Liga Sprawiedliwości 5.9

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Zack Snyder 6.9
Damon Caro (reżyser drugiej ekipy) -
Misha Bukowski (asystent) -
Tussy Facchin (asystent) -
Ben Howard (asystent) -
Raymond Mamrak
(asystent)
-
Toby Spanton (asystent) -
Siggy Stone (asystent) -
Charlie Vaughan (asystent) -
Tom Browne (asystent) (Islandia) -
Rory Broadfoot (asystent) (dodatkowy) -
Phil Booth (asystent) (druga ekipa) -
Alex Gavigan (asystent) (druga ekipa) -
Freddie Hall (asystent) (druga ekipa) -
James J. Reid (asystent) (druga ekipa) -
Brett Robinson (asystent) (druga ekipa) -
Marek Robaczewski (polski dubbing) 8.0
Scenariusz
Średnia
Chris Terrio
(również) (historia)
6.0
Zack Snyder
(historia)
6.9
Bill Finger (postacie) 5.0
Bob Kane
(postacie)
10.0
Joe Shuster (postacie) 7.0
Jerry Siegel (postacie) 7.0
William Moulton Marston
(postacie)
7.0
Producenci
Średnia
Charles Roven
producent
-
Jon Berg producent -
Deborah Snyder
producent
-
Geoff Johns producent -
Wesley Coller producent wykonawczy -
Ben Affleck
producent wykonawczy
6.9
Chris Terrio
producent wykonawczy
6.0
Daniel S. Kaminsky producent wykonawczy -
Curt Kanemoto producent wykonawczy -
Benjamin Melniker producent wykonawczy -
Christopher Nolan
producent wykonawczy
7.9
Jim Rowe producent wykonawczy -
Emma Thomas
producent wykonawczy
-
Michael E. Uslan
producent wykonawczy
-
Madison Ainley producent towarzyszący -
Madison Weireter producent towarzyszący -
Andrea Wertheim producent towarzyszący -
Finni Johannsson producent liniowy (Islandia) -
Marianne Jenkins współproducent -
Gregor Wilson współproducent -
Rafnar Hermannsson kierownik produkcji -
Marianne Jenkins kierownik produkcji -
Drew Payne kierownik produkcji -
Andrew Richmond kierownik produkcji -
Jim Rowe kierownik produkcji -
Gregor Wilson kierownik produkcji -
David Zealey nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Selena Carrillo koordynator produkcji -
Andrew Gwyn Davies koordynator produkcji -
Marjorie Rudick koordynator produkcji -
Declan O'Brien koordynator produkcji (Islandia) -
Christopher Mullen koordynator produkcji (asystent) -
Leila Merabti koordynator produkcji (asystent) (Islandia) -
Stephanie M. Flores koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Aktorzy
Średnia
Ben Affleck
Batman / Bruce Wayne
6.9
Gal Gadot
Diana Prince / Wonder Woman
7.5
Henry Cavill
Clark Kent / Superman
6.7
Ezra Miller
Barry Allen / The Flash
3.0
Jason Momoa
Aquaman / Arthur Curry
6.9
Amy Adams
Lois Lane
7.1
Ray Fisher
Cyborg / Victor Stone
2.0
Jeremy Irons
Alfred Pennyworth
8.1
Diane Lane
Martha Kent
7.7
J.K. Simmons
Komisarz Jim Gordon
7.1
Amber Heard
Mera
7.5
Joe Morton
Silas Stone
7.3
Connie Nielsen
Królowa Hippolyta
7.1
Lisa Loven Kongsli
Menalippe
5.0
Ciarán Hinds
Steppenwolf (głos)
7.3
Ingvar Eggert Sigurðsson
Burmistrz
-
David Thewlis
Ares
7.4
Sergi Constance Zeus -
Julian Lewis Jones
Starożytny król Atlantydy
-
Salóme Gunnarsdóttir Islandzka śpiewaczka -
Ágústa Eva Erlendsdóttir Młoda Islandka -
Björt Sigfinnsdóttir Młoda Islandka -
Michael McElhatton
Alpha w czarnym płaszczu
7.3
John Dagleish
Beta w czarnym płaszczu
-
Chris Courtenay Stary sędzia Baileya -
Heather Imbeah Stara urzędniczka Baileya -
Carla Turner Nauczycielka -
Lara Decaro
Uczennica
-
Serene Angus Szkolna koleżanka -
Anna Burgess Szkolna koleżanka -
Mia Burgess Szkolna koleżanka -
Alison Chang Szkolna koleżanka -
Constance Bole Szkolna koleżanka -
Shahla Ayamah Szkolna koleżanka -
Richard Clifford
Niemiecki archeolog
-
Will Austin Strażnik żandarmerii -
Kobna Holdbrook-Smith
Crispus Allen, detektyw
-
Rebecca Perfect Reporterka wiadomości -
Francis Magee
Starożytny Król
7.5
Védís Vífilsdóttir Islandzka dziewczynka -
Snæfríður Rán Aðalsteins Islandzka dziewczynka -
Grace Cookey-Gam Stara prawniczka Baileya -
Matthew Bates Stary zakładnik Baileya -
Charlotte Comer
Szkolna opiekuka
-
Doutzen Kroes
Venelia
7.0
Brooke Ence Penthesilea -
Hari James Trigona -
Ann Ogbomo
Philippus
3.5
Samantha Jo
Euboea
6.7
Marc McClure
Ben Sadowsky, oficer policji
-
Paul Foulds Bezdomny -
Anthony Wise Howard, woźny -
Martin Troakes Barman, Welsh Tavern -
Gianpiero Cognoli Strażnik więzienny w Central City -
Jérôme Pradon
Konserwator Luwru
-
Orion Lee Naukowiec -
Oliver Gatz Naukowiec -
Rachel Blenkiron Naukowiec -
Lynne Anne Rodgers Pracownica ekipy sprzątającej -
Oliver Powell Sprzątacz laboratorium -
Aurore Lauzeral Artemis -
Frazer Hammill Wściekły młody mężczyzna -
J.K. Glynn Wściekły młody mężczyzna -
Patrick Connolly Policyjny weteran -
Ninaz Khodaiji Właściciel sklepu spożywczego -
Rosa Escoda Policjantka -
Joe Reisig Bokser -
Vaughn Johseph Miejscowy -
Tara Ward Żona woźnego -
Jack Yang
Garrett Bowman
-
Bruce Lester-Johnson
Strażnik
-
Peter Henderson Łysy więzień -
Yoni Roodner Rosyjski syn -
Molly Shenker Rosyjska córka -
Tomi May Rosyjski ojciec -
Kasha Bajor Rosyjska matka -
Dan Mersh Złodziej dzieł sztuki -
Nathan Wiley
Złodziej dzieł sztuki
6.0
Caitlin Burles Złodziejka dzieł sztuki -
Melanie Gray
Policjantka
-
Katia Elizarova Strażniczka -
Gem Refoufi Strażniczka -
Leila Reid
Strażniczka
-
Suan-Li Ong
Strażniczka
-
Tina Balthazar Strażniczka -
Penny Lane Strażniczka -
Stephanie Haymes-Roven Amazonka -
Kelly Burke Oficer Bezpieczeństwa Sił Powietrznych -
Keith Simpson Oficer Bezpieczeństwa Sił Powietrznych -
Gary A. Hecker Głos potwora (głos) -
Jesse Eisenberg
Lex Luthor (niewymieniony w czołówce)
6.3
Daniel Stisen
Starożytny wojownik (niewymieniony w czołówce)
5.5
Eleanor Matsuura
Epione (niewymieniony w czołówce)
6.5
Karl Farrer Drugi pilot (niewymieniony w czołówce) -
Peter Brooke
Urzędnik z Departamentu Obrony (niewymieniony w czołówce)
6.0
Billy Crudup
Henry Allen (niewymieniony w czołówce)
6.3
Erin Eliza Blevins Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Jolie Lennon
Amazonka (niewymieniony w czołówce)
-
Taylor James
Atlantydzki wysłannik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
-
Paulina Boneva Sanitariuszka w "Gotham City Hospital" (niewymieniony w czołówce) -
Adam Collins Uzbrojony policjant SO19 (niewymieniony w czołówce) -
Jim Sturgeon Zastępca dowódcy oddziału specjalnego (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Eghan
Strażnik (niewymieniony w czołówce)
6.0
Roman Green Narkoman na posterunku policji w Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Deborah Rock Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Shalini Peiris
Żołnierz w biokombinezonie (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jazz Peters Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Tessa Bonham Jones Młoda dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Stewart Alexander
