Guillermo del Toro, nagrodzony dwoma Oscarami scenarzysta i reżyser, prezentuje zestaw przerażających historii, które niejednego przyprawią o gęsią skórkę.
Odcinki 8 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Pewien mężczyzna decyduje się sprzedać tajemnicze przedmioty złożone w skrytce, aby spłacić dług. Wkrótce zaczyna mu grozić straszliwe niebezpieczeństwo.
Bogaty pochówek wpada w oko hienie cmentarnej. Od majątku nowego lokatora cmentarza oddziela go jednak podziemny labirynt i armia gryzoni.
Doświadczony szeryf bada sprawę zwłok znalezionych w lesie i prosi dawnego kolegę koronera o pomoc w rozwiązaniu zagadki serii przerażających zdarzeń.
Aby zdobyć popularność w pracy, nieporadna Stacey zaczyna używać popularnego toniku, który wywołuje niepożądaną reakcję — i niepokojącą przemianę.
Student uczelni artystycznej Will poznaje introwertycznego Richarda. Jego przerażające prace sprawiają, że Will zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością.
Wiele lat po śmierci siostry bliźniaczki naukowiec zapuszcza się za pomocą specjalnej substancji do tajemniczej mrocznej krainy, aby przywrócić zmarłej życie.
Bogaty odludek gości w swojej stylowej rezydencji czworo znakomitych gości, którzy mają przeżyć coś wyjątkowego. Ich zaciekawienie wkrótce przeradza się w przerażenie.
Zdruzgotani ogromną stratą ornitolodzy Nancy i Edgar przenoszą się na odludzie, żeby obserwować ptaki. Historia ich nowego domu kryje jednak przerażające tajemnice.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…