Historia czterech współlokatorek z college’u, które rozpoczynają studia na prestiżowym Essex College. Oto prawdziwa fuzja sprzeczności i hormonów.
Odcinki 20 dodaj odcinek
Sezony
Lata

HBO3 23-03-10 (Polska)

Współlokatorki z pierwszego roku college’u, Kimberly, Bela, Leighton i Whitney, przyzwyczajają się do studenckiego życia. Dziewczyny nawiązują nowe znajomości, wybierają zajęcia dodatkowe i przeżywają szok kulturowy.
W pierwszym tygodniu zajęć Kimberly jest poza swoją ligą. Leighton przoduje w nauce, ale gubi się w innych dziedzinach życia. Rozczarowana spokojnym początkiem roku szkolnego Bela namawia Kimberly do wzięcia udziału w „nagiej imprezie ".

3. Le Tuteur 1x3

0,0
Po pijackiej eskapadzie Leighton zostaje zmuszona do wykonywania prac społecznych w kampusowym centrum dla kobiet. Podczas korepetycji Kimberly spotyka się z Nico, Bela wypróbowuje lokalną aplikację randkową.

4. Kappa 1x4

0,0
Po brunchu dla najbardziej ekskluzywnego stowarzyszenia w kampusie Leighton zmusza się do pójścia na randkę z pewnym chłopcem. Whitney wyjawia Willow szczegóły swojej relacji z Daltonem. Bela zabiera głos na imprezie absolwentów Catullan.
Tajemnicza wiadomość od Nico doprowadza Kimberly do szału. Leighton zaprasza członkinie centrum kobiet na przyjęcie bractwa Nico. Bela ma nieprzyjemne doświadczenia z redaktorem Catullan, a Whitney radzi sobie z konsekwencjami pracy śledczej.
Dziewczyny po raz pierwszy od czasu wyprowadzki spotykają się z rodzicami na bardzo niezręcznym rodzinnym obiedzie. Kimberly stresuje się rachunkiem, a Leighton próbuje ją uspokoić.
Bela z niepokojem czeka na ostateczną decyzję Catullana. Kimberly uzależnia się od seksu bez zobowiązań z Nico. Whitney zastanawia się nad swoim związkiem z Canaanem, a Leighton robi kolejny krok z Alicią.
Na przyjęciu-niespodziance zorganizowanym przez Leighton dla Nico nieoczekiwany gość wywołuje szok u Kimberly. Bela martwi się, że niepotrzebnie uciszyła koleżankę z Catullan. Plotka zagraża Whitney.

9. Cheating 1x9

0,0
Nieszczęśliwa Kimberly rozważa oszustwo na egzaminie. Obawa Leighton przed ujawnieniem się wpływa na weekendowy wypad z Alicią. Bela radzi sobie z konsekwencjami zdemaskowania ataku. Whitney konfrontuje się z prawdą o Daltonie.

10. The Truth 1x10

0,0
Kimberly grozi wydalenie ze studiów za naruszenie kodeksu honorowego college’u. Bela sprzeciwia się kulturze Catullan. Whitney ściera się z mamą, a Leighton wyjawia prawdę.
Bela mierzy się ze swoim statusem kampusowej dealerki narkotyków i zakłada kobiecy magazyn komediowy. Kimberly szuka sposobów na nadrobienie utraconego stypedium -z nieoczekiwaną pomocą Leighoton.
Bela i Leighton organizują zbiórkę pieniędzy, aby odzyskać swoją pozycję w Thety – i ponownie móc brać udział w imprezach bractwa. Kimberly próbuje znaleźć pomoc związaną z jej pożyczką, podczas gdy Whitney czuje się zagrożona.
Leighton czerpie korzyści z bycia poza domem. Whitney próbuje poszerzyć swoje horyzonty na trudnych zajęciach, a Kimberly szuka nowych pomysłów na rozwiązanie swoich problemów finansowych.
Jackson zaprasza Kimberly na sesję studyjną. Canaan prosi Whitney, by została jego dziewczyną… ale ona już myślała, że się spotykają.
Leighton pomaga Kimberly w przyjmowaniu zastrzyków hormonalnych. Whitney zastanawia się, jak poradzić sobie faktem, że jest cały czas mylona z drugą czarną dziewczyną w klasie.
Bela wykorzystuje okazję, gdy komik odwiedza kampus. Whitney walczy o swoją kontrybucję w zadaniu grupowym. Leighton ściga młodą dziewczynę… która przypomina jej ją samą.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…