Dziekan (niewymieniony w czołówce)
-
Renee Castle
Reporterka wiadomości (niewymieniony w czołówce)
-
Jackson Kai Trener (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Milton Uzbrojony policjant (niewymieniony w czołówce) -
Shahaub Roudbari Reporter wiadomości (niewymieniony w czołówce) -
Danny Jackson
Świadek (niewymieniony w czołówce)
6.0
Arthur Wilde Członek załogi lądownika (niewymieniony w czołówce) -
Pete Buzzsaw Holland Kibic "Wild Cat" z Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Roy Martin Thorn Uzbrojony policjant (niewymieniony w czołówce) -
Edward Mitchell Oficer amerykańskiego wywiadu (niewymieniony w czołówce) -
Paul A Munday Strażnik marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce) -
Mark Cross Kibic "Wild Cat" z Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Mathurin Świadek (niewymieniony w czołówce) -
Lola Hazim Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Marc Benanti Gliniarz za biurkiem (niewymieniony w czołówce) -
Rahji Shrinarine PC Spencer (niewymieniony w czołówce) -
Christopher Painter Kibic GCU (niewymieniony w czołówce) -
Chloe Collingwood Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Karl Ng Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Adam Trzcinski Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Alphonso Austin Strażnik marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce) -
Joanne Batten Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Ross Carter Pieszy w Metropolis (niewymieniony w czołówce) -
Martavious Gayles
Gliniarz w Gotham (niewymieniony w czołówce)
6.0
Dolly Jagdeo Piesza w parku (niewymieniony w czołówce) -
Andrew G. Ogleby Kamerzysta na linii bocznej (niewymieniony w czołówce) -
Joe Warshaw Gliniarz na posterunku policji w Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Robin Wright
Antiope (niewymieniony w czołówce)
7.1
Bern Collaço
Reporter "Daily Planet" (niewymieniony w czołówce)
-
Sam Benjamin Uzbrojony policjant (niewymieniony w czołówce) -
Samantha Schnitzler
Amazonka (niewymieniony w czołówce)
-
Conny Stadler
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Karen Bryson Elinore Stone (niewymieniony w czołówce) -
Deepak Anand Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Lampros Kalfuntzos Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Kenny-Lee Mbanefo Kent Farm, wykonawca (niewymieniony w czołówce) -
Theresa Lamb
Turystka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Craig Thomas Lambert Agent sił specjalnych (niewymieniony w czołówce) -
Nick Owenford Reporter TV (niewymieniony w czołówce) -
Omri Rose Sierż. Bennett (niewymieniony w czołówce) -
James Heron Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Michael Thyx Agent Secret Service (niewymieniony w czołówce) -
Zak Holland Obywatel Metropolis (niewymieniony w czołówce) -
Amanda Smith Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Jacqueline Ramnarine
Reporterka Daily Planet (niewymieniony w czołówce)
-
Kimberly Barrios Urzędniczka (niewymieniony w czołówce) -
Jamie Biddulph Wojskowy (niewymieniony w czołówce) -
Dave Goshorn Pracownik wydziału (niewymieniony w czołówce) -
Helena Holmes Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Celina Nessa Pasażerka (niewymieniony w czołówce) -
Joe Manganiello
Pan Wilson (niewymieniony w czołówce)
7.0
Jacek Rozenek
Batman / Bruce Wayne (polski dubbing)
7.0
Olga Bołądź
Diana Prince / Wonder Woman (polski dubbing)
7.2
Jan Aleksandrowicz-Krasko
Aquaman / Arthur Curry (polski dubbing)
7.0
Michał Klawiter
Barry Allen / Flash (polski dubbing)
-
Tomasz Błasiak
Cyborg / Victor Stone (polski dubbing)
6.0
Grzegorz Kwiecień
Clark Kent / Superman (polski dubbing)
7.0
Magdalena Kacprzak
Lois Lane (polski dubbing)
6.0
Andrzej Chudy
Alfred Pennyworth (polski dubbing)
7.0
Magdalena Cielecka
Królowa Hippolita (polski dubbing)
7.2
Katarzyna Kozak
Martha Kent (polski dubbing)
-
Janusz Leśniewski
Komisarz Gordon (polski dubbing)
-
Michał Konarski
Steppenwolf (polski dubbing)
-
Piotr Bajtlik
Pracownik „Daily Planet” (polski dubbing)
8.0
Jacek Kopczyński
Henry Allen (polski dubbing)
7.7
Cezary Nowak
Silas Stone (polski dubbing)
6.3
Otar Saralidze
Pracownik komisariatu (polski dubbing)
-
Olga Omeljaniec
Philippus (polski dubbing)
1.0
Anna Gajewska
Menalippe (polski dubbing)
6.0
Michał Podsiadło
Jeden z terrorystów (polski dubbing)
6.0
Jakub Szydłowski
Jeden z odwiedzających w więzieniu / Strażnik więzienny (polski dubbing)
7.0
Sebastian Machalski Rybak (polski dubbing) -
Joanna Borer
Żona woźnego (polski dubbing)
6.0
Łukasz Lewandowski
Woźny w Star Labs (polski dubbing)
7.0
Julia Kołakowska-Bytner Mera (polski dubbing) -
Piotr Bąk
Przestępca na dachu (polski dubbing)
6.0
Jerzy Dominik
Przywódca grupy terrorystów (polski dubbing)
7.0
Stanisław Biczysko
Strażnik więzienny (polski dubbing)
7.0
Dorota Furtak
Reporterka „BBC World News” (polski dubbing)
6.0
Kamil Pruban
Slade Wilson (polski dubbing)
6.3
Marek Robaczewski Konserwator zabytków (polski dubbing) 8.0
Krzysztof Szczepaniak Lex Luthor (polski dubbing) 6.0
Zdjęcia
Średnia
Fabian Wagner (kierownik zdjęć) 8.0
Adam Dale (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 7.0
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Steve Ellingworth (główna pomoc techniczna) -
Arnar Einarsson (główna pomoc techniczna) (Islandia) -
David Maund (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jean-Philippe Gossart (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Carlos Cruz (pomoc techniczna) -
Sean Prichard (pomoc techniczna) -
Viktor Davíð Jóhannsson (pomoc techniczna) (Islandia) -
Kompozytorzy
Średnia
Danny Elfman 7.1
T.J. Lindgren (muzyka dodatkowa) -
Pinar Toprak (muzyka dodatkowa) -
Geoff Zanelli (muzyka dodatkowa) 8.0
Kostiumy
Średnia
Michael Wilkinson 8.0
Daisy Babbington -
Max Brennan -
Helen Beasley -
Nicola Beales -
Marco De Magalhaes -
Kirsa Ferreiro -
Vicky Garside -
Vana Giannoula -
Charles Gillies -
Perry Goyen -
Dougie Hawkes 9.0
Vikki Medhurst -
David McLaughlin -
Claire Mitchell -
Julie Nethercoat -
Jessica Phillips -
Jennifer Powell -
Victoria Taylor -
Debbie Watson -
Sue Casey (Gal Gadot) -
Daniel Cruden (asystent) -
Liz Essex (asystent) -
Adam Girardet (asystent) -
John Norster (asystent) -
Billy Prichard (asystent) -
Alice Speak (asystent) -
James Shuttleworth (asystent) -
Charlotte Sadler (asystent) -
Graham Churchyard (nadzorca kostiumów) -
Kevin Pratten (nadzorca garderoby) -
Montaż
Średnia
David Brenner 9.0
Richard Pearson 7.0
Thomas Lane (asystent) -
Warren Paeff (asystent) -
Britni Ziegler Peters (asystent) -
Jason Fields (asystent) -
Carlos M. Castillón (asystent) -
Albert Whitemore (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Emmy Beech charakteryzator -
