Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jaume Collet-Serra | ||
William H. Burton
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Charles Belden
(historia)
|
||
Chad Hayes |
9,0
|
|
Carey W. Hayes |
9,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Susan Downey
producent
|
||
Joel Silver
producent
|
||
Robert Zemeckis
producent
|
7,5
|
|
Richard Mirisch
współproducent
|
||
Erik Olsen
współproducent
|
||
Bruce Berman
producent wykonawczy
|
||
Herbert W. Gains
producent wykonawczy
|
||
Steve Richards
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Elisha Cuthbert
Carly Jones
|
7,4
|
|
Chad Michael Murray
Nick Jones
|
6,5
|
|
Brian Van Holt
Bo / Vincent
|
7,0
|
|
Paris Hilton
Paige Edwards
|
5,6
|
|
Jared Padalecki
Wade
|
8,0
|
|
Jon Abrahams
Dalton Chapman
|
||
Robert Ri'chard
Blake
|
7,0
|
|
Dragicia Debert
Trudy Sinclair
|
||
Thomas Adamson
Młody Bo
|
||
Murray Smith
Dr Sinclair
|
||
Sam Harkess
Młody Vincent
|
||
Damon Herriman
Zabójca na drodze
|
||
Andy Anderson
Szeryf
|
||
Emma Lung
Jennifer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stephen F. Windon
(kierownik zdjęć)
|
||
Phil Pastuhov
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Liam Howlett | ||
Marilyn Manson | ||
My Chemical Romance | ||
John Ottman | ||
David Draiman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Alex Alvarez | ||
Graham Purcell | ||
Elly Kamal
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joel Negron |
7,0
|
|
Mandy Jacobs
(asystent)
|
||
Clay Rawlins
(asystent)
|
||
Michel Aller
(asystent)
|
7,0
|
|
Mo Henry
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Dave Grasso
efekty specjalne makijażu
|
||
Maree McDonald
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Maree McDonald
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Anita Morgan
główny stylista
|
||
Anita Morgan
główny charakteryzator
|
||
Andy Schoneberg
efekty specjalne makijażu
|
||
Kevin Wasner
efekty specjalne makijażu
|
||
Howard Berger
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Graham 'Grace' Walker
scenograf
|
8,0
|
|
Brian Edmonds
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Nicholas McCallum
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Beverley Dunn
dekorator wnętrz
|
||
Axel Bartz
rekwizytor
|
||
Bob Booker
główny rekwizytor
|
||
Graeme Callander
scenopis obrazkowy
|
||
Jac Charlton
rekwizytor
|
||
Dave Franks
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Klaus Kastberg
modelarz
|
||
David Nimmo
projektant wnętrz
|
||
Steve Parker
malarz
|
||
Matthew Putland
rekwizytor
|
||
Kerry Turnbull
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Nick Walker
malarz
|
||
Paula Whiteway
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Richard Adrian
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul 'Salty' Brincat
mikser
|
||
Amanda Goodpaster
montaż muzyki
|
||
Mark Johnston
operator dźwięku
|
||
Larry Kemp
montaż dźwięku
|
||
Eddie Kim
montaż dźwięku
|
||
Jonathan Klein
montaż muzyki (asystent)
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
Mark Larry
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric Lindemann
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Nicole Miller
dźwięk (asystent)
|
||
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
James Morioka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James Azizi Penny
montaż dźwięku (asystent)
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Ann Scibelli
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Donald L. Warner Jr.
montaż imitacji
|
||
Nathan Whitehead
montaż dźwięku (asystent)
|
8,0
|
|
Richard Adrian
projektant dźwięku
|
||
Christopher Alba
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania
|
||
Rod Conder
mikrofoniarz
|
||
André Dias
montaż dubbingu
|
||
Stephanie Flack
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Troy Porter
mikser postsynchronu
|
||
John T. Reitz
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregg Rudloff
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bruce Bright
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
David Fletcher
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Simon Buckley
technik
|
||
Dean Franklin
technik
|
||
Matt Keogh
technik
|
||
Jim Leng
technik
|
8,0
|
|
Greg Oliver
technik
|
||
James Paul
technik
|
||
Robert Schoch
technik
|
||
Adrian Seabert
technik
|
||
Mark Stone
technik
|
||
Rebecca Thiele
technik
|
||
Sharron Williams
efekty specjalne (asystent)
|
||
Kent Willis
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mary Gail Artz
dobór obsady
|
||
Barbara Cohen
dobór obsady
|
||
Adam Avery
montaż efektów wizualnych
|
||
John Breslin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mark Chataway
efekty wizualne
|
||
Suzanne Evans-Booth
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mike Kelly
efekty wizualne (asystent)
|
||
Julian Parry
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Cheryl Potter
montaż efektów wizualnych
|
||
Sean Steinmuller
główny animator
|
||
Danny Baldwin
koordynator kaskaderów
|
||
Sue Baldwin
kaskader
|
||
Melissa Barker
kaskader
|
||
Bradd Buckley
kaskader
|
||
William H. Burton
koordynator kaskaderów
|
||
Steve Daddow
kaskader
|
||
Nicole Downs
kaskader
|
||
Steve Harman
kaskader
|
||
Bob Hicks
koordynator kaskaderów
|
||
Rick MacLure
kaskader
|
||
Jacob Moana
kaskader
|
||
Angela Moore
kaskader dublujący
|
||
Victor Parascos
kaskader
|
||
Darko Tuscan
kaskader
|
||
Annette Van Moorsel
kaskader
|
||
Mick Van Moorsel
kaskader
|
||
Ron Vreeken
kaskader
|
||
Karl Engeler
oświetlenie
|
||
Simon Harding
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Warren Lazarides
operator kamery (asystent)
|
||
Ben Nott
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Mick O'Brien
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Marc Spicer
operator kamery
|
6,0
|
|
Mark Wareham
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Judith Cruden
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mia Levinson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Trish Wallace
dodatkowy dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…