Liga Sprawiedliwości 6.0

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Zack Snyder 6.9
Damon Caro (reżyser drugiej ekipy) -
Misha Bukowski (asystent) -
Tussy Facchin (asystent) -
Ben Howard (asystent) -
Raymond Mamrak
(asystent)
-
Toby Spanton (asystent) -
Siggy Stone (asystent) -
Charlie Vaughan (asystent) -
Tom Browne (asystent) (Islandia) -
Rory Broadfoot (asystent) (dodatkowy) -
Phil Booth (asystent) (druga ekipa) -
Alex Gavigan (asystent) (druga ekipa) -
Freddie Hall (asystent) (druga ekipa) -
James J. Reid (asystent) (druga ekipa) -
Brett Robinson (asystent) (druga ekipa) -
Marek Robaczewski (polski dubbing) 8.0
Scenariusz
Średnia
Chris Terrio
(również) (historia)
7.0
Zack Snyder
(historia)
6.9
Bill Finger (postacie) 5.0
Bob Kane
(postacie)
10.0
Joe Shuster (postacie) 7.0
Jerry Siegel (postacie) 7.0
William M. Marston
(postacie)
7.0
Producenci
Średnia
Charles Roven
producent
-
Jon Berg producent -
Deborah Snyder
producent
-
Geoff Johns producent -
Wesley Coller producent wykonawczy -
Ben Affleck
producent wykonawczy
6.7
Chris Terrio
producent wykonawczy
7.0
José María De La Puente producent liniowy -
Finni Johannsson producent liniowy (Islandia) -
Gregor Wilson współproducent -
Rafnar Hermannsson kierownik produkcji -
Marianne Jenkins kierownik produkcji -
Drew Payne kierownik produkcji -
Andrew Richmond kierownik produkcji -
Jim Rowe kierownik produkcji -
Gregor Wilson kierownik produkcji -
David Zealey nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Selena Carrillo koordynator produkcji -
Andrew Gwyn Davies koordynator produkcji -
Marjorie Rudick koordynator produkcji -
Declan O'Brien koordynator produkcji (Islandia) -
Christopher Mullen koordynator produkcji (asystent) -
Leila Merabti koordynator produkcji (asystent) (Islandia) -
Stephanie M. Flores koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Aktorzy
Średnia
Ben Affleck
Batman / Bruce Wayne
6.7
Gal Gadot
Diana Prince / Wonder Woman
7.5
Henry Cavill
Clark Kent / Superman
6.7
Ezra Miller
Barry Allen / The Flash
3.0
Jason Momoa
Aquaman / Arthur Curry
6.9
Amy Adams
Lois Lane
7.1
Ray Fisher
Cyborg / Victor Stone
1.0
Jeremy Irons
Alfred Pennyworth
8.0
Diane Lane
Martha Kent
7.6
J.K. Simmons
Komisarz Jim Gordon
7.1
Amber Heard
Mera
7.5
Joe Morton
Silas Stone
7.5
Connie Nielsen
Królowa Hippolyta
7.1
Lisa Loven Kongsli
Menalippe
4.0
Ciarán Hinds
Steppenwolf (głos)
7.3
Ingvar Eggert Sigurðsson
Burmistrz
-
David Thewlis
Ares
7.3
Sergi Constance Zeus -
Julian Lewis Jones
Starożytny król Atlantydy
-
Salóme Gunnarsdóttir Islandzka śpiewaczka -
Ágústa Eva Erlendsdóttir Młoda Islandka -
Björt Sigfinnsdóttir Młoda Islandka -
Michael McElhatton
Alpha w czarnym płaszczu
7.3
John Dagleish
Beta w czarnym płaszczu
-
Chris Courtenay Stary sędzia Baileya -
Heather Imbeah Stara urzędniczka Baileya -
Carla Turner Nauczycielka -
Lara Decaro
Uczennica
-
Serene Angus Szkolna koleżanka -
Anna Burgess Szkolna koleżanka -
Mia Burgess Szkolna koleżanka -
Alison Chang Szkolna koleżanka -
Constance Bole Szkolna koleżanka -
Shahla Ayamah Szkolna koleżanka -
Richard Clifford
Niemiecki archeolog
-
Will Austin Strażnik żandarmerii -
Kobna Holdbrook-Smith
Crispus Allen, detektyw
-
Rebecca Perfect Reporterka wiadomości -
Francis Magee
Starożytny Król
7.0
Grace Cookey-Gam Stara prawniczka Baileya -
Samantha Jo
Euboea
6.7
Marc McClure
Ben Sadowsky, oficer policji
-
Gianpiero Cognoli Strażnik więzienny w Central City -
Orion Lee Naukowiec -
Oliver Gatz Naukowiec -
Rachel Blenkiron Naukowiec -
Lynne Anne Rodgers Pracownica ekipy sprzątającej -
Oliver Powell Sprzątacz laboratorium -
Rosa Escoda Policjantka -
Vaughn Johseph Miejscowy -
Tomi May Rosyjski ojciec -
Gem Refoufi Strażniczka -
Suan-Li Ong
Strażniczka
-
Tina Balthazar Strażniczka -
Kelly Burke Oficer Bezpieczeństwa Sił Powietrznych -
Jesse Eisenberg
Lex Luthor (niewymieniony w czołówce)
6.3
Daniel Stisen
Starożytny wojownik (niewymieniony w czołówce)
5.0
Eleanor Matsuura
Epione (niewymieniony w czołówce)
7.0
Karl Farrer Drugi pilot (niewymieniony w czołówce) -
Peter Brooke
Urzędnik z Departamentu Obrony (niewymieniony w czołówce)
6.0
Bruce Johnson
Strażnik (niewymieniony w czołówce)