Emmy Beech fryzjer -
Kate Biscoe charakteryzator osobisty: Ben Affleck -
Karen Cohen nadzorca charakteryzacji -
Karen Cohen nadzorca stylizacji -
Annette Field charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Annette Field fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Steven Harris efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Carmel Jackson nadzorca stylizacji -
Deb Kenton charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Deb Kenton fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Kristyan Mallett efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Nora Robertson charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Marina Altomare efekty specjalne makijażu -
Demi Amat efekty specjalne makijażu -
Dorey Cilia charakteryzator -
Dorey Cilia fryzjer -
Julie Dartnell główny charakteryzator -
Julie Dartnell główny stylista -
Victoria Down projektant makijażu -
Sarah Hamilton charakteryzator -
Sarah Hamilton fryzjer -
Sarah Grispo charakteryzator -
Sarah Grispo fryzjer -
Carmel Jackson nadzorca charakteryzacji -
Sallie Jaye
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
-
Sallie Jaye
fryzjer (dodatkowe zdjęcia)
-
Graham Johnston nadzorca charakteryzacji -
Graham Johnston nadzorca stylizacji -
Gabor Kerekes charakteryzator -
Gabor Kerekes fryzjer -
Stephen Murphy efekty specjalne makijażu -
Zoe Tahir nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia) -
Zoe Tahir nadzorca stylizacji (dodatkowe zdjęcia) -
Kristin Wahl projektant fryzur -
Karen Asano-Myers nadzorca stylizacji (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce) -
Laura Blount charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Laura Blount fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Andrea Cracknell fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Ray Marston perukarz (niewymieniony w czołówce) -
Barbara Taylor fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Patrick Tatopoulos
scenograf
9.0
Christian Huband dyrektor artystyczny nadzorujący -
Kevin Ishioka dyrektor artystyczny nadzorujący 9.0
Helen Jarvis dyrektor artystyczny nadzorujący 7.0
Matthew Gray dyrektor artystyczny -
Lorin Flemming dyrektor artystyczny -
Joseph Hiura dyrektor artystyczny -
Paul Laugier dyrektor artystyczny 7.0
Samuel Leake dyrektor artystyczny -
Keith Pain dyrektor artystyczny -
Andrew Palmer dyrektor artystyczny 7.0
Hayley Easton Street dyrektor artystyczny -
Helen Xenopoulos dyrektor artystyczny -
Su Whitaker dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia) -
Daniel Nussbaumer dyrektor artystyczny (asystent) -
Sophie Bridgman dyrektor artystyczny (asystent) -
Julia Dehoff dyrektor artystyczny (asystent) -
Dominic Capon dekorator wnętrz 7.0
Kate Sullivan dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia) -
Samantha Redwood dekorator wnętrz (asystent) -
Cathy Featherstone dekorator wnętrz (asystent) -
Prue Howard dekorator wnętrz (asystent) -
Ben Wilkinson główny rekwizytor -
Steven Morris główny rekwizytor -
Chuck Askerneese główny rekwizytor (asystent) -
Matt Cooke główny rekwizytor (asystent) -
Warren Parkinson główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jamie Ferguson rekwizytor -
James Flanagan rekwizytor -
Tom Gardner rekwizytor -
Haukur M. Hrafnsson rekwizytor -
Karl Koroscik rekwizytor -
Daniel Newton rekwizytor -
Josh Sales rekwizytor -
Mark Smith rekwizytor -
Andy Evans główny architekt -
Mike Villarino koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia) -
Timothy Burgard scenopis obrazkowy -
John Colebourn scenopis obrazkowy -
Jay Oliva scenopis obrazkowy 6.0
Rick Newsome scenopis obrazkowy -
Kathy Heaser projektant graficzny -
Anita Dhillon projektant graficzny -
Jools Faiers projektant graficzny -
Anshuman Prasad projektant wnętrz -
Kelly Hemenway projektant graficzny -
Richard Thomas modelarz -
Edmund Woodward rzeźbiarz -
Thomas Smith rzeźbiarz -
Elizabeth Thompson rzeźbiarz -
Javier Aliaga rzeźbiarz -
Wayne Adams stolarz -
Andrew Betts stolarz -
Nick Lawrence stolarz -
Peter Mann stolarz -
Robert Shillibeer stolarz -
Andrew Wright stolarz -
Duncan McNeil stolarz -
Wayne Matthews stolarz -
Josh O'Neill stolarz -
Daniel Thompson stolarz -
C.J. Dempsey stolarz -
Scott Elms stolarz -
Steve Furneaux stolarz -
James Fennessy malarz -
Larry Gooch malarz -
Rohan Harris malarz -
Nathan Middleton malarz -
Russell Oxley malarz -
Dion Banner malarz -
Gary Dempsey malarz -
Michael Sinnott malarz -
Gary Gleeson malarz -
Terry Heggarty malarz -
Dominee Reid malarz (asystent) -
Steven Loera malarz (dodatkowe zdjęcia) -
Charles Bodycomb zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Michael Broomberg imitator dźwięku -
John Casali mikser -
Tom Caton mikrofoniarz (Los Angeles) -
Eliot Connors projektant efektów dźwiękowych -
Gary Dodkin mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Robert Edwards mikser postsynchronu -
Lauren Hadaway montaż postsynchronu -
Scott Hecker nadzorujący montaż dźwięku -
Gary A. Hecker nadzorca imitacji -
Ando Johnson montaż efektów dźwiękowych -
Bob Kellough montaż efektów dźwiękowych -
Bob Kellough projektant dźwięku -
Alan MacFeely dźwięk (asystent) -
Gavin Marshall dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Jerome McCann mikser (druga ekipa) -
Chris Murphy mikrofoniarz -
Michelle Pazer montaż postsynchronu -
Hugh Sherlock dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Randy Singer mikser imitacji -
Maciej Brzeziński dźwięk (polski dubbing) 6.0
Maciej Brzeziński montaż dubbingu (polski dubbing) 6.0
Jay B. Richardson montaż muzyki -
Phil Barrie projektant efektów dźwiękowych -
Jason Chiodo mikser ponownego nagrania -
Peter Davis dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Mark DeSimone
mikser postsynchronu (Nowy Jork)
7.0
Casey Genton projektant efektów dźwiękowych -
Lauren Hadaway nadzorujący montaż dialogów -
Chris Jenkins mikser ponownego nagrania -
Michael Keller mikser ponownego nagrania -
Baron Matthieu dźwięk (asystent) -
Chuck Michael projektant dźwięku -
Chuck Michael nadzorujący montaż dźwięku -
Rie Nasu dźwięk -
Tyler Newhouse operator postsynchronu -
Jason Oliver mikser postsynchronu -
Paul Paragon
mikser (druga ekipa)
-
Michelle Pazer montaż dialogów -
Margit Pfeiffer montaż dialogów -
Mark Purcell technik miksu -
Nina Rice dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Roy Seeger montaż dźwięku (asystent) -
Unsun Song technik miksu -
Tom Wilkin dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Evan J Haley projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Brian Straub imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Jackie Zhou montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce) -
