Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003

Film opowiadający o porwanych przez sektę kosmitach, którzy tworzą najpiękniejszą muzykę na świecie i są bezlitośnie wykorzystywani przez ziemski showbiznes. W tym świetnym filmie nie ma żadnych dialogów, a cała fabuła opowiedziana jest wyłącznie przy pomocy obrazu i dźwięku. [opis dystrybutora]

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Romanthony
jako Śpiewający głos (głos)

Fabuła

Film opowiadający o porwanych przez sektę kosmitach, którzy tworzą najpiękniejszą muzykę na świecie i są bezlitośnie wykorzystywani przez ziemski showbiznes. W tym świetnym filmie nie ma żadnych dialogów, a cała fabuła opowiedziana jest wyłącznie przy pomocy obrazu i dźwięku. [opis dystrybutora] Anonimowy

Gatunek
Fantasy, Przygodowy, Muzyczny, Sci-Fi, Animowany
Słowa kluczowe
obcy, zespół, porwanie, muzyka zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2003-05-18 (świat)
Kraj produkcji
Francja, Japonia
Inne tytuły
Interstella 5555
Czas trwania
68 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

Patricko 2008-08-02 10

Coś wspaniałego – Mimo, że w tym filmie/animacji nie ma ani słowa rozmowy, i lecą same utwory wspaniałego Daft Punk, to jest to chyba jeden z najlepszych filmów anime jakie przyszło mi oglądać. Należy się 12/10 ponieważ mimo braku jakichkolwiek dialogów, potrafi naprawdę wzruszyć do łez, kto nie oglądał niech się nie wypowiada! Wspaniała opowieść o tym jak największe gwiazdy (te prawdziwe, a nie dzisiejsze śpiewające o g***e) są wykorzystywane bezlitośnie przez showbiznes.

O twórczości Daft Punk chyba nie muszę mówić, utwory na najwyższym poziomie przebijające większość dzisiejszego chłamu, którym karmi nas telewizja, radio itd.

Dla fanów pozycja obowiązkowa!

Camizi Patricko 2015-08-18 8

Co prawda Daft Punk (i ogólnie muzyka elektroniczna) to zupełnie nie moja bajka, ale w tym filmie słuchało się tego całkiem przyjemnie. Na uwagę zasługuje bardzo fajna kreska (podoba mi się ten styl rysowania postaci). Wśród wszystkich przewijających się tu utworów jeden wyróżnia spośród pozostałych – jest zupełnie inny i nie przeczę, bardzo mi się spodobał. Poniżej link, oczywiście z fragmentem filmu.
https://www.youtube.com/watch?v=HhZaHf8RP6g

Współtworzą