Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stuart Gillard |
6,0
|
|
George Bott
(asystent)
|
||
Ann C. Salzer
(asystent)
|
||
Paul Uddo
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dan Berendsen | ||
Tom Holland
(historia)
|
||
Carol Saraceno
(historia) (film)
|
||
Don Ingalls
(film)
|
||
Kenette Gfeller
(film)
|
||
Producenci | Ocena | |
Lampton Enochs
producent
|
||
Will Greenfield
producent (asystent)
|
||
Sara Berrisford
producent wykonawczy
|
||
Hudson Hickman
producent wykonawczy
|
||
Craig Roessler
producent wykonawczy
|
||
Alissa M. Kantrow
kierownik produkcji
|
||
Cyndi Brenner
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mika Boorem
Sarah Goodwin
|
7,0
|
|
Summer Glau
Lindsey Goodwin
|
||
JoAnna Garcia Swisher
Corinne
|
5,0
|
|
Tessa Thompson
Esme
|
6,1
|
|
Ben Ziff
Finn
|
||
Morgan Fairchild
Trina Goodwin
|
||
Jennifer Tilly
Dr Eugenia Hunter
|
6,9
|
|
Amber Wallace
Vita
|
||
Damon Lipari
Damien
|
||
Caitlin Wehrle
Członkini Alpha Nu
|
||
Jessica Luza
Dziewczyna
|
||
Caroline Jahna
Dziewczyna
|
||
Greer Howard
Młoda kobieta
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Manfred Guthe | ||
Bob Newcomb
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Van Tongeren | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dana Embree | ||
Sharlene Ruffino | ||
Misti Moreaux
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Lauren Bott
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robin Russell | ||
Mike Grant
(asystent)
|
||
Katriona Macnab
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aimee Stuit
główny charakteryzator
|
||
Melizah Anguiano Wheat
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kevin Hardison
dyrektor artystyczny
|
||
Stitch Crisp
główny rekwizytor
|
||
Andrew Wert
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Noel Rideout
rekwizytor
|
||
Bill Walters
rekwizytor
|
||
Danny Nick
główny konstruktor dekoracji
|
||
Ed Burcham
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sean Byrne
montaż dźwięku
|
||
Mark Friedgen
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bob Costanza
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stephen Fitzmaurice
mikser ponownego nagrania
|
||
David S. Di Pietro
mikser postsynchronu
|
||
Mack Melson
mikser
|
||
Marvin Melson
mikrofoniarz
|
||
Richard S. Steele
projektant dźwięku
|
||
Steven Christopher
nadzorca muzyki
|
||
Shawn Pierce
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Richard E. Perry
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lisa Mae Fincannon
dobór obsady
|
||
Paul Weber
dobór obsady
|
||
Ivy Isenberg
dodatkowy dobór obsady
|
||
Juan Bautista
efekty wizualne
|
||
Matt Griffith
efekty wizualne
|
||
Charles Collyer
zecer
|
||
Jordan Giuliani
zecer
|
||
Tom Haney
zecer
|
||
Stephen Lebed
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Mika Boorem
|
6,0
|
|
Nicole Surels
kaskader dublujący
|
||
David Hugghins
układacz
|
||
Noon Orsatti
koordynator kaskaderów
|
||
Mark Soo Hoo
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Brandon Dauzat
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Foster
operator kamery
|
||
Bob Newcomb
operator kamery
|
||
Rebecca M. Heunermund-Brenneman
fotosista
|
||
John Ferguson
oświetlenie
|
||
Bob Bates
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Bob Bates
elektryk
|
||
Joe Iverson
elektryk
|
||
Eric Meisner
elektryk
|
||
Mike "Chewie" Pappas
elektryk
|
||
Tedd Underwood
elektryk
|
Pozostałe
Proszę czekać…