Karen Elliott nadzorca muzyki -
Alex Gibson montaż muzyki -
Lisa Jaime nadzorujący montaż muzyki -
Melissa Muik montaż muzyki -
Denise Okimoto montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Mark Holt nadzorca efektów specjalnych 7.0
Dickon Mitchell nadzorca efektów specjalnych 7.0
Michael Dawson nadzorca efektów specjalnych (asystent) -
Stephanie Gibbins koordynator efektów specjalnych (asystent) -
Taylor Brown efekty specjalne 7.0
Jane McBennett efekty specjalne -
Paul McGuinness efekty specjalne 7.0
Laura Odette Phipps efekty specjalne 7.0
John Schofield efekty specjalne -
David Caunce efekty specjalne (asystent) -
Charlie Graovac efekty specjalne (asystent) -
Liz Barron technik -
Adrian Bennett technik -
Manex Efrem technik -
Jerome Ellis technik -
Andy Fraser technik -
Gerry Glynn technik -
Leon Harris technik -
Paul Hodges technik -
Ben James technik -
Peter Kersey technik -
Alex Landrum Jr. technik 7.0
Thomas Lloyd technik -
Dan MacIntyre technik -
Jay Mallet technik -
Steve Mosley technik -
Neil Reynolds technik -
Carl Ryan technik -
Hannah Wilson technik -
Ellie O'Rourke technik (asystent) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Kristy Carlson dobór obsady -
Lora Kennedy dobór obsady -
Kate Ringsell dobór obsady -
Lucinda Syson dobór obsady -
Leigh Ann Smith
dobór obsady (asystent)
-
Catriona Dickie dobór obsady (asystent) (Wielka Brytania) -
Scott Atkins dodatkowy dobór obsady -
Ruth Earley dodatkowy dobór obsady -
Adam Penny dodatkowy dobór obsady -
Jeanette Benzie dodatkowy dobór obsady -
Caitlin McKenna dobór głosu -
Damon Caro koordynator kaskaderów -
Eunice Huthart koordynator kaskaderów -
Marc Mailley koordynator kaskaderów (asystent) -
Jake Smith kaskader -
Matthew Rugetti choreograf walk -
Freddy Bouciegues choreograf walk -
Rachael Evelyn kaskader dublujący: Kasha Bajor -
Guiomar Alonso kaskader -
Adam Basil kaskader -
Ashley Beck kaskader -
Andrew Burford kaskader -
Dacio Caballero kaskader -
Nellie Burroughes kaskader -
Neil Chapelhow kaskader -
Yusuf Chaudhri kaskader -
Christoph Cordell kaskader -
Nicholas Daines kaskader -
Dan Euston kaskader -
Bradley Farmer kaskader -
Pete Ford
kaskader
-
Aldonio Danny Freitas kaskader -
Oliver Gough kaskader -
James Harris kaskader -
Dan Hirst
kaskader
-
Jessica Hooker kaskader -
Jack Jagodka kaskader -
Jonny James
kaskader
-
Joe Kennard kaskader -
George Kirby kaskader -
Sonny Louis kaskader -
Christina Low kaskader -
Will Mackay kaskader -
Adrian McGaw
kaskader
-
Theo Morton kaskader -
Lauren Okadigbo kaskader -
Charlie Pawlett kaskader -
Ian Pead kaskader -
Laurent Plancel kaskader -
Tilly Powell kaskader -
Shane Roberts kaskader -
Tom Rodgers kaskader -
Michaela Salamounova kaskader -
Christiaan Bettridge kaskader -
Matt Sherren kaskader -
Anthony Skrimshire kaskader -
Adam Smith kaskader -
Sam Stefan kaskader -
Anna Stephenson kaskader -
Ekaterina Abramova kaskader -
David Anders kaskader -
Mark Archer kaskader -
Georgina Armstrong kaskader -
Nina Armstrong kaskader -
Russell Balogh
kaskader
6.0
Joanna Bennett
kaskader
-
Marvin Campbell
kaskader
-
Thomas Billings kaskader -
Adam Bowman kaskader -
Richard Cetrone
kaskader
6.0
Heather Choo kaskader -
Nick Chopping kaskader -
Rob Cooper kaskader -
Michael J. Craven kaskader -
Matt Da Silva kaskader -
Kelly Dent kaskader -
Heidi Dickson kaskader -
Glenn Ennis
kaskader
-
David Fisher kaskader -
Grace Franzl kaskader -
Sarah Franzl kaskader -
David Garrick
kaskader
-
Ryan Godfrey kaskader -
Jamie Goulding kaskader -
Evangelos Grecos kaskader -
Dee Harrup kaskader -
Daniel Hartley kaskader -
Elliot Hawkes kaskader -
Maria Hippolyte kaskader -
Robert Hladik kaskader -
Jan Holíček kaskader -
Rachel Holifield kaskader -
Erol Ismail kaskader -
Gary Kane kaskader -
Ian Kay kaskader -
Robbie Keane kaskader -
Tolga Kenan kaskader -
Troy Kenchington kaskader -
Ingrid Kleinig kaskader -
Claire Lawrence kaskader -
Maurice Lee kaskader -
Jolie Lennon
kaskader
-
Freddie Mason kaskader -
Kim McGarrity kaskader -
Belinda McGinley kaskader -
Nick McKinless
kaskader
6.0
Jo Mersh kaskader -
James O'Daly kaskader -
Alan Ormrod kaskader -
Bonnie Parker kaskader -
Martin Pemberton kaskader -
Heather Phillips kaskader -
Rubie Planson kaskader -
Kierron Quest kaskader -
Cboy Ramsay kaskader -
William Ramsay kaskader -
Juliet Reeve kaskader -
Phoebe Robinson-Galvin kaskader -
Daniel Rowlins kaskader -
Michaela Salasova kaskader -
Fabio Santos kaskader -
Moe Sasegbon kaskader -
Hasit Savani kaskader -
Olivia Slee kaskader -
Venice Smith kaskader -
Karen Smithson kaskader -
Mark Southworth kaskader -
Ramon Álvarez kaskader -
Jonny Stockwell kaskader -
Leo Stransky kaskader -
Mens-Sana Tamakloe
kaskader
6.0
Karen Teoh kaskader -
Edward Upcott kaskader -
Albert Valladares kaskader -
Andy Wareham
kaskader
-
Reg Wayment kaskader -
Richard Wheeldon kaskader -
Maxine Whittaker
kaskader
-
Martin Wilde kaskader -
Belle Williams kaskader -
Justin A. Williams kaskader -
Annabel Elizabeth Wood kaskader -
Ben Wright kaskader -
Lewis Young
kaskader
-
Steen Young kaskader -
Paul Blackwell dubler: J.K. Simmons -
James M.L. Muller dubler: Billy Crudup -
Brett Carter dubler -
David Decio
dubler
-
Lukas DiSparrow dubler -
James Payton
dubler
-
Charlotte Louise
dubler
6.0
James Merrill dubler -
Chima Mgbemere dubler -
Bill Bridges główny animator -
Ken Satchel King główny animator -
Kevin Kohri główny animator -
Elaine Wu główny animator -
Christophe St-Pierre Paradis główny animator -
David Crispino główny animator -
Matthieu Poirey główny animator -
Matthew Boston animator -
Nikhil Deshmukh animator -
Toby Haruno animator -
Carlos Oceguera animator -
Julia Reck animator -
Tom Chou animator -
Art Curry animator -
Mike Drew animator -
Denis Dvoryankin animator -
Alex Hislop animator -
Nicholas Hogan animator -
David Humphreys animator -
Jubey Jose animator -
Joseph Kim animator -
Kevin Labanowich animator -
Shane Richards animator -
David Vandenbroecke animator -
Ricardo Velez animator -
Sam Baker animator -
Rajarshi Banerjee animator -
Mattias Brunosson animator -
Robert Diaz animator -
Tara Donovan animator -
Luis Estenssoro animator -
Audrey Geoffroy animator -
Élodie Gilbert-Lachapelle animator -
David Good animator -
Alexander Hewitt animator -
Stephen Kelloway animator -
Jeff Kim animator -
Martin Moch animator -
Yan Morin-Dubuisson animator -
Tim Nendza animator -
Mariia Prokopenko animator -
Steve Rembuskos animator -
Kevin Ridgway animator -
Joakim Riedinger animator -
Francesca Salvatore animator -
Tatsuyuki Shimada animator -
Maciej Wojtkiewicz animator -
