Sekrety, za które można umrzeć. Grzechy za, które można zabić. Nowa generacja małych kłamczuch. Dwadzieścia lat temu seria tragicznych zdarzeń podzieliła miasteczko Millwood. Obecnie grupka różnych nastoletnich dziewczyn jest zadręczana przez nieznanego napastnika, który chce aby zapłaciły za sekretne grzechy popełnione przez ich rodziców dwie dekady temu, ale także i swoje. Znajdujemy się mile od Rosenwood, jednak w tym samym uniwersum.
Odcinki 10 dodaj odcinek
Sezony
Lata
W 1999 roku grupą przyjaciółek wstrząsa nagła śmierć jednej z nich. Dwadzieścia dwa lata później życie 16-letniej Imogen Adams zmienia podejrzana śmierć jej matki oraz walka z jej byłą najlepszą przyjaciółką, Karen.
Imogen i jej nowe koleżanki planują zemstę na wspólnym wrogu, natomiast Karen i jej siostra bliźniaczka Kelly opracowują własny plan.
Podczas gdy w Liceum Millwood trwa Tydzień Duchowy, Imogen odkrywa długo skrywane tajemnice i jest coraz bliżej zdemaskowania tajemniczego „A”.
Gdy ich kara dobiega końca, obydwie dziewczyny idą własnymi drogami, ale wkrótce spotykają się, aby stoczyć walkę ze wspólnym, nadprzyrodzonym wrogiem.
Zdesperowana, by zatrzymać dom swojej matki, Imogen urządza przyjęcie na Halloween z nadzieją, że uda jej się zebrać potrzebne fundusze. Jednak obecność niechcianego gościa rzuca cień na całą uroczystość.
Imogen i Tabby zagłębiają się w tajemnicę związaną z Angelą Waters, a Faran rozprawia się z traumami z przeszłości. Po interwencji Shawn, Noa kwestionuje swój związek z matką, a Mouse dostrzega znajomą twarz podczas swojej pierwszej randki.
Gdy zbliża się karnawał w Millwood, Mouse radzi sobie z konsekwencjami rodzinnej tajemnicy. Natomiast Imogen zastanawia się nad przyszłością swojego dziecka, a Faran konfrontuje się ze wszystkimi swoimi problemami.
Przyjaciółki próbują dotrzeć do sedna jednej tajemnicy, podczas gdy Imogen szuka odpowiedzi na inną. Tak potrzebny babski wieczór skłania Sidney zostaje sprowokowana do konfrontacji z córką na temat długo skrywanego sekretu.
Przyjaciółki uważają, że ich kłopoty jeszcze się nie skończyły - zwłaszcza, że wyniki potajemnej zbiórki krwi kierują Tabby w stronę nowego podejrzanego.
Przyjaciółki muszą szybko działać, aby odkryć związek między śmiercią Angeli Waters, ich matkami oraz tajemniczym wrogiem… zanim będzie za późno.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…