Przystanek Alaska 7.7

Młody lekarz żydowskiego pochodzenia Joel Fleishman opuszcza Nowy Jork i przyjeżdża do małego miasteczka Cicely na Alasce, aby odpracować tam studia medyczne. Ponieważ zawarł umowę z władzami stanowymi Alaski, które sfinansowały mu studia, musi przez kolejne 4 lata pełnić rolę jedynego lekarza w Cicely. Nowojorczykowi z początku bardzo nie odpowiada życie na Alasce...

Odcinki

Sezony

Russian Flu 1x5

Do Joela przyjeżdża z wizytą narzeczona z Nowego Jorku - Elaine. Stęskniony Joel pragnie z nią spędzić cały wolny czas, ale w Cicely wybucha epidemia grypy. Doktor Fleischman ma tłumy pacjentów i Elaine dotrzymuje towarzystwa Maggie. Ich znajomość przeradza się w przyjaźń, co doprowadza Joela do wściekłości. Kiedy Joelowi udaje się wreszcie uwolnić od pacjentów, Elaine sama zachorowała.

Sex, Lies and Ed's Tapes 1x6

Do Cicely przyjeżdża Wayne, mąż Shelly, by wziąć z nią rozwód. Dla Hollinga to szok, ponieważ nie wiedział o małżeństwie swojej dziewczyny. Holling nie chce żyć z nią "na kocią łapę", więc Shelly wyprowadza się do Maggie. Wayne, na nowo oczarowany swoją żoną, nie chce już rozwodu. Trudne chwile przeżywa Rick, narzeczony Maggie, który dowiaduje się, że ma raka.