Mark Wong animator -
Evelyn Yoa animator -
Izabela Zelmanska animator -
Josh Adler animator -
David Browning animator -
C.J. Burbage animator -
David Gimenez animator -
Brian Kelso-Gillespie animator -
Anukalp Kulshreshtha animator -
Leo Leung animator -
Victoria Martins animator -
Eduardo Castells Mateo animator -
Daniele Mieli animator -
Victor Perez animator -
Dan Santos animator -
Isaac Haiswee Tan animator -
Grant Wilson animator -
Luke Gray dyrektor techniczny -
David Adams dyrektor techniczny -
Zohaib Ahsan dyrektor techniczny -
Andrés Amaya dyrektor techniczny -
Kris Andrews dyrektor techniczny -
Nigel Ankers dyrektor techniczny -
Muhammad Junaid Baig dyrektor techniczny -
Zeljko Barcan dyrektor techniczny -
Amanda Beals dyrektor techniczny -
Gregory Bellis dyrektor techniczny -
Andres Berkstein dyrektor techniczny -
Robert Bloom dyrektor techniczny -
Ramzi Boudemagh dyrektor techniczny -
Douglas Braun dyrektor techniczny -
Boris Bruchhaus dyrektor techniczny -
Simon Butler dyrektor techniczny -
Beau Casey dyrektor techniczny -
Gianmario Catania dyrektor techniczny -
Jake Cenac dyrektor techniczny -
Tom Chalmers dyrektor techniczny -
Arnov Chaudhury dyrektor techniczny -
Paul Chavez dyrektor techniczny -
Christine Cho dyrektor techniczny -
Jong Jin Choi dyrektor techniczny -
Marvin Chua dyrektor techniczny -
Craig D. Clarke dyrektor techniczny -
David Connely dyrektor techniczny -
Marcello Da Silva dyrektor techniczny -
Chema del Fresno dyrektor techniczny -
Vincent DeLay dyrektor techniczny -
Aaron Dennis dyrektor techniczny -
Jason Desjarlais dyrektor techniczny -
Nico Duce dyrektor techniczny -
Eamon Samuel Duncan dyrektor techniczny -
William Dwelly dyrektor techniczny -
Amir Wahid Eleswy dyrektor techniczny -
Kane Elferink dyrektor techniczny -
Erik Elizalde dyrektor techniczny -
Stephen Evans dyrektor techniczny -
Liam Farnham dyrektor techniczny -
Patrick Finn dyrektor techniczny -
Matt Flicker dyrektor techniczny -
Neville Freitas dyrektor techniczny -
Jason Galeon dyrektor techniczny -
Sreejita Ghosh dyrektor techniczny -
Filippo Giansante dyrektor techniczny -
Claudio Gonzalez dyrektor techniczny -
Olivier Goulet dyrektor techniczny -
Andrea Grappis dyrektor techniczny -
Jaiganesh dyrektor techniczny -
Diego Guerrero dyrektor techniczny -
Xin Steve Guo dyrektor techniczny -
Carlos Guzman dyrektor techniczny -
Chang Min Han dyrektor techniczny -
Bryant Hardwick dyrektor techniczny -
Jun-Lin Harries dyrektor techniczny -
Jefri Haryono dyrektor techniczny -
Nick Hatzichristos dyrektor techniczny -
Ngoc Heng dyrektor techniczny -
Mark L. Holmes dyrektor techniczny -
Niall Horn dyrektor techniczny -
Azadeh Iranban dyrektor techniczny -
Carolina Jimenez Garcia dyrektor techniczny -
Xi Jin dyrektor techniczny -
Chay Johansson dyrektor techniczny -
Deepak A. Joshi dyrektor techniczny -
Austin Judovsky dyrektor techniczny -
Guillaume Julien dyrektor techniczny -
Keith Kamholz dyrektor techniczny -
Kevin Kelm dyrektor techniczny -
Gunsik Kim dyrektor techniczny -
Quintin King dyrektor techniczny -
Stefanos Kittakis dyrektor techniczny -
Sean Kobus dyrektor techniczny -
Dmytro Korolov dyrektor techniczny -
Jessica Koubi dyrektor techniczny -
Dmitri Krasnokoutski dyrektor techniczny -
Icing Kuo dyrektor techniczny -
Mieszko Lacinski dyrektor techniczny -
Leonardo Ledesma dyrektor techniczny -
Taylor Lenton dyrektor techniczny -
Nicolas Leroy dyrektor techniczny -
Chia-Chun Lin dyrektor techniczny -
Daniel Llussà dyrektor techniczny -
Michael Löffler dyrektor techniczny -
Tiana Mackenzie dyrektor techniczny -
Alastair Maher dyrektor techniczny -
Jason Marlow dyrektor techniczny -
Lluis Casals Marsol dyrektor techniczny -
Amaury Matu dyrektor techniczny -
Jamie McCarter dyrektor techniczny -
Simon Mercier dyrektor techniczny -
Justin Mitchell dyrektor techniczny -
Umesh Namdev dyrektor techniczny -
Robin Nordenstein dyrektor techniczny -
Piper Odegard dyrektor techniczny -
Dzmitry Patsukevich dyrektor techniczny -
Vasilis Pazionis dyrektor techniczny -
Emanuele Pescatori dyrektor techniczny -
Johannes Pink dyrektor techniczny -
Christopher Pitt dyrektor techniczny -
Christian Poullay dyrektor techniczny -
Lucas Pozzey dyrektor techniczny -
Abhishek Prasad dyrektor techniczny -
Eddy Purnomo dyrektor techniczny -
Milton Ramirez dyrektor techniczny -
Pablovsky Ramos-Nieves dyrektor techniczny -
Atish Ranjan dyrektor techniczny -
Kurtis Ritani dyrektor techniczny -
Benoit Robert dyrektor techniczny -
Joshua Robertson dyrektor techniczny -
Ryan Rogers dyrektor techniczny -
Garry Runke dyrektor techniczny -
Peter Salter dyrektor techniczny -
Tarkan Sarim dyrektor techniczny -
Claude Schitter dyrektor techniczny -
Noah Schnapp dyrektor techniczny -
Shaun Scott dyrektor techniczny -
Yi Shan dyrektor techniczny -
Brian Silva dyrektor techniczny -
Nikola Simeonov dyrektor techniczny -
Tatampudi SrinivasaRaju dyrektor techniczny -
Boyan Stoyanov dyrektor techniczny -
Brian Sundman dyrektor techniczny -
Shih Ming Tay dyrektor techniczny -
Jamie Telfer dyrektor techniczny -
Benoit Terminet Schuppon dyrektor techniczny -
Gauri Thakur dyrektor techniczny -
Denis Trutanic dyrektor techniczny -
Patryk Urbaniak dyrektor techniczny -
Henry van der Beek dyrektor techniczny -
James Van Der Reyden dyrektor techniczny -
Venu Victor dyrektor techniczny -
Doris Wang dyrektor techniczny -
Steven Wang dyrektor techniczny -
Bastian Wartenberg dyrektor techniczny -
Joe Weidenbach dyrektor techniczny -
Zack Weiler dyrektor techniczny -
Glenn Wells dyrektor techniczny -
Mariusz Wesierski dyrektor techniczny -
Marcus Whinney dyrektor techniczny -
Mark Cameron Williams dyrektor techniczny -
Vincent Hayward dyrektor techniczny (asystent) -
Phillip Kai Chang dyrektor techniczny (asystent) -
Nicholas Cameron dyrektor techniczny (asystent) -
John 'D.J.' Des Jardin nadzorca efektów wizualnych -
David Wallace Allen nadzorca efektów wizualnych -
Bryan Hirota nadzorca efektów wizualnych -
Seth Maury nadzorca efektów wizualnych -
Keith Miller nadzorca efektów wizualnych -
Thomas Proctor nadzorca efektów wizualnych -
Rupert Smith nadzorca efektów wizualnych -
Adrien Toupet nadzorca efektów wizualnych -
Loeng Wong-Savun nadzorca efektów wizualnych -
James Yeoman nadzorca efektów wizualnych -
Thilo Ewers nadzorca efektów wizualnych -
Rohit Prakash Gujar nadzorca efektów wizualnych -
Harry Mukhopadhyay nadzorca efektów wizualnych -
Peter Nofz nadzorca efektów wizualnych -
Sean Konrad nadzorca efektów wizualnych -
Sven Martin nadzorca efektów wizualnych -
Steve McLeod nadzorca efektów wizualnych -
Joyce Au koordynator efektów wizualnych -
