Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Krwawe polowanie
Miało być dobrze, a niestety wyszło jak zazwyczaj. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
3
Teściowie
Kwartet naszej narodowej mentalności. Doskonała farsa i komedia, jak to Bóg Mordu przyszedł na polskie wesele. przeczytaj recenzję
8
Złe baśnie
Gorzka, surowa, o ogromnej sile uderzenia historia o kolejnych pokoleniach, którym nikt nie czytał bajki. Samotność i strach przenoszony drogą płciową, bez rozmachu, ale piecze. przeczytaj recenzję
8
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Le jeune Karl Marx
W końcu Marks i Engels doczekali się biograficznego filmu w świetnej realizacji. Serce radosne kiedy pojawia się na ekranie coraz więcej prominentnych myślicieli!
Axiom
Dom strachów
Film jak film - jak na slasher całkiem dobry. Największą rzeź twórcy i tak dokonali w napisach na "Draguli" Roba Zombiego...
Khaosth
Mystery Road
6-7/10. Specyficzne kino, taki westernowy thriller na australijskich wertepach. Momentami się dłużył, za to końcówka rewelacyjna.
ana481516
Zielony Rycerz. Green Knight
Obejrzeć i zapomnieć.
Hessus666
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Psi Patrol Film
Jack Stanton, Antonio Raul Corbo, Andy Walken, Tyler Wladis i Blue Chapman byli rozważani do roli Rocky'ego, zanim Callum Shoniker dostał tę rolę.
Czarna Wdowa
Emma Watson, Alice Englert, Saoirse Ronan oraz Dar Zuzovsky były brane pod uwagę do roli Yeleny Belovej.
Legion Samobójców: The Suicide Squad
David Ayer miał wyreżyserować sequel, ale nie wrócił z powodu różnic twórczych i rozczarowującego przyjęcia poprzedniego filmu.
Luca
Pierwotnie reżyser Enrico Casarosa chciał, aby legendarny włoski kompozytor filmowy Ennio Morricone napisał muzykę do tego filmu, ponieważ był wielkim fanem jego muzyki. Ale Morricone zmarł, zanim Casarosa zdążył go o to zapytać. Film został poświęcony jego pamięci.
Dodający
1
antyle26
10002 pkt.
2
Czejen71
7881 pkt.
3
AgaBot
6690 pkt.
4
agatkar16
3904 pkt.
5
szwejzi
2881 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…