W każdym kraju mówi się o piłce nożnej i sławie piłkarzy, pieniądzach, imprezach... Czasami jednak za widowiskiem kryje się coś mroczniejszego: morderstwa, gwałty, samobójstwa. Nadszedł czas aby przyjrzeć się ciemniejszej stronie tego sportu.
Odcinki 11 dodaj odcinek
Sezony
Lata

1. Odcinek 1x1

0,0

HBO 23-01-05 (Polska)

Ten odcinek opowiada o związku Maradony z Camorrą oraz jego przyjaźni z szefem klanu Giuliano, który wprowadził go do świata luksusowych posiłków, narkotyków i prostytucji.

2. Odcinek 1x2

0,0
Mafia odwraca się od Maradony po tym, jak strzela on „zdradzieckiego” gola dla Argentyny przeciwko Włochom, eliminując drużynę z Mistrzostw Świata. Maradona musi opuścić Włochy w czasie, gdy jego konsumpcja kokainy gwałtownie rośnie.

3. Odcinek 1x3

0,0
Historia morderstwa Aitora Zabalety, kibica piłki nożnej, który traci życie na krótko przed Pucharem UEFA. Jego grzech? Noszenie konkurencyjnych kolorów. Jego kara? Pchnięcie nożem.

4. Odcinek 1x4

0,0
Ten odcinek opowiada o 24 dniach marca 1981 roku, kiedy życie Enrique Castro, znanego również jako „Quini”, najlepszego strzelca FC Barcelony, było w rękach trzech porywaczy.

5. Odcinek 1x5

0,0
Historia byłego gracza Realu Sociedad, José Antonio Santamaríi, jedynego piłkarza zabitego przez terrorystów z ETA. Mówiono, że "El Tigre" wspiera handel narkotykami i antyterrorystyczne grupy Guardia Civil.

6. Odcinek 1x6

0,0
Sito Miñanco, król europejskiego handlu narkotykami, postanawia kupić drużynę piłkarską, aby prać swoje brudne pieniądze.

7. Odcinek 1x7

0,0
Pośród tysięcy morderstw dokonanych przez handlarzy narkotykami, jednym z najbardziej przykuwających uwagę jest przedstawione w tym odcinku zabójstwo Álvaro Ortegi.

8. Odcinek 1x8

0,0
Ten odcinek opowiada historię Sebasa, gracza Getafe zastrzelonego przez policjanta podczas wieczornego wyjścia w Castellón.

9. Odcinek 1x9

0,0
Samobójcza bramka Andresa Escobara dla Kolumbii przeciwko USA w 1994 roku uważana jest za błąd jego życia. Dwóch handlarzy narkotyków morduje go z zimną krwią

10. Odcinek 1x10

0,0
Ten odcinek opowiada historię Bruno Fernandesa, brazylijskiego piłkarza i idola, który zlecił brutalne "przestraszenie" swoje byłej partnerki.

11. Odcinek 1x11

0,0
Daniel Corrêa Freitas, były pomocnik reprezentacji Brazylii, zostaje znaleziony nagi, z odciętą głową i śladami tortur w sosnowym lesie. Odcinek opowiada o brutalnym morderstwie, którego dokonał bogaty biznesmen Edison Brittes.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…