Liga Sprawiedliwości 5.9

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Zgłoś naruszenie Zwiastun # 2 (międzynarodowy)

Komentarze 9

Elizabeth_Linton 2018-01-18 6

Nie jest źle, a w porównaniu z B v S nawet całkiem fajnie. Bohaterowie dobrze przedstawieni, świetna scena walki amazonek, słaby czarny charakter.

simonperch 2018-04-03 2

Japierdziele co za żenada. Może ja już za stary jestem na to?

TheMarley 2018-02-28 5

Podchodziłem bardzo sceptycznie do tego filmu, ze względu na rozczarowanie wcześniejszą częścią i turbulencjami jakie towarzyszyły powstaniu tego filmu. Z pewnością jest lepiej niż przy BvS, ale do Marvela nadal trochę brakuje.

tyta 2017-12-26 5

Ten film powinien powstać po solowych filmach wszystkich boharerów z JL. Wszystko dzieje się zbyt szybko przez co fabuła jest strasznie słaba i nijaka.

Khaosth 2017-12-09 7

Poza nakoksowanym, nudnym i zbyt głośnym na kino przeciwnikiem nie mam większych zastrzeżeń. Przyjemny, niezobowiązujący film superhero. Gadka Aquamana na plus!