Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Thomas Salvador | ||
Pierre Abadie
(asystent)
|
||
Steve Berron
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Thomas Salvador | ||
Naïla Guiguet | ||
Producenci | Ocena | |
Julie Salvador
producent
|
||
Alexandre Caracostas
koordynator produkcji
|
||
Eugénie Deplus
kierownik produkcji
|
||
Charlotte Ortiz
kierownik produkcji
|
||
Coline Havard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Thomas Salvador
Pierre
|
||
Louise Bourgoin
Léa
|
7,5
|
|
Thomas Agathocleous
Kolega
|
||
Martine Chevallier
Matka Pierre'a
|
||
Katia Crivellari
Koleżanka
|
||
Hassan Jouhari
Jean-François
|
||
Catherine Lefroid
Pielęgniarka
|
||
Andranic Manet
Julien
|
||
Laurent Poitrenaux
Marc
|
||
Adam Pouilhe
Martin
|
||
Sylvain Frendo
Przewodnik
|
||
Lucie Vadot
Alpinistka
|
||
Alexandre Marchesseau
Alpinista
|
||
Aurélien Boyer
Kolega
|
||
Pierre Abadie
Alpinista na biwaku
|
||
Goulven Cuzon
Alpinista na biwaku
|
||
Julien Bailly
Żandarm
|
||
Kelly Tomassini
Dziewczynka
|
||
Lindsay Barralon
Matka
|
||
François Gelay
Ojciec
|
||
Louise Bernard
Kelnerka
|
||
Mohamed Brikat
Chłopak w kuchni
|
||
Jules Robin
Pracownik kuchni
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alexis Kavyrchine | ||
Victor Pichon | ||
Laura Salavin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Chloé Thévenin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dorothée Guiraud | ||
Montaż | Ocena | |
Mathilde Muyard | ||
Charlotte Audureau
(asystent)
|
||
Loanne Trevisan
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aurélie Cerveau
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mathias Fournier
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Yolande Decarsin
dźwięk
|
||
Emmanuel Desguez
nadzorca postsynchronu
|
||
Titouan Dumesnil
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Benoît Hillebrant
montaż dźwięku
|
||
Benoît Hillebrant
montaż dialogów
|
||
Damien Luquet
mikser (dodatkowy)
|
||
Fanny Weinzaepflen
mikrofoniarz
|
||
Thibault Deboaisne
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jérôme Krowicki
efekty specjalne
|
||
Barthelemy Robino
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Teper
dobór obsady
|
||
Yov Moor
kolorysta
|
||
Olivier Boutry
zecer
|
||
Cédric Fayolle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Perig Gilleron
koordynator efektów wizualnych
|
||
Julien Pierret
zecer
|
||
Amélie Vappereau
projekt czołówki
|
||
Adrien Bernard
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Etienne Mordier
elektryk
|
||
Rafael Muniesa
operator kamery (asystent)
|
||
Mikko Paillot
operator kamery
|
||
Victor Pichon
prowadzący ostrość
|
||
Julien Saez
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Mathieu Lee
menedżer obiektów zdjęciowych
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…