Pięcioro diametralnie różnych nastolatków za karę zostaje po lekcjach, nie przypuszczając, że połączą ich wspólne tajemnice i sprawa zagadkowego zabójstwa.
Odcinki 16 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Pseudo-Simon szantażuje Piątkę z Bayview. Bronwyn zastawia pułapkę. Addy dostaje tajemniczy prezent, a nastolatki zostają wezwane, by obejrzeć mrożący krew w żyłach film.
Prawda wychodzi na jaw i latają oskarżenia, gdy grupa próbuje zdemaskować pseudo-Simona. Vanessa robi zbiórkę dla Jake’a, na której Addy przekazuje szokujące wieści.
Gra nabiera osobistego charakteru, gdy pseudo-Simon nakazuje Nate’owi pocałować Fionę oraz każe Addy przyjść do szkoły w nietypowym ubraniu. Janae ujawnia tajemnicę.
Nowe poszlaki w poszukiwaniu pseudo-Simona wskazują na głównego podejrzanego. Maeve dokonuje przełomowego odkrycia, które może dać grupie przewagę.
Gdy ginie kolejna osoba, Wheeler przykręca śrubę, a Addy chce o wszystkim powiedzieć policji. Bronwyn unika przeczytania e-maila od Yale.
Po otrzymaniu wiadomości od pseudo-Simona Vanessa rozpoczyna własne śledztwo, dzieląc się swoimi odkryciami w lokalnej telewizji.
Poznawszy wskazówkę Vanessy, Janae, Bronwyn oraz Maeve udają się do kliniki rehabilitacyjnej, gdzie odkrywają brakujący element zagadki zabójstw.
Piątka z Bayview łączy fakty, ujawniając tożsamość pseudo-Simona, lecz ich plan kończy się zdradą — i przerażającymi wydarzeniami w przystani.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…