Energiczna królowa usiłuje okiełznać swoich niesfornych synów i osadzić jednego z nich na tronie Joseonu, na który czyha konkurencja.
Odcinki 16 dodaj odcinek
Sezony
Lata

1. Odcinek 1x1

0,0
W przeciwieństwie do następcy tronu, który świetnie sobie radzi z nauką, pozostali synowie Im Hwa-ryeong wciąż spóźniają się na lekcje. Dezaprobata królowej wdowy rośnie.

2. Odcinek 1x2

0,0
Hwa-ryeong namawia synów, aby wzięli udział w selekcji na doradcę następcy tronu. Jeden zgłasza się na ochotnika, ale wkrótce na jaw wychodzi jego skandaliczny sekret.

3. Odcinek 1x3

0,0
Podczas egzaminu król zadaje kandydatom nieoczekiwane pytanie wymagające nieszablonowego myślenia. Królowa wdowa ma plan, jak rozprawić się z księciem Gyeseongiem.

4. Odcinek 1x4

0,0
Trójka finalistów debatuje nad rozwiązaniem problemu trawiącego lud. Książę Seongnam ryzykuje życie, żeby spotkać się z lekarzem, który może wyleczyć jego brata.

5. Odcinek 1x5

0,0
Po pałacu krążą wieści o pogarszającym się stanie zdrowia następcy tronu. Rada królewska próbuje przekonać króla do wyznaczenia nowego sukcesora.

6. Odcinek 1x6

0,0
Hwang Won-hyeong staje na czele oficjalnego dochodzenia w związku z niepokojącymi plotkami. Księżna koronna zwraca się o pomoc do Hwa-ryeong.

7. Odcinek 1x7

0,0
Seongnam chce się przyznać do tego, co zrobił w nadziei, że uwolni się od odpowiedzialności za tragedię. Nadworny medyk przekazuje królowi zaskakujące informacje.

8. Odcinek 1x8

0,0
Hwa-ryeong wpada na pomysł, jak spowolnić działania innych książąt i konkubin, którzy kłamią, oszukują i spiskują, aby pokonać konkurencję.

9. Odcinek 1x9

0,0
Królowa wdowa zaczyna popierać innego księcia, co wywołuje zdenerwowanie wśród jej dawnych sojuszników. Po powrocie do domu księcia Simso czeka wrogie powitanie.

10. Odcinek 1x10

0,0
Gyeseong stara się nie wpuścić przestępcy do pałacu. Dwóch książąt sprawdza podejrzanego niewidomego mężczyznę. Królewskie pochodzenie Seongnama zostaje zakwestionowane.

11. Odcinek 1x11

0,0
Królowa wdowa naciska na księcia, aby wycofał się on z konkurencji. Hwa-ryeong kładzie kres nieczystej grze, dając studentom szansę na zachowanie twarzy.

12. Odcinek 1x12

0,0
Gdy nowy następca tronu przejmuje królewskie obowiązki, Hwa-ryeong i królowa wdowa zajmują się wyborem nowej następczyni tronu.

13. Odcinek 1x13

0,0
Księżna koronna ma pytanie do Hwa-ryeong. Wielki książę Muan bierze na siebie nowe obowiązki. Zaginiona strona z dokumentacji medycznej zostaje odnaleziona.

14. Odcinek 1x14

0,0
Hwa-ryeong bada przypadki dwóch podobnych do siebie zgonów i postanawia działać, aby uciąć upokarzające plotki o świeżo poślubionym następcy tronu.

15. Odcinek 1x15

0,0
Lekarz Kwon zawiera sojusz, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Królowa wdowa próbuje zdobyć ważne dowody. Stan zdrowia księżniczki wywołuje poruszenie.

16. Odcinek 1x16

0,0
Król staje przed dylematem związanym z długo skrywaną tajemnicą, której ujawnienie mogłoby zniweczyć wszystkie jego osiągnięcia. Królowa daje mu mądrą radę.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…