-
Billy Crudup
Henry Allen (niewymieniony w czołówce)
6.3
Erin Eliza Blevins Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Jolie Lennon
Amazonka (niewymieniony w czołówce)
-
Taylor James
Atlantydzki wysłannik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
-
Paulina Boneva Sanitariuszka w "Gotham City Hospital" (niewymieniony w czołówce) -
Adam Collins Uzbrojony policjant SO19 (niewymieniony w czołówce) -
Jim Sturgeon Zastępca dowódcy oddziału specjalnego (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Eghan
Strażnik (niewymieniony w czołówce)
-
Roman Green Narkoman na posterunku policji w Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Deborah Rock Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Shalini Peiris
Żołnierz w biokombinezonie (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jazz Peters Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Tessa Bonham Jones Młoda dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Stewart Alexander
Dziekan (niewymieniony w czołówce)
-
Renee Castle
Reporterka wiadomości (niewymieniony w czołówce)
-
Jackson Kai Trener (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Milton Uzbrojony policjant (niewymieniony w czołówce) -
Shahaub Roudbari Reporter wiadomości (niewymieniony w czołówce) -
Danny Jackson
Świadek (niewymieniony w czołówce)
6.0
Arthur Wilde Członek załogi lądownika (niewymieniony w czołówce) -
Pete Buzzsaw Holland Kibic "Wild Cat" z Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Roy Martin Thorn Uzbrojony policjant (niewymieniony w czołówce) -
Edward Mitchell Oficer amerykańskiego wywiadu (niewymieniony w czołówce) -
Paul A Munday Strażnik marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce) -
Mark Cross Kibic "Wild Cat" z Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Mathurin Świadek (niewymieniony w czołówce) -
Lola Hazim Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Marc Benanti Gliniarz za biurkiem (niewymieniony w czołówce) -
Rahji Shrinarine PC Spencer (niewymieniony w czołówce) -
Christopher Painter Kibic GCU (niewymieniony w czołówce) -
Chloe Collingwood Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Karl Ng Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Adam Trzcinski Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Alphonso Austin Strażnik marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce) -
Joanne Batten Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Ross Carter Pieszy w Metropolis (niewymieniony w czołówce) -
Martavious Gayles
Gliniarz w Gotham (niewymieniony w czołówce)
6.0
Dolly Jagdeo Piesza w parku (niewymieniony w czołówce) -
Andrew G. Ogleby Kamerzysta na linii bocznej (niewymieniony w czołówce) -
Joe Warshaw Gliniarz na posterunku policji w Gotham (niewymieniony w czołówce) -
Robin Wright
Antiope (niewymieniony w czołówce)
7.1
Bern Collaço
Reporter "Daily Planet" (niewymieniony w czołówce)
-
Sam Benjamin Uzbrojony policjant (niewymieniony w czołówce) -
Samantha Schnitzler Amazonka (niewymieniony w czołówce) -
Conny Stadler
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
-
Karen Bryson Elinore Stone (niewymieniony w czołówce) -
Deepak Anand Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Lampros Kalfuntzos Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Kenny-Lee Mbanefo Kent Farm, wykonawca (niewymieniony w czołówce) -
Theresa Lamb
Turystka (niewymieniony w czołówce)
-
Craig Thomas Lambert Agent sił specjalnych (niewymieniony w czołówce) -
Nick Owenford Reporter TV (niewymieniony w czołówce) -
Omri Rose Sierż. Bennett (niewymieniony w czołówce) -
James Heron Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Michael Thyx Agent Secret Service (niewymieniony w czołówce) -
Zak Holland Obywatel Metropolis (niewymieniony w czołówce) -
Amanda Smith Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Jacqueline Ramnarine
Reporterka Daily Planet (niewymieniony w czołówce)
-
Kimberly Barrios Urzędniczka (niewymieniony w czołówce) -
Jamie Biddulph Wojskowy (niewymieniony w czołówce) -
Dave Goshorn Pracownik wydziału (niewymieniony w czołówce) -
