Pięć bliskich przyjaciółek z młodości próbuje zostawić za sobą konflikty, które poróżniły je siedem lat wcześniej, i przywrócić do życia porzucone marzenie o muzycznej karierze, jednocześnie wspólnie szukając miłości, pasji i ulotnego szczęścia.
Odcinki 10 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Pięć przyjaciółek spotyka się ponownie po latach, by świętować miłość, ale ostatecznie śpiewają o złamanym sercu.

2. Razem 1x2

0,0
Po suto zakrapianej nocy pięć przyjaciółek dowiaduje się, że hitem Internetu zostało nagranie, na którym ze złamanymi sercami śpiewają w barze rockowym. Jednak w prawdziwym życiu muszą mierzyć się z większymi problemami.
Las Fans mierzą się z uczuciowymi i finansowymi trudnościami, ale los daje im szansę, która może odmienić ich życie.
Niedomknięte sprawy powodują, że część kobiet nie chce przywrócić do życia zespołu. Rocío będzie musiała zacząć od nowa i w pojedynkę walczyć, by Las Fans nie rozpadło się raz na zawsze.
Las Fans próbują wrócić do działalności, a Rocío podejmuje desperackie kroki, by zmienić życie swoje i przyjaciółek. Wydaje się jednak, że wszystko pójdzie na marne.
Kariera muzyczna to wciąż odległe marzenie dla Las Fans, a los rzuca przyjaciółkom kolejne kłody pod nogi.
Mimo przeciwności Las Fans znajdują miejsce na występ, ale w ostatniej chwili nieprzewidziany splot zdarzeń stawia pod znakiem zapytania wszystkie ich starania.
Las Fans dowiadują się o wypadku Karli i razem idą do szpitala, by ją wspierać. Jednak już trudna sytuacja dodatkowo komplikuje się przez otwarcie starych ran.
Pomimo chaosu, jaki opanował ich życie, Las Fans robią, co mogą, by wybudzić Karlę ze śpiączki. Jak zwykle muzyka okazuje się lekiem na całe zło świata.

10. Koniec? 1x10

0,0
Dzięki swojej wytrwałości Las Fans osiągają cel na przekór wspólnym i indywidualnym tragediom i problemom. Powracają jako zespół i rozpoczynają karierę w przemyśle muzycznym.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…