Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mario Azzopardi |
5,0
|
|
Lorin Raine
(asystent) (druga ekipa)
|
||
William Spahic
(asystent)
|
||
Jonathan Wright
(asystent)
|
||
Cameron Kuc
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kurt Inderbitzin | ||
Gay Walch | ||
Susan Marucci
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Tom Luse
producent
|
||
Lynn Novatt
współproducent
|
||
Cary Brokaw
producent wykonawczy
|
||
Kurt Inderbitzin
producent wykonawczy
|
||
J.J. Jamieson
producent wykonawczy
|
||
Karen Lauder
współproducent wykonawczy
|
||
Marcus Ticotin
współproducent wykonawczy
|
||
Gay Walch
współproducent wykonawczy
|
||
Michael Brownstone
kierownik produkcji
|
||
Kate Harrison Karman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
JoAnne Rivers
koordynator produkcji
|
||
Tami Thomson
koordynator produkcji
|
||
Robert Gardiner
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Zikovitz
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Casper Van Dien
Tom Merrick
|
7,0
|
|
Catherine Bell
Elizabeth Wintern
|
7,1
|
|
Theresa Saldana
Cortez
|
||
Peter Outerbridge
Felder
|
8,5
|
|
Julian Richings
Murray Trevor, podróżnik w czasie
|
||
Lawrence Dane
Baker, agent FBI
|
||
Catherine Oxenberg
Rzeczniczka Thrill Seekers
|
||
Mimi Kuzyk
Eleanor Grayson
|
5,0
|
|
James Allodi
Stanton, agent FBI
|
||
Deborah Odell
Jen
|
10
|
|
Martin Sheen
Grifasi
|
7,3
|
|
Matthew Bennett
Kpt. Tyler
|
||
Marc Donato
Kevin
|
||
Stephen Bogaert
Steve
|
||
Sumela Kay
Dziewczyna w samolocie
|
||
Carole Mackereth
Stewardesa
|
||
Trevor Bain
Mężczyzna na stacji benzynowej
|
||
Matt Birman
Kinooperator
|
||
Jim Codrington
Drugi pilot
|
||
Brendan Connor
Prezenter wiadomości w metrze
|
||
Kathryn Humphries
Reporter na Arenie
|
||
Oscar Hsu
Agent FBI w metrze
|
||
Tony Meyler
Policjant w Turnstyles
|
||
Billy Otis
Pomocnik na stacji benzynowej
|
||
Lee Smart
Kierownik Areny
|
||
Robert Thomas
Policjant poza Areną
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Derick V. Underschultz | ||
Roy Elliston
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Fred Mollin |
4,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Trysha Bakker | ||
Kathleen Meade
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ron Wisman | ||
Ed Ham
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Chris Mayo | ||
Ron Wisman Jr.
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karola Dirnberger
nadzorca stylizacji
|
||
Linda Steeves
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Charles Taylor
zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Cosco
scenograf
|
||
Greg Chown
dyrektor artystyczny
|
||
Gareth Wilson
dekorator wnętrz
|
||
David DeMarinis
rekwizytor
|
||
Alexander Galant
rekwizytor (asystent)
|
||
Malcolm Gibson
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Baskerville
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Beck
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alan deGraaf
mikser ponownego nagrania
|
||
John 'Wheels' Hurlbut
operator postsynchronu
|
||
Jonas Kuhnemann
montaż dialogów
|
||
Owen Langevin
mikser
|
||
Erika Schengili-Roberts
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Virginia Storey
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michael Kavanagh
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Derek Liscoumb
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jon Comerford
dobór obsady
|
||
Susan Glicksman
dobór obsady
|
||
Fern Orenstein
dobór obsady
|
||
Claudia Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Derek Brady
dokumentacja scenograficzna
|
||
Oliver Churchill
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
A.J. Hordal
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Brittney Banks
kaskader
|
||
Matt Birman
kaskader
|
||
Brayden Jones
kaskader
|
||
Billy Oliver
kaskader
|
||
Robert Racki
kaskader
|
||
Don Stockford
kaskader
|
||
John Stoneham Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Bryan J. Thomas
kaskader
|
||
Kevin Alanthwaite
oświetlenie
|
||
Gilles Corbiel
operator kamery
|
||
John Lazear
operator kamery (asystent)
|
||
Bruce Macaulay
fotosista
|
||
Walt Biljan
kolorysta
|
||
Chris Blacklock
kolorysta
|
||
John D.B. Cox
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Susan Starre McKibbin
księgowy produkcji
|
||
Judy Geletko
księgowy postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Butcher
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barb Benoit
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Britton
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Haskell Friedman
animator efektów (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…