Helena Holmes Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Celina Nessa Pasażerka (niewymieniony w czołówce) -
Joe Manganiello
Pan Wilson (niewymieniony w czołówce)
7.0
Jacek Rozenek
Batman / Bruce Wayne (polski dubbing)
7.0
Olga Bołądź
Diana Prince / Wonder Woman (polski dubbing)
7.2
Jan Aleksandrowicz-Krasko
Aquaman / Arthur Curry (polski dubbing)
7.0
Michał Klawiter
Barry Allen / Flash (polski dubbing)
-
Tomasz Błasiak
Cyborg / Victor Stone (polski dubbing)
6.0
Grzegorz Kwiecień
Clark Kent / Superman (polski dubbing)
7.0
Magdalena Kacprzak
Lois Lane (polski dubbing)
6.0
Andrzej Chudy
Alfred Pennyworth (polski dubbing)
7.0
Magdalena Cielecka
Królowa Hippolita (polski dubbing)
7.2
Katarzyna Kozak
Martha Kent (polski dubbing)
-
Janusz Leśniewski
Komisarz Gordon (polski dubbing)
-
Michał Konarski
Steppenwolf (polski dubbing)
-
Piotr Bajtlik
Pracownik „Daily Planet” (polski dubbing)
8.0
Jacek Kopczyński
Henry Allen (polski dubbing)
7.7
Cezary Nowak
Silas Stone (polski dubbing)
6.3
Otar Saralidze
Pracownik komisariatu (polski dubbing)
-
Olga Omeljaniec
Philippus (polski dubbing)
1.0
Anna Gajewska
Menalippe (polski dubbing)
6.0
Michał Podsiadło
Jeden z terrorystów (polski dubbing)
6.0
Jakub Szydłowski
Jeden z odwiedzających w więzieniu / Strażnik więzienny (polski dubbing)
7.0
Sebastian Machalski Rybak (polski dubbing) -
Joanna Borer
Żona woźnego (polski dubbing)
6.0
Łukasz Lewandowski
Woźny w Star Labs (polski dubbing)
7.3
Julia Kołakowska-Bytner Mera (polski dubbing) -
Piotr Bąk
Przestępca na dachu (polski dubbing)
6.0
Jerzy Dominik
Przywódca grupy terrorystów (polski dubbing)
7.0
Stanisław Biczysko
Strażnik więzienny (polski dubbing)
7.0
Dorota Furtak
Reporterka „BBC World News” (polski dubbing)
6.0
Kamil Pruban
Slade Wilson (polski dubbing)
6.3
Marek Robaczewski Konserwator zabytków (polski dubbing) 8.0
Krzysztof Szczepaniak Lex Luthor (polski dubbing) 6.0
Zdjęcia
Średnia
Fabian Wagner (kierownik zdjęć) 8.0
Adam Dale (dyrektor ds. fotografii lotniczej) -
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Steve Ellingworth (główna pomoc techniczna) -
Arnar Einarsson (główna pomoc techniczna) (Islandia) -
David Maund (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jean-Philippe Gossart (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Carlos Cruz (pomoc techniczna) -
Sean Prichard (pomoc techniczna) -
Viktor Davíð Jóhannsson (pomoc techniczna) (Islandia) -
Kompozytorzy
Średnia
Danny Elfman 7.5
T.J. Lindgren (muzyka dodatkowa) -
Pinar Toprak (muzyka dodatkowa) -
Geoff Zanelli (muzyka dodatkowa) 8.0
Kostiumy
Średnia
Michael Wilkinson 8.0
Daisy Babbington -
Max Brennan -
Helen Beasley -
Nicola Beales -
Marco De Magalhaes -
Kirsa Ferreiro -
Vicky Garside -
Vana Giannoula -
Charles Gillies -
Perry Goyen -
Dougie Hawkes 9.0
Vikki Medhurst -
David McLaughlin -
Claire Mitchell -
Julie Nethercoat -
Jessica Phillips -
Jennifer Powell -
Victoria Taylor -
Debbie Watson -
Sue Casey (Gal Gadot) -
Daniel Cruden (asystent) -
Liz Essex (asystent) -
Adam Girardet (asystent) -
John Norster (asystent) -
Billy Prichard (asystent) -
Alice Speak (asystent) -
James Shuttleworth (asystent) -
Charlotte Sadler (asystent) -
Graham Churchyard (nadzorca kostiumów) -
Kevin Pratten (nadzorca garderoby) -
Montaż
Średnia
David Brenner 9.0
Richard Pearson 7.0
Thomas Lane (asystent) -
Warren Paeff (asystent) -
Britni Ziegler Peters (asystent) -
Jason Fields (asystent) -
Carlos M. Castillón (asystent) -
Albert Whitemore (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Emmy Beech charakteryzator -
Emmy Beech fryzjer -
Kate Biscoe charakteryzator osobisty: Ben Affleck -
Karen Cohen nadzorca charakteryzacji -
Karen Cohen nadzorca stylizacji -
Annette Field charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Annette Field fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Steven Harris efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Carmel Jackson nadzorca stylizacji -
Deb Kenton charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Deb Kenton fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Kristyan Mallett efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Nora Robertson charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Marina Altomare efekty specjalne makijażu -
