Głównym bohaterem serialu "Zwerbowany" jest Owen Hendricks (Noah Centineo), młody prawnik z CIA, który już w pierwszym tygodniu pracy odkrywa list z pogróżkami od dawnej pracownicy Max Meladze (Laura Haddock). Max grozi, że ujawni prawdę o agencji, chyba że zostanie oczyszczona z zarzutów popełnienia poważnego przestępstwa. Owen, który podróżuje po świecie z nadzieją na zrealizowanie przydzielonego mu zadania i zapisaniu się w historii CIA, szybko zostaje wciągnięty w niebezpieczny i często absurdalny świat wielkiej polityki i nieuczciwych graczy.
Odcinki 9 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Rzucony na głęboką wodę podczas pierwszego tygodnia pracy w CIA młody prawnik Owen Hendricks szybko wpada w tarapaty, odkrywając potencjalne zagrożenie dla agencji.
Owen usiłuje odnaleźć się w świecie międzynarodowego szpiegostwa i poszukuje tajnych informacji na temat Max.
Owen przechodzi przyspieszony kurs zasad CIA, gdy negocjuje z Max, idzie na randkę ze współpracownicą i ściera się z wrogim pracownikiem agencji.
Gdy poważna przeszkoda zagraża sprawie jego klientki, Owen próbuje znaleźć lukę prawną — i przekonać bezwzględną Max, aby nie brała spraw w swoje ręce.
Plan Owena, aby porzucić sprawę Max, spala na panewce. Dostaje rozkaz powrotu do Phoenix, gdzie karty kredytowe i ciekawskie spojrzenia powodują kłopoty w pracy i w domu.

6. Z.N.Z. 1x6

0,0
Tuż przed ryzykownymi negocjacjami w imieniu Max współpracownicy i przyjaciele zaczynają zadawać Owenowi niewygodne pytania o łączącą ich więź.
Owen i Max wyruszają do Genewy, aby podjąć pieniądze z banku, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Matka Hannah próbuje wydobyć z niej informacje.
Misja z Max przybiera niebezpieczny obrót. Pojawiają się komplikacje, świszczą kule – a życie osobiste i zawodowe Owena znajdują się na kursie kolizyjnym.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…