Liga Sprawiedliwości 6.6

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 4

Avatar square 200x200

Elizabeth_Linton 2018-01-18 6

Nie jest źle, a w porównaniu z B v S nawet całkiem fajnie. Bohaterowie dobrze przedstawieni, świetna scena walki amazonek, słaby czarny charakter.

tyta 2017-12-26 5

Ten film powinien powstać po solowych filmach wszystkich boharerów z JL. Wszystko dzieje się zbyt szybko przez co fabuła jest strasznie słaba i nijaka.

lukas403 2017-11-17 5

Właśnie wróciłem. Nie powala, ale też nie jest kompletną klapą.
Brak kilku scen, które są w zwiastunach, może będą w wersji rozszerzonej.
Ciekawe kiedy pojawi się "Latarnia"?
Daję 5/10

Asmodeusz 2017-12-31 6

Poiazdzacycj opiniach spodziewalem sie totalnej klapy ale nie bylo tak zle choc mam sporo do zarzucenia ale jal by wymieniac to ny sie spoiler zrobil ogolnie przecietnie