Demi Amat efekty specjalne makijażu -
Dorey Cilia charakteryzator -
Dorey Cilia fryzjer -
Julie Dartnell główny charakteryzator -
Julie Dartnell główny stylista -
Victoria Down projektant makijażu -
Sarah Hamilton charakteryzator -
Sarah Hamilton fryzjer -
Sarah Grispo charakteryzator -
Sarah Grispo fryzjer -
Carmel Jackson nadzorca charakteryzacji -
Sallie Jaye
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
-
Sallie Jaye
fryzjer (dodatkowe zdjęcia)
-
Graham Johnston nadzorca charakteryzacji -
Graham Johnston nadzorca stylizacji -
Gabor Kerekes charakteryzator -
Gabor Kerekes fryzjer -
Stephen Murphy efekty specjalne makijażu -
Zoe Tahir nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia) -
Zoe Tahir nadzorca stylizacji (dodatkowe zdjęcia) -
Kristin Wahl projektant fryzur -
Karen Asano-Myers nadzorca stylizacji (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce) -
Laura Blount charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Laura Blount fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Andrea Cracknell fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Ray Marston perukarz (niewymieniony w czołówce) -
Barbara Taylor fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Patrick Tatopoulos
scenograf
9.0
Christian Huband dyrektor artystyczny nadzorujący -
Kevin Ishioka dyrektor artystyczny nadzorujący -
Helen Jarvis dyrektor artystyczny nadzorujący -
Matthew Gray dyrektor artystyczny -
Lorin Flemming dyrektor artystyczny -
Joseph Hiura dyrektor artystyczny -
Paul Laugier dyrektor artystyczny -
Samuel Leake dyrektor artystyczny -
Keith Pain dyrektor artystyczny -
Andrew Palmer dyrektor artystyczny -
Hayley Easton Street dyrektor artystyczny -
Helen Xenopoulos dyrektor artystyczny -
Su Whitaker dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia) -
Daniel Nussbaumer dyrektor artystyczny (asystent) -
Sophie Bridgman dyrektor artystyczny (asystent) -
Julia Dehoff dyrektor artystyczny (asystent) -
Dominic Capon dekorator wnętrz -
Kate Sullivan dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia) -
Samantha Redwood dekorator wnętrz (asystent) -
Cathy Featherstone dekorator wnętrz (asystent) -
Prue Howard dekorator wnętrz (asystent) -
Ben Wilkinson główny rekwizytor -
Steven Morris główny rekwizytor -
Chuck Askerneese główny rekwizytor (asystent) -
Matt Cooke główny rekwizytor (asystent) -
Warren Parkinson główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jamie Ferguson rekwizytor -
James Flanagan rekwizytor -
Tom Gardner rekwizytor -
Haukur M. Hrafnsson rekwizytor -
Karl Koroscik rekwizytor -
Daniel Newton rekwizytor -
Josh Sales rekwizytor -
Mark Smith rekwizytor -
Andy Evans główny architekt -
Mike Villarino koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia) -
Timothy Burgard scenopis obrazkowy -
John Colebourn scenopis obrazkowy -
Jay Oliva scenopis obrazkowy 6.0
Rick Newsome scenopis obrazkowy -
Kathy Heaser projektant graficzny -
Anita Dhillon projektant graficzny -
Jools Faiers projektant graficzny -
Anshuman Prasad projektant wnętrz -
Kelly Hemenway projektant graficzny -
Richard Thomas modelarz -
Edmund Woodward rzeźbiarz -
Thomas Smith rzeźbiarz -
Elizabeth Thompson rzeźbiarz -
Javier Aliaga rzeźbiarz -
Wayne Adams stolarz -
Andrew Betts stolarz -
Nick Lawrence stolarz -
Peter Mann stolarz -
Robert Shillibeer stolarz -
Andrew Wright stolarz -
Duncan McNeil stolarz -
Wayne Matthews stolarz -
Josh O'Neill stolarz -
Daniel Thompson stolarz -
C.J. Dempsey stolarz -
Scott Elms stolarz -
Steve Furneaux stolarz -
James Fennessy malarz -
Larry Gooch malarz -
Rohan Harris malarz -
Nathan Middleton malarz -
Russell Oxley malarz -
Dion Banner malarz -
Gary Dempsey malarz -
Michael Sinnott malarz -
Gary Gleeson malarz -
Terry Heggarty malarz -
Dominee Reid malarz (asystent) -
Steven Loera malarz (dodatkowe zdjęcia) -
Charles Bodycomb zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Michael Broomberg imitator dźwięku -
John Casali mikser -
Tom Caton mikrofoniarz (Los Angeles) -
Eliot Connors projektant efektów dźwiękowych -
