W labiryncie
Historia z sensem we mgle. Labirynt, w którym zgubili się twórcy. Pełne klisz.
3
Bad Boy
Fabuła skręca nagle w rejony gry Soccer Manager połączonej z Grand Theft Auto.
Kornel Nocoń
4
Sybilla
Skrótowo, zbyt rozbiegane, cierpiące na nadmiar wątków, tracące ostrość widzenia na niekorzyść obiecującej psychodramy.
4
Nędznicy
Ziemia niczyja, gorzki labirynt. Prawo silniejszego, ponad jakimkolwiek innym prawem. Palące kino akcji połączone ze społecznym zaangażowaniem obserwacji napięć międzkulturowych.
8
Czarna Pantera
Film jest słaby i tyle i co tu dużo gadać. Zastanawiam się tylko, kiedy hamerykanie przestaną wreszcie tą swoją papką częstować to swoje nieszczęsne społeczeństwo mieszane. Chyba nigdy, niech żyje KASA !
Chemas
12 małp
No i dobra. Obejrzałem ten film po raz chyba dziesiąty. Nie zmieniam zdania, film jest rewelacyjny oczywiście. Doskonałe wykorzystanie przez Gilliama potencjału takich sław jak Willis, Pitt, czy Madeleine Stowe. W tym to akurat mój ukochany reżyser jest mistrzem. Nic dziwnego, że garną się do niego najlepsi. Do tego scenariusz, scenariusz i jeszcze raz scenariusz !!! Ale i tak nie jest to najlepszy film tego reżysera, mieści gdzieś przy końcówce dziesiątki. Ale to i tak jest wyróżnienie.
Chemas
Zaginiona
Film zwodzi widza. Całkiem fajnie buduje napięcie. Można zgubić się w swoich przewidywaniach ... morduje policjant czy może bohaterka faktycznie ma nie równo pod sufitem ? Do ostatniego momentu nie wiadomo. Jednak mnie końcówka filmu niestety lekko zawiodła. Jeśli chodzi o aktorstwo - Amanda jest po prostu zajebista !
dareczek50
303. Bitwa o Anglię
Ogólnie nawet fajny film
dareczek50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
George Lucas pierwotnie opracował plany na 12 filmowych odcinków, a następnie zredukował je do dziewięciu, i powiedział, że C-3PO i R2-D2 będą jedynymi postaciami, które pojawią się we wszystkich dziewięciu. Anthony Daniels jest jedynym aktorem występującym we wszystkich dziewięciu odcinkach.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu.
1
Kasia
13105 pkt.
2
Adam
11193 pkt.
3
szwejzi
6787 pkt.
4
Tadek
3537 pkt.
5
ana481516
2999 pkt.

Proszę czekać…