Alex Belgeonne koordynator efektów wizualnych -
Jessica Carrington koordynator efektów wizualnych -
Adrianna Nielle Davies koordynator efektów wizualnych -
Kate Elum koordynator efektów wizualnych -
Chloe Feodoroff koordynator efektów wizualnych -
Arushi Govil koordynator efektów wizualnych -
Kimberly Julien koordynator efektów wizualnych -
Stewart Kojima koordynator efektów wizualnych -
Louisa Hoi-Tung Leung koordynator efektów wizualnych -
Ilse Martinez koordynator efektów wizualnych -
Emily C. Moye koordynator efektów wizualnych -
Bonita Nichols koordynator efektów wizualnych -
Emily Pead koordynator efektów wizualnych -
Rocco Pierini koordynator efektów wizualnych -
Gretel Ng koordynator efektów wizualnych -
Marshall Rainey koordynator efektów wizualnych -
Robin Williams koordynator efektów wizualnych -
Megan Wong koordynator efektów wizualnych -
Paige Andrews koordynator efektów wizualnych -
Michael Armstrong koordynator efektów wizualnych -
Edward Bauman koordynator efektów wizualnych -
Djochoua Belovarski koordynator efektów wizualnych -
Sara Bold koordynator efektów wizualnych -
Lorie Bussières koordynator efektów wizualnych -
Harry Chrisp koordynator efektów wizualnych -
Stephanie Ferreira koordynator efektów wizualnych -
Carlos Flores Tavitas koordynator efektów wizualnych -
Ashleigh Flynn koordynator efektów wizualnych -
Jade Ghali-Lachapelle koordynator efektów wizualnych -
Mary Hayden koordynator efektów wizualnych -
Edan Hopper koordynator efektów wizualnych -
Magali Signourel koordynator efektów wizualnych -
Mary Swain koordynator efektów wizualnych -
Krzysztof Szulc koordynator efektów wizualnych -
Jack Richmond koordynator efektów wizualnych -
Sahil.Wadhwani koordynator efektów wizualnych -
Craig Saxby koordynator efektów wizualnych -
Max Tennessen koordynator efektów wizualnych -
Kallan Treadwell koordynator efektów wizualnych -
Ben Wardle koordynator efektów wizualnych -
Naveen Kumar koordynator efektów wizualnych -
Kathrin Lang koordynator efektów wizualnych -
Juliette Lemaire koordynator efektów wizualnych -
Laura McGlynn koordynator efektów wizualnych -
Carine Ong koordynator efektów wizualnych -
Kelsey Primar koordynator efektów wizualnych -
Woreshmean Qudrat koordynator efektów wizualnych -
Mohite Alankar tworzący w technologii cyfrowej -
Sunil Kadam tworzący w technologii cyfrowej -
Ian Kelly tworzący w technologii cyfrowej -
Marc Landrain tworzący w technologii cyfrowej -
Marco Manzini tworzący w technologii cyfrowej -
Jens Mårtensson tworzący w technologii cyfrowej -
Susavan Aditya tworzący w technologii cyfrowej -
Vaishali Awaghade tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan Brooks tworzący w technologii cyfrowej -
Dara Cazamea tworzący w technologii cyfrowej -
Adam T. Davis tworzący w technologii cyfrowej -
Liz Feldstein tworzący w technologii cyfrowej -
Rick Harris tworzący w technologii cyfrowej -
Swain Shiv tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Solon tworzący w technologii cyfrowej -
Hemanth Surana tworzący w technologii cyfrowej -
Mangesh Rajiwade tworzący w technologii cyfrowej -
Kade Ramsey tworzący w technologii cyfrowej -
Nagaraj Raparthi tworzący w technologii cyfrowej -
Kristian Rejek tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Erick Salazar tworzący w technologii cyfrowej -
Brice Vallee tworzący w technologii cyfrowej -
Raghav Verma tworzący w technologii cyfrowej -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Tianlun Jiang tworzący w technologii cyfrowej -
Jay Joshi tworzący w technologii cyfrowej -
Deep Kumar tworzący w technologii cyfrowej -
Himaram Mandali tworzący w technologii cyfrowej -
Jason Meah tworzący w technologii cyfrowej -
Seth F. Miller tworzący w technologii cyfrowej -
Stuart Bruzek główny zecer -
Devrishi Chatterjee główny zecer -
Shane Cook główny zecer -
Vikram Kulkarni główny zecer -
Giuseppe Tagliavini główny zecer -
Vladimir Valovic główny zecer -
Eric Andrusyszyn główny zecer -
Josiah Holmes Howison główny zecer -
Cameron Smith główny zecer -
Mark Spindler główny zecer -
Christophe St-Pierre Paradis główny zecer -
David Rose główny zecer -
Susil Sabat główny zecer -
Dan Knight główny zecer -
Rajesh Madishetty główny zecer -
Ana Sofia Mestre de Almeida Pereira główny zecer -
Brennan Prevatt główny zecer -
Thakur Amit zecer -
Ric Atkinson zecer -
Jessica Bagby zecer -
Isaac Barter zecer -
Alex Berson zecer -
Jason Bidwell zecer -
Christopher Buzon zecer -
Miguel Carballal zecer -
Carlos Conceicao zecer -
Christopher Courtland zecer -
Anthony D'Agostino zecer -
Jack Dunn zecer -
Tristan Dunse zecer -
Elisa Mar Ferre zecer -
Sanchit S. Gavale zecer -
Emily Greeley zecer -
Zach Hamelton zecer -
Pete Howlett zecer -
Gediminas Max Jauga zecer -
Shaunik Kalia zecer -
Lukas Kampichler zecer -
Matthias Klein zecer -
Juan Pablo Lampe zecer -
Fredrik Larsson zecer -
Tony Marioni zecer -
Ricardo Marmolejo zecer -
Daniel Mendez zecer -
Udit Mohan zecer -
Sandrine Moniez zecer -
Achal Muchhala zecer -
Teni Noravian zecer -
Sam Osborne zecer -
Amanda Pamela zecer -
Fred Place zecer -
Laurent Reynaud zecer -
Sajeer Abdul Salam zecer -
Marcela A. Silva zecer -
Alan Stucchi zecer -
Radhakrishnan Sundararaj zecer -
Chris Sutherland zecer -
Siddharth Thakur zecer -
Steve Tizzard zecer -
Dominik Trottier zecer -
Luca Valletta zecer -
Pau Viladot zecer -
Sachin Vishwas zecer -
Shane Christopher Wicklund zecer -
Somyi Yang zecer -
Karen Arredondo Lopez zecer -
Rajneesh Bahukhandi zecer -
Nitesh Bhalerao zecer -
Decharne Brian zecer -
Adriano Calafiore zecer -
Moray Caldwell zecer -
Elohim Cervantes Tampus zecer -
Marcin Charlicki zecer -
Sneha Chavan zecer -
Gaël Chopin zecer -
Erik Classen zecer -
Kia Coates zecer -
Traian Constantinescu zecer -
Beauman Coty zecer -
Ujwal W. Dhankute zecer -
Brian Ducharme zecer -
Belinda Fung zecer -
Neil Safeer Ghaznavi zecer -
Girishlalmp zecer -
Nancy Gonzalez zecer -
Thomas Greenhalgh zecer -
Gabriel Güeiros zecer -
Robert J. Hall zecer -
Shailey Horton zecer -
Ashish Raju Somkuwar zecer -
Sukhmeetanand zecer -
Sumit Chatterjee zecer -
Vania Ruano zecer -
Preetam Saha zecer -
Elena Salas zecer -
Amanraj Sharma zecer -
Alan Torres zecer -
Dimitri Uradovskiy zecer -
Liciani Vargas zecer -
Sebastien Veilleux zecer -
David Ventura zecer -
Vishnu Vimal zecer -
Sagar Wakankar zecer -
Jiacheng Xu zecer -
David Zeng zecer -
Sudheesh Kattil zecer -
Darren Kiner zecer -
Sudheesh Kk zecer -
Anaïs Lacoste zecer -
Evelyne Leblond zecer -
Lokendra Singh Mahata zecer -
Jérémie Maheu zecer -
Tytus Majerski zecer -
Feroz Mallick zecer -
Giorgio Marino zecer -
Josh McLaughlin zecer -
Eric A. Mitchell zecer -
Vivek Mohan zecer -