Gary Dodkin mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Robert Edwards mikser postsynchronu -
Lauren Hadaway montaż postsynchronu -
Scott Hecker nadzorujący montaż dźwięku -
Gary A. Hecker nadzorca imitacji -
Ando Johnson montaż efektów dźwiękowych -
Bob Kellough montaż efektów dźwiękowych -
Bob Kellough projektant dźwięku -
Alan MacFeely dźwięk (asystent) -
Gavin Marshall dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Jerome McCann mikser (druga ekipa) -
Chris Murphy mikrofoniarz -
Michelle Pazer montaż postsynchronu -
Hugh Sherlock dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Randy Singer mikser imitacji -
Maciej Brzeziński dźwięk (polski dubbing) 6.0
Maciej Brzeziński montaż dubbingu (polski dubbing) 6.0
Jay B. Richardson montaż muzyki -
Phil Barrie projektant efektów dźwiękowych -
Jason Chiodo mikser ponownego nagrania -
Peter Davis dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Mark DeSimone
mikser postsynchronu (Nowy Jork)
7.0
Casey Genton projektant efektów dźwiękowych -
Lauren Hadaway nadzorujący montaż dialogów -
Chris Jenkins mikser ponownego nagrania -
Michael Keller mikser ponownego nagrania -
Baron Matthieu dźwięk (asystent) -
Chuck Michael projektant dźwięku -
Chuck Michael nadzorujący montaż dźwięku -
Rie Nasu dźwięk -
Tyler Newhouse operator postsynchronu -
Jason Oliver mikser postsynchronu -
Paul Paragon
mikser (druga ekipa)
-
Michelle Pazer montaż dialogów -
Margit Pfeiffer montaż dialogów -
Mark Purcell technik miksu -
Nina Rice dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Roy Seeger montaż dźwięku (asystent) -
Unsun Song technik miksu -
Tom Wilkin dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Evan J Haley projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Brian Straub imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Jackie Zhou montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce) -
Karen Elliott nadzorca muzyki -
Alex Gibson montaż muzyki -
Lisa Jaime nadzorujący montaż muzyki -
Melissa Muik montaż muzyki -
Denise Okimoto montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Mark Holt nadzorca efektów specjalnych 7.0
Dickon Mitchell nadzorca efektów specjalnych 7.0
Michael Dawson nadzorca efektów specjalnych (asystent) -
Stephanie Gibbins koordynator efektów specjalnych (asystent) -
Taylor Brown efekty specjalne 7.0
Jane McBennett efekty specjalne -
Paul McGuinness efekty specjalne 7.0
Laura Odette Phipps efekty specjalne 7.0
John Schofield efekty specjalne -
David Caunce efekty specjalne (asystent) -
Charlie Graovac efekty specjalne (asystent) -
Liz Barron technik -
Adrian Bennett technik -
Manex Efrem technik -
Jerome Ellis technik -
Andy Fraser technik -
Gerry Glynn technik -
Leon Harris technik -
Paul Hodges technik -
Ben James technik -
Peter Kersey technik -
Alex Landrum Jr. technik 7.0
Thomas Lloyd technik -
Dan MacIntyre technik -
Jay Mallet technik -
Steve Mosley technik -
Neil Reynolds technik -
Carl Ryan technik -
Hannah Wilson technik -
Ellie O'Rourke technik (asystent) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Kristy Carlson dobór obsady -
Lora Kennedy dobór obsady -
Kate Ringsell dobór obsady -
Lucinda Syson dobór obsady -
Leigh Ann Smith
dobór obsady (asystent)
-
Catriona Dickie dobór obsady (asystent) (Wielka Brytania) -
Scott Atkins dodatkowy dobór obsady -
Ruth Earley dodatkowy dobór obsady -
Adam Penny dodatkowy dobór obsady -
Jeanette Benzie dodatkowy dobór obsady -
Caitlin McKenna dobór głosu -
Damon Caro koordynator kaskaderów -
Eunice Huthart koordynator kaskaderów -
Marc Mailley koordynator kaskaderów (asystent) -
Jake Smith kaskader -
Matthew Rugetti choreograf walk -
Freddy Bouciegues choreograf walk -
Rachael Evelyn kaskader dublujący: Kasha Bajor -
Guiomar Alonso kaskader -
Adam Basil kaskader -
Ashley Beck kaskader -
Andrew Burford kaskader -
Dacio Caballero kaskader -
Nellie Burroughes kaskader -
Neil Chapelhow kaskader -
Yusuf Chaudhri kaskader -
Christoph Cordell kaskader -
Nicholas Daines kaskader -
Dan Euston kaskader -
Bradley Farmer kaskader -
Pete Ford
kaskader
-
Aldonio Danny Freitas kaskader -
Oliver Gough kaskader -
James Harris kaskader -
Dan Hirst
kaskader
-
