem najlepszą bohaterką jest Maya, która potrafi przemieniać się w różne przedmioty, zwierzęta, ludzi czy potwory. Tak, zawsze potrafi powiedzieć co jej dolega, czego niektórym ludziom brakuje. Cały wrzesień i październik poświęciłem serialowi, który jest dla mnie najlepszym z gatunku science-fiction. "Z archiwum X" czy "Gwiezdne wrota" mnie tak nie wciągnęły, jak właśnie to, nie utrzymały do końca wysokiego poziomu, jak... Tytuł adekwatny do jego jakości, czyli "Kosmos"! Jak leciał po raz pierwszy ten serial, mnie jeszcze nie było na świecie, ale dzięki TVN Siedem i nagraniom odcinków na płytę. Nie było żadnego odcinka, na którym miałbym przyjemność się nudzić. Efekty specjalne, baza księżycowa Alpha i przeróżne światy sprawiają że człowiek natychmiast wsiąka w to cudo. Jestem wręcz dumny z siebie, że obejrzałem, jak członkowie załogi statku kosmicznego wychodzą cało z przeróżnych opałów i trosk, zawsze się pocieszali, a to jest najważniejsze w życiu. Podobało mi się też u komandora Johna Koeniga opanowanie i spokój, zwłaszcza w obliczu nieznanego. Nic dodać, nic ująć. Trzeba zarażać nim znajomych, trzeba promować i trzeba propagować (dotyczy to niestety, albo raczej stety fanów science-fiction). Chapeau bas!
dawidek98
Biały potok
Mam nadzieję, że premiera sie odbędzie i obejrzę Biały Potok, zapowiada sie bardzo dobrze. Marcin Dorociński jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, więc wierze, że i teraz będzie to uczta dla kinomana. Dobrze będzie wreszcie usiąść przed dużym ekranem.
Olciiiaa
Uciekinier
wiele razy obejrzany na vhs-e film polecam a brawo Arnold za rolę
Daniel Ciechanowski
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
nawet nawet obejrzałem bo lubię świat wampir wilkołak ale w tym filmie ....2 raz nie obejrzę
Daniel Ciechanowski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
Pod koniec lat 80. Stan Lee rozważał film/serial telewizyjny o Shang-Chi i miał na myśli Brandona Lee, syna supergwiazdy sztuk walki Bruce'a Lee. Brandon wydawał się odpowiednim wyborem, ale plan się nie powiódł.
Psi Patrol Film
Jack Stanton, Antonio Raul Corbo, Andy Walken, Tyler Wladis i Blue Chapman byli rozważani do roli Rocky'ego, zanim Callum Shoniker dostał tę rolę.
Moje wspaniałe życie
Zdjęcia do filmu zrealizowano od 10 sierpnia do 20 września 2020.
Candyman
LaKeith Stanfield był rozważany do roli Anthony'ego McCoya.
Dodający
1
antyle26
12421 pkt.
2
Czejen71
10393 pkt.
3
agatkar16
8257 pkt.
4
szwejzi
5674 pkt.
5
Bluejohn_26
5250 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…