Siddhartha S. Mondal zecer -
Diana Moneva zecer -
Brad Moore zecer -
Jenne Sreekanth Naidu zecer -
Rc Nandhu zecer -
Sujeen Nepali zecer -
Nibinraj zecer -
Travis Nobles zecer -
Steve Ouellette zecer -
John Peck zecer -
Angelo Perrotta zecer -
Chris Del Conte producent wykonawczy efektów wizualnych -
Marianne Speight producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sabrina Christoforidis producent wykonawczy efektów wizualnych -
Imke Fehrmann producent wykonawczy efektów wizualnych -
Joni Jacobson producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sébastien Moreau producent wykonawczy efektów wizualnych -
Ahman Hung kierownik produkcji efektów wizualnych -
Taryn Laurendeau kierownik produkcji efektów wizualnych -
Nick Thompson kierownik produkcji efektów wizualnych -
Rachel Hannah Cohen kierownik produkcji efektów wizualnych -
Josephine Dinata kierownik produkcji efektów wizualnych -
Rikke Gjerløv Hansen kierownik produkcji efektów wizualnych -
Kevin Maliakal kierownik produkcji efektów wizualnych -
David McPhail kierownik produkcji efektów wizualnych -
Steve Griffith producent efektów wizualnych -
Molly Pabian producent efektów wizualnych -
Lena Scanlan producent efektów wizualnych -
Rebecca West producent efektów wizualnych -
Marie-Cecile Dahan producent efektów wizualnych -
Antonella Ferrari producent efektów wizualnych -
Josh R. Jaggars producent efektów wizualnych -
Amit Jhamb producent efektów wizualnych -
Sheena Johnson producent efektów wizualnych -
Richard Ivan Mann producent efektów wizualnych -
Sebastian Meszmann producent efektów wizualnych -
Mona Mohr producent efektów wizualnych -
Julie Orosz producent efektów wizualnych -
Giulia Parravicini producent efektów wizualnych (asystent) -
Matthieu Labbe producent efektów wizualnych (asystent) -
Widy Haral producent efektów wizualnych (asystent) -
Emilie Gagnon producent efektów wizualnych (asystent) -
Miles Dickinson producent efektów wizualnych (asystent) -
Antonia de Barros producent efektów wizualnych (asystent) -
Jessica Toucoula producent efektów wizualnych (asystent) -
Brad Minnich montaż efektów wizualnych -
Mathieu Chouinard montaż efektów wizualnych -
Barbara Holmes montaż efektów wizualnych -
Evan Salusbury montaż efektów wizualnych -
Joel Thompson montaż efektów wizualnych -
Ilkka Uitto montaż efektów wizualnych -
Timur Yesilfiliz montaż efektów wizualnych -
Lei Zhang montaż efektów wizualnych -
Tarn Huynh montaż efektów wizualnych -
Liana Jackson montaż efektów wizualnych -
Christian Lampert montaż efektów wizualnych -
Rachel Litz montaż efektów wizualnych -
Jonathan D. Martin montaż efektów wizualnych -
René Mertens montaż efektów wizualnych -
Kelly Noordermeer montaż efektów wizualnych -
James Mann montaż efektów wizualnych -
Martin November montaż efektów wizualnych -
Guillaume Poulin montaż efektów wizualnych -
Tom McHattie montaż efektów wizualnych (asystent) -
Toby Lloyd montaż efektów wizualnych (asystent) -
Stephen Cheatum montaż efektów wizualnych (asystent) -
Michael Nouryeh montaż efektów wizualnych (dodatkowy) -
Michelle Cabalu montaż efektów wizualnych (asystent) -
Hugh Behroozy efekty wizualne -
Ryan Borah efekty wizualne -
Danny Braet efekty wizualne -
Jon Caldwell efekty wizualne -
Tim Cheng efekty wizualne -
Kevin Christensen efekty wizualne -
Maria N. Collado efekty wizualne -
Carlos Patrick De Leon efekty wizualne -
John Dutcher efekty wizualne -
Jonathan Dysart efekty wizualne -
Kelly Eckstein efekty wizualne -
Pranav Gangapurkar efekty wizualne -
Stuart Gardiner efekty wizualne -
Hayley Garwood efekty wizualne -
Daniel Gilligan efekty wizualne -
James Guy efekty wizualne -
Seth Kenlon efekty wizualne -
Laura LeBlanc efekty wizualne -
Marco Lee efekty wizualne -
John Lindstein efekty wizualne -
Owen McGonigle efekty wizualne -
Ankur Mishra efekty wizualne -
Vinayak More efekty wizualne -
Cenay Oekmen efekty wizualne -
Nikul Patel efekty wizualne -
Matthieu Paugam efekty wizualne -
Vasilis Pazionis efekty wizualne -
Simon Quach efekty wizualne -
Raghu P. Ravichandran efekty wizualne -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
Anjum Sakharkar efekty wizualne -
Matthew Sandoval efekty wizualne -
Satish Kanta Sorensangbam efekty wizualne -
Aleksander Szkudlarek efekty wizualne -
Max Telfer efekty wizualne -
Chris Upson efekty wizualne -
Andreas Vrhovsek efekty wizualne -
Christopher Whittle efekty wizualne -
Piotr Fox Wysocki efekty wizualne -
Le Yang efekty wizualne -
Jason Zhao efekty wizualne -
Brian Adler efekty wizualne -
Rohit Agarwal efekty wizualne -
Wakeel Ahmad efekty wizualne -
Ajesh.k.t efekty wizualne -
Stephanie Alvarado efekty wizualne -
Rogerio Alves efekty wizualne -
Christopher Anciaume efekty wizualne -
Rupert Ashton efekty wizualne -
Arun Kumar Boyidapu efekty wizualne -
Mirella Brunold efekty wizualne -
Andre Cantarel efekty wizualne -
Jung Min Chang efekty wizualne -
Ayushi Chaudhary efekty wizualne -
Michael Chrobak efekty wizualne -
Mollie Connor efekty wizualne -
Jonathan Corinus efekty wizualne -
Lucas Manuel Cuenca efekty wizualne -
Paul d'Herbemont efekty wizualne -
Catherine Dion efekty wizualne -
James Dong efekty wizualne -
James Dower efekty wizualne -
Martin-James Doyon efekty wizualne -
Sylvain Duroyon efekty wizualne -
Hesham Eissa efekty wizualne -
Gabriele Filippelli efekty wizualne -
Gareth Fitzgerald efekty wizualne -
Carl Forsell efekty wizualne -
Eric Forster efekty wizualne -
Fabio Frangione efekty wizualne -
Norihito Fukuda efekty wizualne -
Eloi Fulla efekty wizualne -
Jasmine Furby efekty wizualne -
Haji Gadirov efekty wizualne -
Mike Gajga efekty wizualne -
Christian Gaumond efekty wizualne -
Herod Gilani efekty wizualne -
Alexandre Guerre efekty wizualne -
Martin Halle efekty wizualne -
Matt Hallen efekty wizualne -
Hamish Hill efekty wizualne -
Mike Hsu efekty wizualne -
Weihao Huang efekty wizualne -
Kaki Hudgins efekty wizualne -
Jonty Smith efekty wizualne -
Jan Strootmann efekty wizualne -
Preetham Raj efekty wizualne -
Saysana Rintharamy efekty wizualne -
Anurag Salekar efekty wizualne -
Bhushan Salgaonkar efekty wizualne -
László Sebõ efekty wizualne -
Flavio Segal efekty wizualne -
Marco Semeraro efekty wizualne -
Samuel Shannon efekty wizualne -
Enrique Sánchez Pérez efekty wizualne -
Mason A. Taylor efekty wizualne -
Prajeesh Thomas efekty wizualne -
Josselin Tonnellier efekty wizualne -
Roohi Topgi efekty wizualne -
Michal Turkowski efekty wizualne -
Anuj Upadhyay efekty wizualne -
Shiv Kumar Vishwakarma efekty wizualne -
Dennis Volkerts efekty wizualne -
Adam Walker efekty wizualne -
Piotr Weiss efekty wizualne -
Shelley Welch efekty wizualne -