Jessica Hooker kaskader -
Jack Jagodka kaskader -
Jonny James
kaskader
-
Joe Kennard kaskader -
George Kirby kaskader -
Sonny Louis kaskader -
Christina Low kaskader -
Will Mackay kaskader -
Adrian McGaw
kaskader
-
Theo Morton kaskader -
Lauren Okadigbo kaskader -
Charlie Pawlett kaskader -
Ian Pead kaskader -
Laurent Plancel kaskader -
Tilly Powell kaskader -
Shane Roberts kaskader -
Tom Rodgers kaskader -
Michaela Salamounova kaskader -
Christiaan Bettridge kaskader -
Matt Sherren kaskader -
Anthony Skrimshire kaskader -
Adam Smith kaskader -
Sam Stefan kaskader -
Anna Stephenson kaskader -
Ekaterina Abramova kaskader -
David Anders kaskader -
Mark Archer kaskader -
Georgina Armstrong kaskader -
Nina Armstrong kaskader -
Russell Balogh
kaskader
6.0
Joanna Bennett
kaskader
-
Marvin Campbell
kaskader
-
Thomas Billings kaskader -
Adam Bowman kaskader -
Richard Cetrone
kaskader
6.0
Heather Choo kaskader -
Nick Chopping kaskader -
Rob Cooper kaskader -
Michael J. Craven kaskader -
Matt Da Silva kaskader -
Kelly Dent kaskader -
Heidi Dickson kaskader -
Glenn Ennis
kaskader
-
David Fisher kaskader -
Grace Franzl kaskader -
Sarah Franzl kaskader -
David Garrick
kaskader
-
Ryan Godfrey kaskader -
Jamie Goulding kaskader -
Evangelos Grecos kaskader -
Dee Harrup kaskader -
Daniel Hartley kaskader -
Elliot Hawkes kaskader -
Maria Hippolyte kaskader -
Robert Hladik kaskader -
Jan Holíček kaskader -
Rachel Holifield kaskader -
Erol Ismail kaskader -
Gary Kane kaskader -
Ian Kay kaskader -
Robbie Keane kaskader -
Tolga Kenan kaskader -
Troy Kenchington kaskader -
Ingrid Kleinig kaskader -
Claire Lawrence kaskader -
Maurice Lee kaskader -
Jolie Lennon
kaskader
-
Freddie Mason kaskader -
Kim McGarrity kaskader -
Belinda McGinley kaskader -
Nick McKinless
kaskader
6.0
Jo Mersh kaskader -
James O'Daly kaskader -
Alan Ormrod kaskader -
Bonnie Parker kaskader -
Martin Pemberton kaskader -
Heather Phillips kaskader -
Rubie Planson kaskader -
Kierron Quest kaskader -
Cboy Ramsay kaskader -
William Ramsay kaskader -
Juliet Reeve kaskader -
Phoebe Robinson-Galvin kaskader -
Daniel Rowlins kaskader -
Michaela Salasova kaskader -
Fabio Santos kaskader -
Moe Sasegbon kaskader -
Hasit Savani kaskader -
Olivia Slee kaskader -
Venice Smith kaskader -
Karen Smithson kaskader -
Mark Southworth kaskader -
Ramon Álvarez kaskader -
Jonny Stockwell kaskader -
Leo Stransky kaskader -
Mens-Sana Tamakloe
kaskader
6.0
Karen Teoh kaskader -
Edward Upcott kaskader -
Albert Valladares kaskader -
Andy Wareham
kaskader
-
Reg Wayment kaskader -
Richard Wheeldon kaskader -
Maxine Whittaker
kaskader
-
Martin Wilde kaskader -
Belle Williams kaskader -
Justin A. Williams kaskader -
Annabel Elizabeth Wood kaskader -
Ben Wright kaskader -
Lewis Young
kaskader
-
Steen Young kaskader -
Paul Blackwell dubler: J.K. Simmons -
James M.L. Muller dubler: Billy Crudup -
Brett Carter dubler -
David Decio
dubler
-
Lukas DiSparrow dubler -
James Payton dubler -
Charlotte Louise
dubler
-
James Merrill dubler -
Chima Mgbemere dubler -
Bill Bridges główny animator -
Ken Satchel King główny animator -
Kevin Kohri główny animator -
Elaine Wu główny animator -
Christophe St-Pierre Paradis główny animator -
David Crispino główny animator -
Matthieu Poirey główny animator -
Matthew Boston animator -
Nikhil Deshmukh animator -
Toby Haruno animator -
Carlos Oceguera animator -
Julia Reck animator -
Tom Chou animator -
Art Curry animator -
Mike Drew animator -
Denis Dvoryankin animator -
Alex Hislop animator -
Nicholas Hogan animator -
David Humphreys animator -
Jubey Jose animator -
Joseph Kim animator -
Kevin Labanowich animator -
Shane Richards animator -
David Vandenbroecke animator -
Ricardo Velez animator -
Sam Baker animator -
Rajarshi Banerjee animator -
Mattias Brunosson animator -
Robert Diaz animator -
Tara Donovan animator -
Luis Estenssoro animator -
Audrey Geoffroy animator -
Élodie Gilbert-Lachapelle animator -
David Good animator -
Alexander Hewitt animator -
Stephen Kelloway animator -
Jeff Kim animator -
Martin Moch animator -
Yan Morin-Dubuisson animator -
Tim Nendza animator -
Mariia Prokopenko animator -
Steve Rembuskos animator -
Kevin Ridgway animator -
Joakim Riedinger animator -
Francesca Salvatore animator -
Tatsuyuki Shimada animator -
Maciej Wojtkiewicz animator -
Mark Wong animator -
Evelyn Yoa animator -
Izabela Zelmanska animator -
Josh Adler animator -
David Browning animator -
C.J. Burbage animator -
David Gimenez animator -
Brian Kelso-Gillespie animator -
Anukalp Kulshreshtha animator -
Leo Leung animator -
Victoria Martins animator -
Eduardo Castells Mateo animator -
Daniele Mieli animator -
Victor Perez animator -
Dan Santos animator -
Isaac Haiswee Tan animator -
Grant Wilson animator -
John 'D.J.' Des Jardin nadzorca efektów wizualnych -
Freddy Bouciegues koordynator kaskaderów (USA) (niewymieniony w czołówce) -
Wayne Dalglish
choreograf walk (niewymieniony w czołówce)
-
Allen Jo choreograf walk (niewymieniony w czołówce) -
John Koyama
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Michael Owusu kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Natalie Padilla
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Peter Robinson układacz (niewymieniony w czołówce) -
Mohite Alankar tworzący w technologii cyfrowej -
David Wallace Allen nadzorca efektów wizualnych -
Thakur Amit zecer -
Ric Atkinson zecer -
Joyce Au koordynator efektów wizualnych -
Jessica Bagby zecer -
Isaac Barter zecer -
Hugh Behroozy efekty wizualne -
Alex Belgeonne koordynator efektów wizualnych -
Alex Berson zecer -
Jason Bidwell zecer -
Andrew Booth nadzorca grafiki komputerowej -
Ryan Borah efekty wizualne -
Danny Braet efekty wizualne -
Stuart Bruzek główny zecer -
Christopher Buzon zecer -
Jon Caldwell efekty wizualne -
Miguel Carballal zecer -
Jessica Carrington koordynator efektów wizualnych -
Devrishi Chatterjee główny zecer -
Tim Cheng efekty wizualne -
Kevin Christensen efekty wizualne -
Maria N. Collado efekty wizualne -
Carlos Conceicao zecer -
Shane Cook główny zecer -
Christopher Courtland zecer -
Anthony D'Agostino zecer -
Adrianna Nielle Davies koordynator efektów wizualnych -
Carlos Patrick De Leon efekty wizualne -
Chris Del Conte producent wykonawczy efektów wizualnych -
Jack Dunn zecer -
Tristan Dunse zecer -
John Dutcher efekty wizualne -
Jonathan Dysart efekty wizualne -
Kelly Eckstein efekty wizualne -
Kate Elum koordynator efektów wizualnych -
Christian Emond efekty cyfrowe -
Chloe Feodoroff koordynator efektów wizualnych -
Elisa Mar Ferre zecer -
Pranav Gangapurkar efekty wizualne -
Stuart Gardiner efekty wizualne -
Hayley Garwood efekty wizualne -
Sanchit S. Gavale zecer -
Daniel Gilligan efekty wizualne -
Julian Gnass nadzorca komponowania -
Arushi Govil koordynator efektów wizualnych -
Luke Gray dyrektor techniczny -
Emily Greeley zecer -
Steve Griffith producent efektów wizualnych -
James Guy efekty wizualne -
Zach Hamelton zecer -
Sean Heuston nadzorca komponowania -
Bryan Hirota nadzorca efektów wizualnych -
Julie Holmes układ graficzny -
Pete Howlett zecer -
Ahman Hung kierownik produkcji efektów wizualnych -
Gediminas Max Jauga zecer -
Kimberly Julien koordynator efektów wizualnych -
Sunil Kadam tworzący w technologii cyfrowej -
Shaunik Kalia zecer -
Lukas Kampichler zecer -
Ian Kelly tworzący w technologii cyfrowej -
Seth Kenlon efekty wizualne -
Matthias Klein zecer -
Stewart Kojima koordynator efektów wizualnych -
Vikram Kulkarni główny zecer -
Aaron Kupferman nadzorca komponowania -
Juan Pablo Lampe zecer -
Marc Landrain tworzący w technologii cyfrowej -
Fredrik Larsson zecer -
Taryn Laurendeau kierownik produkcji efektów wizualnych -
Laura LeBlanc efekty wizualne -
Marco Lee efekty wizualne -
Louisa Hoi-Tung Leung koordynator efektów wizualnych -
John Lindstein efekty wizualne -
James Mann montaż efektów wizualnych -
Marco Manzini tworzący w technologii cyfrowej -
Tony Marioni zecer -
Ricardo Marmolejo zecer -
Ilse Martinez koordynator efektów wizualnych -
Seth Maury nadzorca efektów wizualnych -
Owen McGonigle efekty wizualne -
Daniel Mendez zecer -
Keith Miller nadzorca efektów wizualnych -
Brad Minnich montaż efektów wizualnych -
Ankur Mishra efekty wizualne -
Udit Mohan zecer -
Sandrine Moniez zecer -
Vinayak More efekty wizualne -