Wendi Harris Wu efekty wizualne -
Krishnan Yadu efekty wizualne -
Sarah Seungah You efekty wizualne -
Margarita Jazmín Yllescas Zúñiga efekty wizualne -
Thomas Hullin efekty wizualne -
Patrick D. Hurd efekty wizualne -
Rajeev Jagasia efekty wizualne -
Prerana Jaiswal efekty wizualne -
Abhinaw John efekty wizualne -
Marc Joos efekty wizualne -
Jubey Jose efekty wizualne -
Zack Judson efekty wizualne -
YoonHa Jung efekty wizualne -
Advait Kamble efekty wizualne -
Kavita Kapri efekty wizualne -
Kavita Katvi efekty wizualne -
Kristof Kiraly efekty wizualne -
SolHee Lee efekty wizualne -
Vitor Libardi efekty wizualne -
Welson Liu efekty wizualne -
Steffan Lones efekty wizualne -
Jade Lorier efekty wizualne -
Alarich Alvarez Mahl efekty wizualne -
Aron Makkai efekty wizualne -
Ali Mapar efekty wizualne -
Asuka Murata efekty wizualne -
Max Nagel efekty wizualne -
Jeff Nadwidny efekty wizualne -
John Niforos efekty wizualne -
Yonggyu Park efekty wizualne -
Irshad Patel efekty wizualne -
Akshay Patharkar efekty wizualne -
Provash Paul efekty wizualne -
Nicholas Pfeiffer efekty wizualne -
Davide Prato efekty wizualne -
Sara Pedramnia efekty wizualne (asystent) -
Adam Kajder efekty wizualne (asystent) -
Sölmundur Ísak efekty wizualne (asystent) -
Christian Emond efekty cyfrowe -
Rachel Tay efekty cyfrowe -
Julian Gnass nadzorca komponowania -
Sean Heuston nadzorca komponowania -
Aaron Kupferman nadzorca komponowania -
Adam Balentine nadzorca komponowania -
Jason Bowers nadzorca komponowania -
Mathew Giampa nadzorca komponowania -
Sreejith Venugopalan nadzorca komponowania -
Alex Llewellyn nadzorca komponowania -
Sameer Malik nadzorca komponowania -
Steve McGillen nadzorca komponowania -
Julie Holmes układ graficzny -
Mashi Akiyama układ graficzny -
Hubert Chan układ graficzny -
Austin Baerg układ graficzny -
Frank Belina układ graficzny -
Ashley Blyth układ graficzny -
George Fronimadis układ graficzny -
Jason Henrey układ graficzny -
Nicholas Smolyn układ graficzny -
Jacob Stephens układ graficzny -
Nithya Thangamani układ graficzny -
Martin Toby Watson układ graficzny -
Gabriela Mejia układ graficzny -
Emmanuelle Morin układ graficzny -
Louis-David Paquette układ graficzny -
Andrew Booth nadzorca grafiki komputerowej -
Julien Bolbach nadzorca grafiki komputerowej -
Sebastien Francoeur nadzorca grafiki komputerowej -
Francois Sugny nadzorca grafiki komputerowej -
Eric Schoellnast nadzorca grafiki komputerowej -
Alexander Seaman nadzorca grafiki komputerowej -
Daniele Tosti nadzorca grafiki komputerowej -
Randy Ui nadzorca grafiki komputerowej -
Julius Lechner nadzorca grafiki komputerowej -
Ronnie Menahem nadzorca grafiki komputerowej -
Chris Mulcaster nadzorca grafiki komputerowej -
Mathew Praveen grafik komputerowy -
Joe Mangione grafik komputerowy -
Raphael Letertre grafik komputerowy -
Ricardo Gomez grafik komputerowy -
Wiebke Sprenger grafik komputerowy -
Curtis Richardson-Smith grafik komputerowy -
Adriano Rinaldi grafik komputerowy -
Ron Schrems grafik komputerowy -
Phil Van Der Reyden grafik komputerowy -
Maximilian Wallrabenstein grafik komputerowy -
Bruno Xiberras grafik komputerowy -
Fikret Yildirim grafik komputerowy -
Jacob Zaguri grafik komputerowy -
David Humphreys grafik komputerowy -
Ertan Irkdas grafik komputerowy -
Thomas Kutschera grafik komputerowy -
Damien Lam grafik komputerowy -
Clare Woodford-Robinson modelarz cyfrowy -
Sam Sharplin modelarz cyfrowy -
Ryan Flick producent cyfrowy -
Kelly Shin producent cyfrowy -
Skye Radies producent cyfrowy -
John Clothier operator kamery -
Jason Ewart operator kamery -
Micky Froehlich operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
Stefan Stankowski operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
John Gamble operator kamery (druga ekipa) -
Kris Krosskove operator kamery (druga ekipa) -
John Ferguson operator kamery (druga ekipa) -
Jeremy Hiles operator kamery (druga ekipa) -
Jason Ewart operator steadicam (dodatkowe zdjęcia) -
Abigail Catto kamerzysta (asystent) -
Dominique Cheung kamerzysta (asystent) -
Matthew Waving kamerzysta (asystent) -
Matt Windon kamerzysta (asystent) -
Megan Earl kamerzysta (asystent) -
Russell Kennedy kamerzysta (asystent) -
Ray Milazzo kamerzysta (asystent) -
Harry Young-Jamieson kamerzysta (asystent) -
Dean Murray kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Felix Pickles kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Derrick Peters kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Nick Crew kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Adam Coles kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Rachel Clark kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Freddy Bouciegues koordynator kaskaderów (USA) (niewymieniony w czołówce) -
Wayne Dalglish
choreograf walk (niewymieniony w czołówce)
-
Allen Jo choreograf walk (niewymieniony w czołówce) -
John Koyama
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Michael Owusu kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Natalie Padilla
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Peter Robinson układacz (niewymieniony w czołówce) -
Ben Adefarasin kamerzysta (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Dave Clements elektryk -
Simon Dunn kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Chuck Finch oświetlenie -
Wick Finch oświetlenie (druga ekipa) -
Neil Flaherty kamerzysta (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Ólafur Pétur Georgsson elektryk -
Stuart Hurley elektryk -
Dan Jones oświetlenie (Los Angeles) -
Sam Jones elektryk -
Jason Noble elektryk -
Pawel Polak elektryk (druga ekipa) -
Jack Powell elektryk (druga ekipa) -
Christopher Prampin oświetlenie (dodatkowe zdjęcia) -
Jonathan Prime fotosista (dodatkowe zdjęcia) -
Ben Ransley elektryk -
Michael James Robinson elektryk -
Andrew Butterfield animator (niewymieniony w czołówce) -
Rick Wentworth dyrygent -
Miles A. Fletcher pilot helikoptera (Wielka Brytania) -
Petra Frolkova księgowy (asystent) -
Jason Hinkel księgowy (asystent) -
Nicole Keating księgowy (asystent) -
Kirsty Lea księgowy (asystent) -
Andy New księgowy (asystent) -
Bronagh Szywala księgowy (asystent) -
Ruth Horrocks dubler: Diane Lane (niewymieniony w czołówce) -
Quentin Cornillon animator (niewymieniony w czołówce) -
Jose Francisco de Diego animator (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Farmer animator (niewymieniony w czołówce) -
Huy Ho animator (niewymieniony w czołówce) -
Roland Vallet animator (niewymieniony w czołówce) -
John Antill elektryk (druga ekipa) -
Blake Collins kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Stefan Mitchell elektryk -