Emily C. Moye koordynator efektów wizualnych -
Achal Muchhala zecer -
Jens Mårtensson tworzący w technologii cyfrowej -
Bonita Nichols koordynator efektów wizualnych -
Teni Noravian zecer -
Michael Nouryeh montaż efektów wizualnych (dodatkowy) -
Cenay Oekmen efekty wizualne -
Sam Osborne zecer -
Molly Pabian producent efektów wizualnych -
Amanda Pamela zecer -
Nikul Patel efekty wizualne -
Matthieu Paugam efekty wizualne -
Vasilis Pazionis efekty wizualne -
Emily Pead koordynator efektów wizualnych -
Rocco Pierini koordynator efektów wizualnych -
Fred Place zecer -
Thomas Proctor nadzorca efektów wizualnych -
Simon Quach efekty wizualne -
Marshall Rainey koordynator efektów wizualnych -
Raghu P. Ravichandran efekty wizualne -
Laurent Reynaud zecer -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
Anjum Sakharkar efekty wizualne -
Sajeer Abdul Salam zecer -
Matthew Sandoval efekty wizualne -
Lena Scanlan producent efektów wizualnych -
Marcela A. Silva zecer -
Rupert Smith nadzorca efektów wizualnych -
Satish Kanta Sorensangbam efekty wizualne -
Marianne Speight producent wykonawczy efektów wizualnych -
Alan Stucchi zecer -
Radhakrishnan Sundararaj zecer -
Chris Sutherland zecer -
Aleksander Szkudlarek efekty wizualne -
Giuseppe Tagliavini główny zecer -
Rachel Tay efekty cyfrowe -
Max Telfer efekty wizualne -
Siddharth Thakur zecer -
Nick Thompson kierownik produkcji efektów wizualnych -
Steve Tizzard zecer -
Adrien Toupet nadzorca efektów wizualnych -
Dominik Trottier zecer -
Chris Upson efekty wizualne -
Luca Valletta zecer -
Vladimir Valovic główny zecer -
Pau Viladot zecer -
Sachin Vishwas zecer -
Andreas Vrhovsek efekty wizualne -
Rebecca West producent efektów wizualnych -
Christopher Whittle efekty wizualne -
Shane Christopher Wicklund zecer -
Robin Williams koordynator efektów wizualnych -
Megan Wong koordynator efektów wizualnych -
Loeng Wong-Savun nadzorca efektów wizualnych -
Piotr Fox Wysocki efekty wizualne -
Le Yang efekty wizualne -
Somyi Yang zecer -
James Yeoman nadzorca efektów wizualnych -
Jason Zhao efekty wizualne -
Ben Adefarasin kamerzysta (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Abigail Catto kamerzysta (asystent) -
Dominique Cheung kamerzysta (asystent) -
Rachel Clark kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Dave Clements elektryk -
Adam Coles kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Nick Crew kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Simon Dunn kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jason Ewart operator steadicam (dodatkowe zdjęcia) -
Chuck Finch oświetlenie -
Wick Finch oświetlenie (druga ekipa) -
Neil Flaherty kamerzysta (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
John Gamble operator kamery (druga ekipa) -
Ólafur Pétur Georgsson elektryk -
Stuart Hurley elektryk -
Dan Jones oświetlenie (Los Angeles) -
Sam Jones elektryk -
Kris Krosskove operator kamery (druga ekipa) -
Jason Noble elektryk -
Derrick Peters kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Felix Pickles kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Pawel Polak elektryk (druga ekipa) -
Jack Powell elektryk (druga ekipa) -
Christopher Prampin oświetlenie (dodatkowe zdjęcia) -
Jonathan Prime fotosista (dodatkowe zdjęcia) -
Ben Ransley elektryk -
Michael James Robinson elektryk -
Stefan Stankowski operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
Matthew Waving kamerzysta (asystent) -
Matt Windon kamerzysta (asystent) -
Andrew Butterfield animator (niewymieniony w czołówce) -
Rick Wentworth dyrygent -
Miles A. Fletcher pilot helikoptera (Wielka Brytania) -
Petra Frolkova księgowy (asystent) -
Jason Hinkel księgowy (asystent) -
Nicole Keating księgowy (asystent) -
Kirsty Lea księgowy (asystent) -
Andy New księgowy (asystent) -
Bronagh Szywala księgowy (asystent) -
Ruth Horrocks dubler: Diane Lane (niewymieniony w czołówce) -
Quentin Cornillon animator (niewymieniony w czołówce) -
Jose Francisco de Diego animator (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Farmer animator (niewymieniony w czołówce) -
Huy Ho animator (niewymieniony w czołówce) -
Roland Vallet animator (niewymieniony w czołówce) -